Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, Conform Regulamentului zice asa:

 

- Antrenamentele au loc : Sambata la ora 19:00.
- In cazul in care aveti o problema si nu puteti ajunge la antrenamente, trebuie sa postati in topicul Invoiri antrenament. (Daca lipsiti mai mult si ati postat deja la Inactivitate, nu mai este necesar.)
- La fiecare antrenament se va face prezenta, daca sunteti absent veti primi 1 faction warn.

 

 

Tu cum poti anunta la anunturi importante ca:

Vineri 25.04.2014, va astept in HQ in numar cat mai mare pentru Antrenamentul Saptamanal la ora 19:50!
Cine nu este prezent va fii sanctionat cu Faction Warn! Prezenta OBLIGATORIE!

 

Ce sa mai inteleaga membrii pentru Test log,si chiar cei din gang?

La regulament e altceva,tu faci antrenamentu cand nu trebuie..

Plus ca nu stiu cine te-a pus sa le ti tu,dupa cum stim toti,te-am lasat Vineri acum 2 saptamani sa il ti si dupa 15 minute ai dat /q ca nu rezisti,martori sunt membrii.

Link to comment
Share on other sites

@R A Z V A N Y S => Daca ai ceva cu mine zimi-o in fata nu prin /call sau pe forum sa inteles?si nu eu m-am schimbat ci tu te-ai schimbat! sal

Salut all ce mai faceti? nu uitati azi la ora 18:50 toti in hq pentru antrenamente sper sa fim si noi o data 30 on! hai ne auzim in game bafta!

Edited by AIM Alynushh
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.