Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Asroth nu stiu de unde sau cati bani ti-au dat acesti 2 subilideri foarte buni ca sunt degeaba ! Nici pe pile nu exista asa ceva. Avem war pe hq si el de pune checkpoint in capatul turfului ! spawnkill automat ! Felicitari pentru ei sa o duca cat mai mult si bine ca sublideri .

Link to comment
Share on other sites

Tu ești un prost de ce sa imi bat eu capu cu prosti ca tine? Va pune omu checkpoint pe harta unde sa veniți și voi va duceți unde vreți și nu ma refer la waru pe hq așa NexT la war pe hq a văzut ca a dat /q Asroth am mai ramas cu 16 membrii ce vrei sa fac eu cu 16 membrii vs 30 și sunt multe de spus cu membrii ca tine se duce facțiunea in jos care tu faci numai killuri d-astea bune rau de ex cu gsb vineri ai făcut 0 killuri omorâte și ai murit de 6 ori și multe alte war-uri așa ca nu as comenta in locu tau

Link to comment
Share on other sites

Ce valoreaza un checkpoint ba ? daca il pui tocmai unde nu trebuie ... degeaba te aciti asa =]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]] Si tu ce ma ? tu cu /order 5 tot - faci asa ca degeaba de impacientezi aici ca nu esti de impresionat

Link to comment
Share on other sites

 

Dacă vrei îți poți bagă demisia și așa nu ești o pierdere

A da și încă ceva pentru prostii ca tine normal ca nu valorează nimic un checkpoint dacă știai pentru cultura ta când se da backup toată lumea trebuie sa vina acolo da pana va mișcați normal ca se pun aia pe toată harta și da eu cum fac killuri unde pun backup și sunt singur lângă 100 și aveam doar deagle ca am uitat sa iau order

Edited by Pelicanu
Link to comment
Share on other sites

Lasa-l Pelicane,imi spunea mie ca-s copil ca nu stiu ce si cand sa-l chem pe Skype o dadea la intors.

Am aflat,e un copil de maxim 14 ani frustrat.

Neavand vreodata rank6,el nu stie ca nu-i chiar asa usor precum pare,sa dai un /backup si /ftalkpower 5 si sa tipi la ei.

El nu stie ce-i aia sa faci tabele,sa ai grija la teste,sa ai grija la forum si multe altele.

Cand o sa aibe,atunci o sa ne inteleaga,pana atunci toata factiunea il considera un copil vai soarta lui.

Link to comment
Share on other sites

Lumina şi căldura Paştelui să ne încălzeasca sufletele, să ne lumineze minţile, să ne deschidă inimile spre iubire, credinţa şi iertare. Să fim mai buni, să ne bucurăm din plin de frumuseţea tuturor lucrurilor care ne înconjoară şi să dăruim iubire celor dragi. Sărbători Fericite! [-o< [-o< Va pup si va respect :-J :X o=>

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.