Jump to content

Las Venturas Taxi - Discuții | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

 

 

@Victory Anabella, mă rog. Abia pot ţine ochii deschişi, abia pot să înghit. @ RĂCEALĂ, mama ei azi şi mâine.
Eu ce sa iti fac dragul meu, daca nu te-ai imbracat bine si ai umblat tot imbracat subtire? :))
Link to comment
Share on other sites

@, Incearca sa faci posturile mai complexe ca dupa ne cearta Edward ca de ce facem posturi asa de mici si aproape inutile, ne sanctioneaza si dupa ne si inchide topicul si nu e bine :))

Ultras, apropo imi plac culorile pe care le-ai ales :))

Link to comment
Share on other sites

@, Incearca sa faci posturile mai complexe ca dupa ne cearta Edward ca de ce facem posturi asa de mici si aproape inutile, ne sanctioneaza si dupa ne si inchide topicul si nu e bine :))

Ultras, apropo imi plac culorile pe care le-ai ales :))

Tu esti capul rautatilor si o mare naba ( nu mai mare ca mine dar totusi) :)).

Cat despre posturi sunt cat de cat OK. Momentan ar trebuii totuai mai complexe :)

Link to comment
Share on other sites

@@South Edward NissaN,Nu te panica asa tare, daca e sa nu mai ies miercuri, intru. Ies cu ea aproape in fiecare seara. Doar nu vrei sa ii spun ca nu mai pot sa ies ca am activitate pe sa:mp, un joc pe calculator.

Nu mai cheltui ba banii :)):)) :)):))

Link to comment
Share on other sites

@@South Edward NissaN, Man imi pare rau ca nu pot ajunge, dar dupa cum poate unii au observat eu nu intru niciodata seara in joc in timpul saptamanii (intru doar dimineata) pentru ca ajung acasa la 20:15 fiind navetist si pana mananc se face 21. Apai la cat de obosit sunt nu cred ca imi mai arde de sa-mp la acea ora, doar daca as fi un disperat. Si la 20:30 in niciun caz nu pot intra in joc pentru ca imi pregatesc cina.

Propun sa faci un topic unde sa votam dupa un model daca vrem activitatile in timpul saptamanii sau in weekend. Care iese cu mai multe voturi aia ramane...

 

PS: Neata tuturor !

Edited by South Zack
Link to comment
Share on other sites

@@South Zack această activitate este una mai speciala. Liderul din LV S.I a dorit să facă o activitate cu noi și de aceea va fi organizată în timpul săptămâni, activitățile săptămânale vor rămâne sambata la ora 19. O zi cât mai bună tuturor, spor la rapoarte.

Edited by HG UltRaSs
Link to comment
Share on other sites

@@South Edward NissaN,Dupa atatea cheltuieli vine si recompensa, mna. :))))

 

Wank sau ce? :)):)) :))

 

Bine ma dar sper sa nu vad doar 5 membrii ca ne suparam.

Link to comment
Share on other sites

@@South Edward NissaN,Iti merge FarCry4 pe ragalia ta ?

Rupe :)):)) ragalia mea!

 

 

Neata! Nu uitati de activitatea de astazi de la ora 20:30. As vrea sa vina cat mai multa lume!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.