Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Ola Vietnamese Boys, sper ca de luni sa va bagati putin mintile in cap si sa reusim si noi ceva, ca vad ca toti civilii au cam inceput sa ne zica pasnici si mie unul nu-mi convine, daca voua va place, e alta treaba.

 

Un mic video:

 

Check this:

http://forum.b-zone.ro/topic/329126-cerere-kaythesaint-logo/#entry4933069

Link to comment
Share on other sites

Asa sper si eu , cu rabdare le facem pe toate .

 

Sper doar ca membrii sa asculte la war-uri si sa se trezeasca la realitate .

Welcome, sper ca o sa facem o treaba buna.

P.S.:Sa vad Vietnamese Darko =)

Link to comment
Share on other sites

vMVmFnc.png


Luni, 14.03.2016 19:30 toţi în HQ în LINIE. Avem MINI SEDINTA + 2 WARS, asa ca vreau prezenţă maximă, cine lipseşte fără un motiv BUN întemeiat este sancţionat cu FW.



Vietnamese Boys - Green Street Bloods - 20:00-20:30 - Car Rent LS


Vietnamese Boys - Green Street Bloods - 21:00-21:30 - Marina LS





Toată lumea este obligată să aştepte conducerea în HQ în LINIE.


Cine nu se află în LINIE va fi considerat absent.



HAIDETI SA INCEPEM SAPTAMANA IN FORTA


Link to comment
Share on other sites

citez un post mai vechi de al meu la discutii:

"Pe langa asta, vreau sa va rog pe toti cei care va simtiti inapti/incapabili/dezinteresati sa va dati demisia si sa nu mai ocupati un loc aiurea. Ganditi-va ca-n locul vostru pot veni altii care vor asculta, vor stii sa mearga cu masina de la HQ pe turf, vor stii sa tina o arma in mana, sa nu mearga in ei RAMBO cu low hp si nu numai si vor stii sa respecte eforturile depuse de conducere. Cei care stati doar pentru rank puteti sa va dati demisia de asemenea, deoarece incepand de astazi rankul sa va da doar pe merit. Asadar sa nu va mai aud ca vreti rank up la minim pe cand voi sunteti atat de inapti incat nu puteti merge cu masina pe turf.

Recurgem la aceste masuri deoarece am observat ca la voi nu se poate cu vorba buna."

Cititi l si poate intelegeti si voi ceva.

Ne auzim maine la waruri.

Link to comment
Share on other sites

Băieți, acesta este ultimul meu post aici. Mi-a parut bine sa va cunosc. Bafta in continuare.

Daca n-aveam probleme cu net-ul luam si eu 2xbest in seara asta, da ksf, asta e :))

 

Kay, te rog sa imi accepti demisia, ocup un loc degeaba, nu pot fi destul de activ la waruri. Sper sa ne revedem in viitor.

O seara frumoasa. Bafta

Link to comment
Share on other sites

@, Bafta, felicitari pentru cele 2 war-uri !! Vietnamese power.

Link to comment
Share on other sites

vMVmFnc.png


Mâine, 16.03.2016 20:45 toţi în HQ în LINIE cu job Arms Dealer, avem 2 wars, asa ca vreau prezenţă maximă, cine lipseşte fără un motiv BUN întemeiat este sancţionat cu FW.




Green Street Bloods - Vietnamese Boys | Car Rent LS | 20:00 - 20:30


Avispa Rifa - Vietnamese Boys | Richman LS | 20:30 - 21:00


Vietnamese Boys - Verdant Family | Marina LS | 21:30-22:00






Toată lumea este obligată să aştepte conducerea în HQ în LINIE cu job Arms Dealer.


Cine nu se află în LINIE va fi considerat absent.




Accept 3 INVOIRI si deja am 2 acceptate, rezulta ca doar 1 mai poate fi invoit.


Link to comment
Share on other sites

Helau lume, e cazul sa mai postez si eu pe aici. Nu ma pot abtine sa nu comentez, mai ales dupa ce am vazut demisia cuiva, nu dau nume (SmileyPaul). Mi se pare penibil sa suferi in halul asta din cauza unui joc. Inteleg ca nu avem turfuri, insa asta nu inseamna ca suntem slabi, ci ca nu avem codati sau ca sunt altii mai buni ca unii dintre noi. Chiar daca avem vreunu cu coduri, oricum nu stie sa le foloseasca. Lumea ne face pasnici, asa si? Daca-ti pasa de ce zic altii de ce ai retras demisia? (ma refer in special la tine, Paul, sper ca te simti) sau de ce ai mai venit aici? Nu te tine nimeni cu forta aici, atat pe tine cat si pe altii. Nu-ti convine ca nu avem turfuri? Ca pierdem? Esti liber sa pleci. Sunt sigura ca n-are nimeni nevoie de "nervii" tai. Sper ca m-am facut inteleasa, nu vreau sa provoc cearta, insa sunt libera sa-mi exprim punctul de vedere. ;)

Link to comment
Share on other sites

Helau lume, e cazul sa mai postez si eu pe aici. Nu ma pot abtine sa nu comentez, mai ales dupa ce am vazut demisia cuiva, nu dau nume (SmileyPaul). Mi se pare penibil sa suferi in halul asta din cauza unui joc. Inteleg ca nu avem turfuri, insa asta nu inseamna ca suntem slabi, ci ca nu avem codati sau ca sunt altii mai buni ca unii dintre noi. Chiar daca avem vreunu cu coduri, oricum nu stie sa le foloseasca. Lumea ne face pasnici, asa si? Daca-ti pasa de ce zic altii de ce ai retras demisia? (ma refer in special la tine, Paul, sper ca te simti) sau de ce ai mai venit aici? Nu te tine nimeni cu forta aici, atat pe tine cat si pe altii. Nu-ti convine ca nu avem turfuri? Ca pierdem? Esti liber sa pleci. Sunt sigura ca n-are nimeni nevoie de "nervii" tai. Sper ca m-am facut inteleasa, nu vreau sa provoc cearta, insa sunt libera sa-mi exprim punctul de vedere. ;)

 

Lasa-te de manele =]]

 

Incepeti sa va ganditi toti daca vreti sa ramaneti aici sau sa plecati, de luni va promit ca o sa fiu cel mai sever lider pe care l-a avut B-Zone pana acum, nu se mai poate, nu o sa mai accept invoiri prin PM, postati doar in TOPIC cand e deschis. Sa bagati bine la cap vorbele mele, daca nu va treziti se trezesc altii inaintea voastra.

 

Pana atunci:

RPG.B-Zone.Ro Vietnamese - Boys #President † 6:

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.