Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Y1dHIdT.png

Linkul principal catre topic: click

Participand la olimpiada, sunteti de acord cu toate regulile scrise mai jos:

 

Reguli generale:

 

1. Sunteti obligati sa ascultati de organizatori si sa va conformati cu spusele acestora.

2. In cazul unui comportament necorespunzator din partea unui participant la una din probe, acesta va fii descalificat de la proba respectiva si de la toate celelalte probe la care doreste sa mai participe.

3. In cazul in care o factiune deranjeaza desfasurarea probelor, aceasta va fii descalificata de la proba respectiva si depunctata din scorul general, daca este cazul.

4. In cazul in care o factiune sau un participant membru al unei factiuni triseaza / are o tentativa de a trisa, aceasta va fii descalificata de la proba respectiva si depunctata din scorul general.

5. In cazul in care vedeti o tentativa de frauda / comportament neadecvat care a trecut neobservat de organizare, puteti sesiza acest lucru printr-un PM insotit de dovezi. Niciodata nu se vor face sesizari in timpul probelor.

6. In cazul in care cineva incearca sa mituiasca organizarea sau pe oricine altcineva in favoarea lor / a factiunii, respectivul jucator va fii descalificat de la toate probele ce urmeaza.

7. In cazul in care vorbiti pe chat neintrebati sau faceti spam, veti fi descalificati de la proba respectiva.

 

Reguli suplimentare:

 

1. Trebuie sa respectati numarul de membrii necesari fiecarei probe. Pe langa acesti membrii, vor putea asista si liderii / jucatorii de rank mare care organizeaza factiunea in lipsa liderului.

2. Nu aveti voie sa folositi alte arme decat cele primite de la admini. Prin aceasta regula ma refer la arms dealeri, carora le este interzis sa isi faca arme lor sau altor jucatori.

3. Nu aveti voie sa faceti abuz de niciun fel, caz in care veti fi sanctionat de catre admini.

 

 

Alte reguli sunt subiect de adăugire până la începerea olimpiadei.

 

 

 

Informatii: click

Probele: click

 

 

Gasiti mai multe informatii in linkurile puse de mine.

Link to comment
Share on other sites

Salut , eu sunt noul vostru coleg si sper sa ne intelegem bine !

Welcome, ne înțelegem, cum sa nu ne înțelegem =))

 

Ce faceți mă praduitorilor, tot acasă, tot acasă? Eu stau frumos aici în pat, un pat corespunzător, corect, asa cum ne place noua. Ne auzim prin game mai târziu.

Link to comment
Share on other sites

Salut , incepand de astazi Vietnamese Boys are si un clan oficial acesta fiind [VTB] .

 

Cerintele pentru a putea face parte din acest clan sunt :

Sa fii activ la war-uri .

Sa ai un comportament decent .

 

Vor intra doar membrii factiunii VTB .

Trebuie sa ascultati la war-uri .

 

Liderii acestui clan sunt [VTB].DarKo si [VTB]Kay.TheSaint

Link to comment
Share on other sites

Stiu ca trecem printr-o periaoda destul de dificila, dar asta este, acum...Nu am vrut nici eu sa ajungem chiar in halul acesta, dar se pare ca oricat as vrea sa fac ceva nu prea pot, am sa va schimb putin mentalitatea catorva dintre voi si o sa mai eliberez niste locuri.

Va zic de acum, nu mai ma rog de nimeni sa stea aici, sunteti liberi sa plecati daca nu va convine, cat despre rank 4+ ramasi, daca nu va dati interesu' pentru gangu' asta o sa fiti sanctionati ca atare. Vad ca nu va arde sa ascultati, sa veniti la waruri si cand o faceti incepeti sa comentati.

Nu stiu cat si cum o sa mai stam asa, dar am sa fac tot posibilul ca pana luni sa ne facem minim 30 de persoane, daca nu, o sa lasam timpul sa le rezolve pe toate.

P.S.: O sa fie o schimbare de conducere, o sa luam totul de la 0.

 

Link to comment
Share on other sites

vMVmFnc.png


  • De astazi, 02.04.2016 factiunea Vietnamese Boys va intra intr-un proces de schimbare totala.
  • Dupa cum vedeti am renuntat la aproximativ toata cunducerea veche a factiunii(rank 6 si cativa rank 4+) si suntem in aproximatie de 17 membrii, insa nu pentru mult timp.
  • Rank 4+ am sa fac un nou TEST LOG mai greu, incercati sa nu mai aduceti toate paletele aici, daca nu se descurca/gresesc ceva, il sanctionati ca atare(1/3, 2/3, 3/3 s.a.s.m.d.).
  • NU vreau sa mai vad rank 1,2,3 si rank 4+ care sa comenteze la decizile pe care le iau eu, de acum va sanctionez la sange, nu-mi pasa cata vechime aveti in gang sau cine sunteti, pentru mine veti fii egali.
  • Daca nu se schimba mentalitatea aici am sa va bag un sistem de raport per war cu sarcini care trebuie respectate si indeplinite la fiecare war.
  • MEMBRII rank 4+ o sa ma ajute de acum cu evidenta dupa warurile din ziua respectiva, daca nu vreti sa faceti cum va zic o sa fiti sanctionati.


Cei care se ocupa de evidente de acum sunt:


@MaNi TheSaint BanH, pentru zilele de LUNI in care avem wars.


@xBurcea, pentru zilele de MARTI in care avem wars.


Daca nu va indepliniti aceasta sarcina am sa va sanctionez dupa fiecare data cand nu am evidenta din ziua pe care v-am ales-o cu Faction Warn.


Pe langa aceasta, cei 2 mentionati mai sus nu o sa mai dati test-log, ci doar va ocupati de evidenta pentru zilele voastre.



Restul membrilor rank 4+:


@LLucY,


@AmbasadoruBrigadier,


@Pacha Man,


va veti ocupa cu testele de intrare in factiune a candidatilor si sa aveti dovezi clare, deoarece am sa incep sa vi le cer.



Cu acestea fiind spuse, Vietnamese Boys intra in noul proces de formare.


CINE NU FACE CUM AM ZIS VA FII SANCTIONAT PANA LA DEMITERE.


Edited by President xKay
Link to comment
Share on other sites

Va salut, sunt noul sub-lider al mafiei Vietnamese Boys, sper sa facem treaba buna, vreau ceva pe lunga durata deci sper sa cooperati mai ales membrii de Rank mai mare cu prezenta la War pentru a da exemplu celor cu Rank mai mic.



Daca inca nu ma cunoasteti prea bine, o puteti face uitandu-va pe canalul meu de YouTube. ( https://www.youtube.com/user/olj12345/videos )



O seara faina, nu uitati sa verificati anunturile importante.


Link to comment
Share on other sites

Salut. Sunt noul vostru coleg. Sper sa ne intelegem de minune. E bine daca ati prins attack pe car rent ls. Sa incercati maine pe hq.

Link to comment
Share on other sites

cu cn sa vb ma cu amaratii astia? il intreb pe supradoza " e bn ma monster c cu 7,6kk? zice ca nu si cand ma duc la casa unde m-a chemat vanzatorul, supradoza il cumpara... tomberonisti pe /f.

Link to comment
Share on other sites

Neata Vietnamezilor, ce mai faceti?

Eu ma pregatesc de un competitive corect, corespunzator, aferent asa cum ne place noua, pe barosaneala...

Lasand gluma la o parte, vreau sa va spun ca cu cat incearca unii sa baneze cat pot din VTB, nu prea le iese, majoritatea, oameni care au ajutat si inca ajuta acest gang au primit unban...si pentru "domnii" din GSB, usor usor, o luati la vale...(stiu ca se gasesc "spioni" pe aici).

Bafta!

Link to comment
Share on other sites

Bă, ia gata cu postările de genul, nu vreau să mai văd așa ceva din cauza unui joc. Nu mai exagerați, or fi unii admini care îi favorizează, dar asta nu înseamnă că toți fac asta. Doar pentru că nu apare în chat, că nu știu care din GSB a fost banat, nu înseamnă că nu îi ia la teste. În fine, spre dezamăgirea lui Phax, am luat unban. Nu scăpați așa ușor de mine. ;;)

Link to comment
Share on other sites

Bă, ia gata cu postările de genul, nu vreau să mai văd așa ceva din cauza unui joc. Nu mai exagerați, or fi unii admini care îi favorizează, dar asta nu înseamnă că toți fac asta. Doar pentru că nu apare în chat, că nu știu care din GSB a fost banat, nu înseamnă că nu îi ia la teste. În fine, spre dezamăgirea lui Phax, am luat unban. Nu scăpați așa ușor de mine. ;;)

https://www.youtube.com/watch?v=6m0SE8MVln0&list=PLakfQUMbvRlFiL0ouWN3FpQ3pHZlY7xuS&index=94

Ce semnatura ai :X

Link to comment
Share on other sites

Bă, ia gata cu postările de genul, nu vreau să mai văd așa ceva din cauza unui joc. Nu mai exagerați, or fi unii admini care îi favorizează, dar asta nu înseamnă că toți fac asta. Doar pentru că nu apare în chat, că nu știu care din GSB a fost banat, nu înseamnă că nu îi ia la teste. În fine, spre dezamăgirea lui Phax, am luat unban. Nu scăpați așa ușor de mine. ;;)

https://www.youtube.com/watch?v=6m0SE8MVln0&list=PLakfQUMbvRlFiL0ouWN3FpQ3pHZlY7xuS&index=94

De ce as fi dezamagit? Am nevoie de membrii pe teritoriu. :))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.