Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@,ok. =)) sper sa mai functioneze castile dupa ce ascult. :))

Adica mie imi canta de 30 de minute in casti si inca sunt intacte :))) . O sa te doara urechile toata seara in cel mai rau caz =)))

Link to comment
Share on other sites

Bun sa trecem la lucriri dastea smechere cum ar fi raportul A R M S. Dintr-o intamplare nefericita am aflat ca eu sunt liderul acestui grupari atat de injurate de toti membrii tuturor mafiilor de pe acest server.

Asadar postati-va raportul in topicul Arms Dealers ca sa fie bine sa nu fie rau ;)

Link to comment
Share on other sites

Adica mie imi canta de 30 de minute in casti si inca sunt intacte :))) . O sa te doara urechile toata seara in cel mai rau caz =)))

Deci as intra si eu sa va aud dar stii cum e cu laptop-ul lui fratemeu :)))

Edited by Necomercial
Link to comment
Share on other sites

@,Ba bulaule adica cum, eu sunt pus cu japca lider la gruparea asta din care in 1 an si ceva de cuneo/vtb n-am facut parte si vrei sa va platesc si materialele? :)) pai eu cersesc mats de la Kha si tu vrei sa va cumpar voua?

Link to comment
Share on other sites

@,Ba bulaule adica cum, eu sunt pus cu japca lider la gruparea asta din care in 1 an si ceva de cuneo/vtb n-am facut parte si vrei sa va platesc si materialele? :)) pai eu cersesc mats de la Kha si tu vrei sa va cumpar voua?

Aici te contrazic , jumate de factiune imi cerseste materiale :)))

Link to comment
Share on other sites

6 bajetei si-au postat constincios deja raportul la arms, vreau ca pana la sedinta sa-l postati toti ca sa nu fie probleme si sa ne suparam, iar daca aveti vreo poza lipsa sau vreo zi cu raport incomplet nu-i nicio problema vreau sa postati raportul asa cum il aveti si sa nu va ascundeti pentru mici greseli pe care toti le facem din greseala, neatentie etc etc.

Link to comment
Share on other sites

@@yaphets01,Hai ca deveniti impertinenti si nu-mi place despre persoana voastra atunci :| Aaa si va pun o melodie pe care voiam sau poate am pus-o cand am revenit in vtb, dar pentru ca nu mai stiu sigur o mai pun odata.

Se potriveste cu revenirea mea in vtb :))
Link to comment
Share on other sites

Hai noapte buna nabilor!Sper sa reusim sa batem si noi RTD-ul ala si poate chiar sa luam si LS-ul.(Mai credibila prima varianta)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.