Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Bafta la toti,imi pare rau ca am stat doar asa de putin..dar astia suntem...noi romanii..si va dau un sfat..renuntati la chestia aia cu luatu masinilor de la hq...ca nu sunt puse degeaba :P .Cand am intrat in Corleone m-i s-a spus sa respect..presupun ca si voua..dar vad ca nu stiti..mie m-i s-a spus ca atunci cand saluta cineva pe /f sa am respect si sa-l salut,cand intram eu doar 2,3 mai mult nu...Am scris asta in special pt Faust si zEbY..chiar daca esti don si inpui respect..trebuie sa-l dai inapoi..eu asa cred...in toate factiuniile in care am fost peste tot se saluta..in special Donul era primul..vb despre Barzini,Paterno..imi pare rau ca nu mi-am putut lua ramas bun pe /f ..asa ca imi iau aici..va multumesc tuturor celor care mi-au urat la multi ani..si ii respect pt asta..Faust de la inceput de cand am intrat nu mi-a inspirat incredere,respect..Sper sa ne revedem...Razvan prieteni cat ne duce B-Zone-u,la fel sper sa raman si cu Anutza :* si cu Stephan si cu Cozmin si cu V1p3r si cu Hool si cu sMk si cu Tymonela etc..bafta tuturor..

Link to comment
Share on other sites

si app,esti primul care spune chestiile alea,cred ca treaba cu masinile e f buna..cand eram civil mereu gaseam sultanuri ,moto de la alte mafii pe mai toata mapa,era bine asa,ca daca aveai o urgenta sa nu gasesti nici o masina hq si sa astepti rr cars ca sa apara..stiu ca te'am cam sacait cu masinile..dar e mai bine asa pentru toti..

 

tot respectu pt tine

 

uite cum sta treaba cu zeby,faust..nici eu nu am fost bagat in seama la inceput(de faust zic aici) ,dar pe parcurs mam integrat in corleone si acum mereu vorbim si ne salutam si colaboram in toate

zeby cam tot la fel a ramas,nu stiu daca ma salutat vreodata:))dar na,nu ma plang,il inteleg,el e don,eu sunt soldato,mai am de papat pana sa fiu bagat mai mult in seama..

nu poti avea respect din prima,

 

nu uita moto familiei "The Real Power Can't be given..It Must Be Taken"

cred ca stii ce inseamna..nu poti impune nimaniu sa te respecte.trebuie sa ii faci sa te respecte respectandu'i si tu pe ei

 

 

Respect

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.