Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Neata Corleone,nu pot ajunge nici eu la antrenament ca sunt la scoala .. nu fac scoala dar e premierea pe acolo si.. na..

In legatura cu Cozmin ma inteleg bine cu el,mi-a cersit si mie niste bani si nu i-am dat,dar am sa incerc sa vorbesc cu el sa va dea banii inapoi.

Link to comment
Share on other sites

Felicitari Faust =))

Neatza negrilor (Hooltras spune asa)

Se pare ce eu unul voi ajunge la antrenament , dar oare se va mai tine,ca avem foarte multi absenti...

Link to comment
Share on other sites

dragii mei,am o propunere:D

 

 

cu ceva timp in urma s'a hotarat ca liderul asasinilor sa poare skin de rank 5,de ce sa nu poarte si liderul mecanicilor skill de rank 5,e adevarat ca asasinii se ocupa de o treaba foarte importanta si anume cea de ai pedepsi pe cei ce gresesc in fata membrilor factiunii noastre,dar si mecanicii au o treaba foarte importanta de facut..trebuie sa dam refill cars cat de des se poate,sa cautam masinile cand nu sunt la hq si nimeni nu stie unde sunt,se batem la cap colegii ca sa aiba grija de ele, si as vrea sa va propun ca si liderul mecanicilor sa aiba skin de rank 5 .. pot spune ca asasinii se ocupa de afacerile externe ale factiunii iar mecanicii de cele interne..

 

si inca ceva,asasinii au skinu lor,de rank 4..as vrea ca si mecanicii sa aiba skin de rank 3..

 

deci vom fi cam asa daca se aproba :D

 

asasinii vor fi cum sunt si acum :D

yvjo3tby1gyzunui53_thumb.png

 

mecanicii vor si asa

x368e2i6xkt5xwuvxch_thumb.png

 

iar liderii celor doua subfamilii for fi asa

2jum8zsmzygg8roexeg_thumb.png

 

 

e doar o propunere,nu trebuie sa imi dati in cap pentru asta :D

 

 

cu tot respectul si cu toata stima

Schultz

Link to comment
Share on other sites

Nu e rea ideea ta dar nu se potrivesc skinurile cu functile...

 

Eu as pune asa si dupa parerea mea chiar se potrivesc skinurile cu echipele :

 

 

Mechanici :

Lider - ggkh8wluuosoq8cgvh6f.png

Membri - p6tu8vjy55axi9wom2s7.png

 

 

Asasini :

Lider - 2jum8zsmzygg8roexeg.png

Membri - yhakpdgo6l62ajhaufh.png si x368e2i6xkt5xwuvxch.png

Edited by EzW
Link to comment
Share on other sites

Neatza.

 

 

Mecanici nu au nevoie de un skin anume /:). Iar la asasini s-a hotarat pe moment, ca sa fie putin diferit .. daca erau vreo 10 skin-uri in total, era logic ca unu primeati si voi. In legatura cu skinu la submafii sunt de acord >:D<<'>

Link to comment
Share on other sites

mda..eu am pus asa pt ca liderul asasinilor si liderul mecanicilor sunt un fel de sublideri ai factiunii

 

liderul si subliderul factiunii au skin de rank 6 ,iar liderul mecanicilor si liderul asasinilor sa punem de rank 5

Link to comment
Share on other sites

Skinul asasinilor este unul adaugat special, nu este cel de rank 4.. S-a facut pe modelul celui de rank 4 numai datorita imbracamintei de culoare neagra, fiind greu de observat, camuflaj, s.a.m.d. . Ar fii ok daca si mecanicilor li s-ar adauga un skin personalizat, insa aceasta idee a mai fost dezbatuta si in trecut, nu a fost plauzibila si s-a renuntat la ea .
Link to comment
Share on other sites

mda..eu si gura mea mare..uiate ce subiecte deschid,mii de scuze

 

apropo,facusi si eu un filmulet,cu niste poze,astea le mai aveam in calculator..o sa mai fac unu cand mai adun poze :D

 

 

sper sa va placa

Edited by schultz
Link to comment
Share on other sites

treaba'i buna nunta'i joi :))

 

 

multumesc baieti,faust scuze pt poze,credeam ca nu o sa te superi..dar de acu e facut filmuletu

 

daca vrei il scot de pe youtube,il modific si pun iar fara poza aia

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.