Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Felicitari rank 5 + pentru attack ! Maine avem war cu Southern Pimps, prin urmare ne trebuie activate. Sper sa fim peste 30 maine !

O zi faina va doresc si sa punem punct certurilor din cadrul factiunii !

Link to comment
Share on other sites

Sunteți înjurati pentru ca vi-o cautati singuri cu frustrările voastre de copilași ;)

Aici nu e rpg2,3 sau 4 ,dacă vreți să faceți treaba faceți fără a vă da mari și tari. Nu se te iei de toti ca domnu' lucky.

 

 

Ești nab, succes paynne prăjită.

 

Pentru ăștia cu arfe de bombardieri, mai nou "asculta de rank superior",mai ușor cu arfele ca asa cum va asterneti, asa veti dormi, înțeleg că vreți să luați ls, dar nu va dati asa buni.

K1dule, pana ieri erai cumintel, acum cum ti-a venit "frățiorul" ai început cu bombardeala, vezi ce faci.

 

Cum am intrat a inceput helper sa faca d`alea cu Stoica cu mine ca m-a facut sa plang si pentru necunoscatori :

 

 

 

Nu o mai ardeti ca m-a facut Stoica ca nu m-a facut 100% curat se vede clar pe filmarea accea anti-stunul iar iti spun eu daca ai anti-stun ai avantaj de 3 gloante in plus ceea ce la deagle e ENORM!!!!

 

Edit: am terminat cu subiectul asta!

 

Vietnamese Boys Los Santos Gri inc.

Edited by MARYUSSSSSS
Link to comment
Share on other sites

Uitati si voi chatu din AIM cand a dat zNoss ban la unu din AIM, cred ca lu CapitanAmerica.

 

 

a8c92b9a40d019f2a12683113efc3b79.png

 

 

Si mai ziceti ca nu is corupti ca dracu

"Inspira, expira, nu o arde ca și cum nimic nu te mai mira... i-auzi io, nu le ști pe toate și iei totul la mișto."

Asta este viața și tot noi suntem nesimțiţi ca facem posturi, dar ei au început =)) De luni bafta la fwuri, o sa ma pun și eu pe acest mirific job, dacă vreți să mă faceți să mă implic(bajetii din gsb) :*

Edited by K A Y
Link to comment
Share on other sites

"Inspira, expira, nu o arde ca și cum nimic nu te mai mira... i-auzi io, nu le ști pe toate și iei totul la mișto."

Asta este viața și tot noi suntem nesimțiţi ca facem posturi, dar ei au început =)) De luni bafta la fwuri, o sa ma pun și eu pe acest mirific job, dacă vreți să mă faceți să mă implic(bajetii din gsb) :*

Ce dracu e aici mă? :))) Edited by KingVlad TheHunteR
Link to comment
Share on other sites

@, Ti-am zis ca am pc slab.

 

 

Am eu lag sau doar mi se pare mie ? =]

 

 

Ma sincer eu cred ca daca mi-as face propriu PC cu niste cabluri si ce fier vechi as gasi pe la gunoaie as avea FPS mai mare

Link to comment
Share on other sites

Eu zic ca daca esti lider si nu te poti filma cum dai magie ar fi cazu sa te lasi frt scz..

 

 

@,

 

 

 

 

 

Am filmat si eu sa vezi diferenta :))

Numa ca eu nu dau 3/3 ca-s paleta csf

Edited by TudorTudy23
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.