Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Suntem 30 on si pierdem deoarece nu este organizare in factiune,

Daca tu zici toti sus pe cladiri, Razvanys zice toti pe jos in ei, Membrii ce sa mai stie? ori pe sus ori pe jos?

Daca continua in ritmul asta nu vad sa castigam chiar daca suntem si 40 on... fai si tu putin organizare cu ei nu ii mai lasa de capul lor,

Aia de rank 1 au inceput sa comenteze la rank mai mare, toti se cred superiori...

De la hq in loc sa plece si ei cate 3-4 se duc rambo cate 1....

Daca reusesti acest lucru iti zic eu ca se poate sa castigam si noi dar numai sa faci organizare daca fac tot ca azi la war nu vad sa castigam...!

Hai Noapte buna ne auzim maine! Bafta

Edited by Alynushh
Link to comment
Share on other sites

Eu am iesti noapte buna !

Maine trb sa recuperam ce am pierdut :)

Edited by Tyci
Link to comment
Share on other sites

@, Stai tu linistit,cand erau 20 pe cladire,i-am dat SMS lui JUST,sa ii coboara pe toti ca pierdem,peste 1 minut,i-am dat jos eu(am spus pe /f) peste 20 secunde a venit si levy cu JOS TOTI,dupa si JUST.Crezi ca imi place sa imi rup tastatura cu spam?Crezi ca pot sta nepasator si sa ma bat si cand vad rambo,etc...?

I-am explicat si lui JUST,mi-a zis ca nu are nimic daca ajut la organizare,sunt rank 5,vorbele lui just,poti sa-l intrebi..

Daca @, il deranjeaza ca incerc sa ajut o sa tac,dar si cand eram in jail toti,eu ii trimiteam pe turfs pe toti,si levy era on in jail,daca il deranja spunea sa termin...de ce te bagi tu?Cand ai luat rank down,de la 6 la 4,mi-ai zis ca iesi te duci in TTB si sa fiu eu multumit.Atat am avut de zis.

Link to comment
Share on other sites

@R A Z V A N Y S => Nu a zis nimeni ca nu poti sa ii organizezi tu, sau nu poti sa ajuti, esti rank 5 esti ca al -2lea sublider in factiune, DAR nu trb sa se faca cum sa intamplat aseara , Faci spam pe /f , caps lock on , cand iti cer arma fugi de mine si tipi pe /f ma iei la misto etc , Tu nici job nu esti in stare sa il iei, Revenitiva si voi la realitate , Dupa ce iti cer arma vi pe FB si plangi ca dc iti cer arma ca iei fw ca nu ai job....

Nu am zis niciodata ca ies din VTB, I-ar daca as vrea sa ies,as iesi cand vad ca factiunea este buna pusa la punct si are VALOARE cum avea o data!

Daca ai ceva cu mine zimi-o in fata nu mai fi asa invidios :* !

 

CoZa => Nu ca era armata dar este o regula " Gresesti platesti " chit ca esti var, prieten, mama , tata, frate sau mai stiu eu ce... dar vad ca uni ia FW i-ar altu nu ia ... in fine nu mai zic mai multe!

Hai salut, ce mai faceti? Hai ne auzim in Game!

Edited by Alynushh
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.