Jump to content

Las Venturas Taxi - Discuții | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@FantomaX, Mersi, o sa incerc si un fps mod, cu toate ca nu stiu ce inseamna :))) dar ma voi documenta pentru ca invat repede chestiile astea.

@Rambo exe Bombardieru, eh, nu este problema de actiune, drama etc. :D Asa am vrut eu sa fie, mai am si alte video cu actiune etc. Mersi oricum :D

 

Video fac cam din aprilie si am un program cu care editez este camtasia studio 8, un program ,,greu", cum spun unii, eu zic ca este mult mai usor ca movie maker, nu are tehnologia, daca pot sa zic asa, programului movie maker, dar merge :D

E bine ca am niste pareri. Chestia rea este ca eu le fac cam lungi si unii deja se plictisesc.

 

No.. Hai ca eu ies, o seara faina sa aveti!

 

Link to comment
Share on other sites

@, Dada felicitari, NU mai cere rank :).

 

PS: Cand faceti o cerere de demisie nu o faceti la nervi sau alte motive banale, ganditi si voi apoi faceti cerere de demisie. Iar in caz ca retrageti in mai putin de 24 de ore, dati edit nu faceti mii de posturi.

 

Buna dimineata colegi, voi ce mai faceti?:)

Posibil sa fac o activitate in weekend, asa ca vreau sa veniti toti. Nu va pot da mai multe detalii moementan.

Link to comment
Share on other sites

Ia-te de coada lui si sa vezi ce tace leutul. ;):)))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.