Jump to content

Las Venturas Taxi - Discuții | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

 

 

 

Nick: ribe

Rank: Owner
Data sanctionarii: 09/07/2014
A fost sanctionat membrul: [nWo]macabru

Sanctionat cu: Faction warn.
Motivul: Limbaj fata de admin (controleazate)

Dovada: http://imgur.com/a/Q2Y7L#0
Alte precizari: -

 

 

 

 

Prietene eu nu am jignit niciun admin ;) mai uita-te odata peste poze, am jignit un codat care incerca sa ma omoare dupa cum a zis si Vinnie :)) da'i edit la reason.

Link to comment
Share on other sites

Macabru, acum nu ca ma bag.Dar pe cine ai jignit si daca era codat, si daca nu era.. nu trebuia sa il bagi tu in seama.Indiferent de ce sa intamplat acolo nu trebuia sa reactionezi asa.. asta este parerea mea.. :)

Link to comment
Share on other sites

@@ribe, Limbajul fata de admin si jignirea nu e tot aia nu ?:)) off... asa e cand iei functii pe pile si tu esti bata, bai copile intelege ca eu nu am "avut limbaj fata de admin" ( a avea limbaj fata de admin = a-l insulta/jigni), tu chiar vrei sa ne suparam si mai rau de atat ?:)) spune'i prietenei tale Audi sa iti explice cum sta treaba...

@, acum nu ca te bagi, dar te bagi vezi-ti de treaba ta ;)

Link to comment
Share on other sites

@@ribe,

PRIETENEEEE

n-am mai dat de mult pe acilea... scz nabs...

@,

macabru, esti un tip foarte macabru de fel, daca nu ii ziceai lui Vinnie : "te-ai trezit din hibernare?", poate ca nu luai FW, dar, ce sa-i faci? Cu boticu' pe sus e mai fain...Nu cred ca un admin accepta acest limbaj.

+ ca il iei si pe Ribe mai nou la misto, auzi la el, functii pe pile si esti bota, bai, te crezi ceva owner pe aici?

Edited by MikeC l D E A G L E
Link to comment
Share on other sites

@, Adminul nu era "de fata" era pe recon, eu am jignit codatul care incerca sa ma omoare, dar ribe habar nu are ce se intampla aici :))

@, altu care se baga aiurea... vedeti ba ca nu castigati nimic din pupat, am auzit de la multi ca sunt asa mai macabru... aia nu este jignire, adminu era cu recon si nu facea nimic, nu sanctiona codatul, el in schimb ma sanctioneaza pe mine, asa ca i-am dat mesajul pe care il vezi in poza, acum intelegi?

Edited by nWo macabru
Link to comment
Share on other sites

NU L-AI JIGNIT PRIN INJURII, CI PRIN FAPTUL CA I-AI SPUS: "TE-AI TREZIT DIN HIBERNARE?" hard tu andarstend romeinian

Auzi, nu castigati nimic din "pupat" , daca vreau sa-l pwp pe ribe, il iau undeva in privat, nu de fata cu toti :))) asa ca, smartyb0y, la cum ai vorbit in seara asta catre ribe: "esti bota, ai luat lider pe pile", nu m-as mira sa iei uninvite cu FP

Edited by MikeC l D E A G L E
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.