Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

domane ducetiva la Stracci la poze :-J Victor aka Tazzmania se bucura can dm aomoara pe mine la hq Stracci dupa ce eu ii omor si normal cai respawneaza. Ei mai sunt si 3 deci..moare unu revine repde cu vaita full dar eu din 3 gl eram mort :)) doamne au postat poze cand mau omorat :)) + ca ei 1 vs 1 nu stiu si mereu ma luau pe la spate :|

Link to comment
Share on other sites

deja am intrat in minivacanta de 6 zile (+weekend) am liber toata sapt asta..si luni si marti :D

apoi iau si eu vacanta cu o saptamana mai devreme :D

nu mai am asa mult lag..(sau era pt ca nu erau multi playeri?)

Link to comment
Share on other sites

dao...... de baba :)), io nu mas duce..ce .ascult de babe ? :))

pai nu stiu sigur daca peste tot nu se fac ore :-$

 

aa..stitzi ca dupa Stracci, noi suntem factiunea cu cele mai multe pagini la Discutii intre membrii? si sub noi e Corleone..

Link to comment
Share on other sites

ar trebuie scos din Regulament aia sa nu putem ataca civil ca mereu vine cate un civil si ne ataca..stai sai faci post si dupa nul mai vezi niciodata..+ Blacklistu e pentru "Rroms" pentru ca "Rromas" nu era mafie,ci comunitate

Link to comment
Share on other sites

cmf-etzi?

ba frate ce ma enerveaza astia din stracci..pff tazzmania ala zice "cand te prind te omor"

ma prins..lam omorat(langa vama) si a zis ca imi face post :))) ce om

 

iar c0s7el din paterno are ciuda pe mn pt ca am pus contract pe el =)), da am pus din glm ..lol mai ma si injura si ma face nab si but si aliatu .... :|

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.