Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@,Mars la fifa 11 cand jucam te faceam, la samp ai mancat cacat cand erai mic si ai noroc, lol nu joci(nobule) deci o ardem pe egal cu un + eu care ma joc lol si sunt mai bun ca tine care nu joci.

Pentru tine am un clip motivational

Link to comment
Share on other sites

Salut , qTp e aici !

 

Hai noroc , din prima zi 15-0 cu GSB , presimt ca o sa avem LS-ul lejer daca nu se baga altii din LV , SF ...

 

 

Dam magie ba baieti !

Link to comment
Share on other sites

Salut , qTp e aici !

 

Hai noroc , din prima zi 15-0 cu GSB , presimt ca o sa avem LS-ul lejer daca nu se baga altii din LV , SF ...

 

 

Dam magie ba baieti !

 

Doamne ajuta! A fost ok azi, daca ascultati mai mult castigam si cu RDT, ne apropiam la doar 3 turfs de GSB. Oricum eu zic ca aratam bine momentan.

 

 

Blestemati si RDT, sa joci war la influenta, doamne fereste

Edited by Yaphets01
Link to comment
Share on other sites

Dati magie pe drq .. ati avut si voi o zi buna si dati magie.

Vedem noi de ce sunteti in stare incepand de luni.

Daca iar o sa fim nevoiti sa jucam la influenta e degeaba... nu o sa ne ajute "magia" .

 

Mie mi-a placut prima zi de waruri in VTB :) mai ales cu GSB Muhahaha

Edited by Don qTp
Link to comment
Share on other sites

@,VDT = Verdant

VTB = Vietnamese Boys. :)))

 

Ehhh , eram cu gandu' cat de slabi sunt aia din verdant ... am fost 30 pe turf si aia 5 , GSB owned .

Link to comment
Share on other sites

@,Nu poti sa zici ca sunt slabi avand in vedere ca ei au fost 10 si noi 31, iar ei n-au avut leader on si a fost mai greu fara Scrappy.

Iar GSB ce sa zic sa vedem cum va descurcati luni cand le revine idolu' de la mare, daca jucati lafel si castigam e foarte bine, dar tare imi e o ca o sa o cam furam daca nu intrati, nu ascultati si faceti si rambo.

Link to comment
Share on other sites

@,Si crezi ca tratec ne poate da clear ca K0rs ? Nici gand. Nu sta factiune intr-un jucator, merg cu tine cu find pe tratec cat e warul si il tinem departe si tot castigam. Degeaba vine tratec, o sa vezi. :))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.