Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Neatza we.

1vs1 cu Lung[ZEW].

1. Spikezor[] vs Lung[ZEW]

(10) (5)

https://www.youtube.com/watch?v=H9e6csIDtTA&feature=youtu.be

1.Spikezor[] vs Lung[ZEW]

(6) (10)

https://www.youtube.com/watch?v=pA1q7qgZYec&feature=youtu.be

Recunosc ca m-a si batut, dar l-am si batut, fiecare cu momentul lui..

Desi, daca va uitati la el in video s-a terminat la 8-6, nu, cred ca nu l-a mai tinut bandicam-ul, dar scorul a fost 10

la 6 pentru el in al doilea duel.

Mdeah cred ca multi il stiti si are cateva suferinte gen "ai bagat aimu", "IESI".., dar deh mi-a placut.

Are un limbaj bogat fata de administratorul nostru, dar asa este el, "mai nab".

 

 

/edit: Vizionati in HD ambele video-uri.

Vietnam, mai antrenati-va si apoi va bateti cu mine!

Edited by Spikezor
Link to comment
Share on other sites

@, nu ai pentru ce. Poti sa pastrezi dolarul.

 

 

Iti multumesc 1$ inseamna mult pentru mine o sa in folosesc cu cap .

O sa imi iau un HotDog ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Neatza bajeti acum m-am trezit si eu dupa ce am hibernat vreo 10 ore ;) vad ca o duceti bine faceti dueluri, va antrenati pentru warurile de luni care nu stim daca o sa fie sau nu... sa speram ca rezolva ca daca nu e grav deja o saptamana de stat degeaba pe samp pentru toti membrii mafioti..

Link to comment
Share on other sites

Ma nene. Am si eu o nelamurire. Deci pe data de 8.07.2014 am intrat in aceasta factiune MINUNATA , si pe 11.07.2014 am luat FW. Deci fara acest FW pe data de 22.07.2014 trebuie sa iau rank 2. Dar daca am acest FW , cand ar trebuii sa iau ? ( data ma intereseaza ) . Ca multi zic ca cica se mai adauga 1 saptamana , multi zic ca 2. Si nu sunt lamurit :)) .. cine e dragut sa ma ajute , are 1k ;)

Link to comment
Share on other sites

Sassori cum ti-am zis ca sa nu zici ca am ceva, uite aici dovada.


Am ceva de mentionat:


Desi eram super obosit, nu stiu cum, dar ai reusit sa imi iei 5 duele la rand,


evident cu un bulan neobisnuit.


De fiecare data te lasam low si tu de fiecare data ma omorai, ori bulan, ori eram full de ghinion..


De la 9-3 sa ajungi la 9-8 mi se pare cam ciudat, si sa te mai las si low hp, cat noroc sa ai.


Ma rog, cum ti-am mai zis daca nu eram asa de obosit nu treceai de 4, dar ai respectul meu ca mi-ai luat 5 duele la rand.


Pana acum nimeni din VTB nu mi-a luat asa ca tine, deci chiar daca am castigat, tot nu sunt asa multumit.


Poftim dovada, ca sa nu zici ca am bagat cine stie ce coduri.


https://www.youtube.com/watch?v=bxOAgnjfFb8&feature=youtu.be



p.s: Nu joc cu coduri, nu imi plac si nu ma multumeste pe mine sa iau un best cu coduri.


Mai bine worst si sa stiu ca m-am dat silinta, decat best cu ajutorul unor "arme", ca sa le zic asa.


Asta ca sa stie tot gang-ul.


p.s2: Cine mai are chef de duele si de alte chestii dinastea sa ma contacteze, eu doar ma distrez


nu plang ca pierd, dar nici nu ma dau mare ca "mereu" castig :)).



/edit: Uitati-va, care vreti sa va uitat, full HD si pe ecran mare, am gresit o setare la un program si fiind noapte se vede cam nasol.


Edited by Spikezor
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.