Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Sa stii, ai facut un pas in fata tuturor celor care joaca pe acest server, viata este pe primul loc, pretuiesto, aflai secretele, nu lasa ca acest joc sa te adanceasca in lumea virtuala, sunt in aceasta factiune cam de 1 luna si ceva, si totusi, pot sa zic ca mi-am facut o parere foarte buna despre tine, daca tu pleci, mie cine imi mai da rank cu 2 minute dupa ce se face 1 luna :))) ?

Bafta si toate cele bune !

Link to comment
Share on other sites

N'am cuvinte President, sper ca intr-o buna zi sa revii. Iti multumesc ca m'ai primit in factiunea ta calduroasa. Succes in continuare, te astept inapoi !

-Leader HunTeR invited you in Vietnamese Boys
-Leader HunTeR promoted you to rank 2 - Voiam sa vad si Leader HunTeR promoted you to rank 4 dar asta este, Poate pe viitor voi vedea si asta.

Edited by MF Florance
Link to comment
Share on other sites

Imi pare rau ca trebuie sa ne lasi H U T E R dar asta e, viata reala e mai presus ca Sa-mp, sper sa ne mai revedem cat de curand posibil :D iti multumesc tare mult ca m-ai acceptat in familia ta, multa BAFTA!!!

Link to comment
Share on other sites

Hunter mie o sami fie dor de tine :( naspa ca lasi lideru sper sa ne revedem in joc , dar o sa mai tinem legatura pe facebook :)

Bafta man in continuare iti multumesc ca mi-ai acordat sansa aceasta ca sa fac parte din mafie si daca te-am suparat vrodata te rog sa ma ierti. Cya!

 

Edited by Tyci
Link to comment
Share on other sites

Moama Hunter , m-ai surprins cu decizia ta,nu sunt de mult in Vtb,dar in timpul asta te-ai comportat frumos cu mine,ai fost un lider caterinca si intelegator.Mulţumesc pentru sansa acordata , nu o sa te dezamăgesc,sper sa revii in forta,bafta si numai bine!

 

Semnat: [Cr

Link to comment
Share on other sites

Asta nu e păcăleală! Nu a mai dat pe server de ceva timp (check logs) + nu și-ar lăsa mafia fără [/attack].

 

 

 

Sa zicem asa este....

 

De cand nu am mai dat si noi niste waruri:(

Link to comment
Share on other sites

Bravo Cata! Nu am ce sa mai adaug, intotdeauna m-am inteles perfect cu tine si am regretat cand am plecat din Verdant.

Acum suntem aici, sper sa cucerim tot Los Santos-ul. Inainte de toate, vreau sa port o discutie cu tine, my englezoi man!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.