Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

GG BA PENTRU WARS, hajhahahahsea;hgkes.

Noapte buna all !

Link to comment
Share on other sites

@, @, @, @, @, @, @, @[/b], @, @, @, @, @, @@RxFCoG, @@KaBaLL, @, @[member=F4L kiNNNder], @, @[member=TB Bondingi][/b], @[member=JustThink]/[/b], @[member=mouelhi][/b], @, @, @, @[member=Mr Andreas], @@Adytzin, @@RAYZE, @, @, @[member=AIM Marynyk], @, @, @@M4Ms, @@EleMenTalL, @@MyAir, @@Ancutza ly, + restu

Ba, v-ati obisnuit cu mine, eu sunt mai dintr-o bucata. Azi am castigat la CEL mai mare bulan posibil, ceea ce sigur nu se va mai intampla. 10 on cu 10 minute inainte de war ? Singurul nostru noroc a fost ca rivalii au fost mai putini ca noi ca altfel luam bataie pe pita.

Maine nu va fi nimeni invoit, v-am inchis si topicul, v-am respins inactivitatile, vreau sa fiti din nou multi pentru a-mi demonstra mie si nu numai ca acel loc 3 de pe /top este meritat. Daca MIERCURI, 10.09.2014, nu suntem cel putin 30 ONLINE la waruri, ati terminat-o cu mine :).

Edited by lLevyY
Link to comment
Share on other sites

Hai ca am venit si eu de afara, ce sa zic am intrat la 5-1 pentru gsb in primu war si pana la urma s-a intors waru, se vede ca am intrat pe skype la vajeti le-am cantat ceva ca tocmai venisem de la meci i-am motivat :))
La restul ce sa zic, ati dat cam mult la laba ieri de ati avut atata noroc sa intorci 2 waruri de la 5-1 la 10-5 si de la 6-0 la 9-6.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.