Jump to content

Las Venturas Taxi - Discuții | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salutare tuturor. Ce faceti?

Doresc sa le urez un calduros: Bun Venit!! Daca aveti intrebari, eu razvybest duplin si de asemenea membri de rank 5 va stam la dispozitie oricand.

Link to comment
Share on other sites

În această seara, după 1 an petrecut în LV Taxi, am renunţat la funcţia de lider. Am trăit momente frumoase aici, alături de voi, am reuşit să fac un colectiv unit şi independent şi am reuşit să aduc facţiunea la cele mai înalte standarde, în parerea mea. Mi-a făcut plăcere să vă cunosc, să mă joc alătur de voi şi să vă explic cum ar trebui să arate un jucător atât în viaţă reală, cât şi în viaţa virtuală din punct de vedere comportamental. Poate că am fost puţin mai rău, am avut momente în care am sancţionat în stânga şi în dreapta, dar ţin să cred că am reuşit să formez un grup unit, care se ajută la greu. Sunt sigur că Edward_Nisan va duce facţiunea mai departe tot în acest fel, indiferent de stilul în care o va conduce. Mulţumesc pentru atenţie şi pentru legăturile pe care le-am format de-a lungul timpuli şi vă urez mult succes în continuare şi în ceea ce v-aţi propus. Numai bine!

 

*DupliN has left the faction.

 

#remember: Hardway, ribe, MariO., Seether, Maximus.Rtv, Addy_Cobretti, CappY, Kovac, Zokee, psoN, ChaveZ, RazvyBest.

Edited by South DupliN
Link to comment
Share on other sites

Salutare baieti! Incep prin a-l felicitari pe Ed pentru lider, ai grija si o perioada cat mai lunga la Lider!

In acest timp, sunt noul sublider al acestei factiuni si sper sa facem o treaba buna. Discutam mai multe Duminica la ora 20:00. Seara buna!

Link to comment
Share on other sites

Felicitări Edward_NisaN pentru funcția obținută, sper sa te descurci cât mai bine , și împreună cu sublideri tai sa faceți o treaba cât mai buna aici! Scuze de post aici :)) sa vedem câte reporturi primesc . Baftă încă odată tuturor. :*

Edited by Coroiu VIP
Link to comment
Share on other sites

Felicitări Edward_NisaN pentru funcția obținută, sper sa te descurci cât mai bine , și împreună cu sublideri tai sa faceți o treaba cât mai buna aici! Scuze de post aici :)) sa vedem câte reporturi primesc . Baftă încă odată tuturor. :*

Ce mai faci ma Cioroiule, nu mai dai si tu un sms/call acolo, mare nab......

Link to comment
Share on other sites

@, Si eu sunt compozitor, dar cant si cu voce + chitara. Ce pot sa iti reprosez este faptul ca nu respecti masura versurilor. Daca primul vers il faci de 10 silabe, atunci la fel sa fie si celelalte. In momentul in care unul este de 10 si altul de 5 piezi din sonoritate. In rest e bine, tine-o tot asa si nu te oprii din ceea ce faci.

Link to comment
Share on other sites

@, Si eu sunt compozitor, dar cant si cu voce + chitara. Ce pot sa iti reprosez este faptul ca nu respecti masura versurilor. Daca primul vers il faci de 10 silabe, atunci la fel sa fie si celelalte. In momentul in care unul este de 10 si altul de 5 piezi din sonoritate. In rest e bine, tine-o tot asa si nu te oprii din ceea ce faci.

Mersi, dar postează acolo, ca să nu fac post-hunt :))), ca să nu postez 3 posturi unul după altul.

Am să iau la cunostinta

Link to comment
Share on other sites

Inainte de fiecare modificare se va vota ( vor vota membrii ) ca sa fie toata lumea multumita. Repet, regula cu job-ul nu ramane, aveti voie orice job ( inclusiv Drugs ) cand doriti. De asemenea sunt dispus si la propuneri, daca aveti imi dati PM. In rest, am adaugat doar Alb la culoarea taxiului si cam atat, o seara faina! @@Hardway

Edited by South KeNN
Link to comment
Share on other sites

Aa, nu vreau sa imi dau cu parerea aiurea sau alte chesti de genul dar, este un semnal de alarma ce sa intamplat aseara la sedinta. Intr-o fanctiune ca aceasta fiecare trebuie sa se inteleaga cu fiecare . Din cate am vazut aseara , aici s-au format grupulete grupulete. Nu spun ca toti din conducere sunt praf. Il respect pe lider si pe Keny . Dar sincer spun in acest moment nu era potrivita aducerea celui de-al 2-lea sublider. Pentru ca asta practic a pus sare pe rana. Nimeni nu se astepta ca Dulap (Duplin) sa plece. Si noi majoritatea pentru ca avem un numar foarte mare de rank 3+ rank 2 care l-au prins pe el o perioada, si ne-am obisnuit cu el . Dar trebuie sa ne gandim bine sa ne reorganizam si sa acceptam situatia in care am ajuns. Sa tinem cont. ca liderul nostru Edward a renuntat la admin, nu stiu daca pentru noi sau doar ca a vrut el. Dar concluzia pe care vreau sa o trag acum fara nici-o suparare . Noi avem nevoie de al 2-lea sublider activ nu doar unul. Il inteleg si pe el are imensa functie de Admin dar daca chiar ar dori sa fie un sublider adevarat ar pune si el mana pe o parte din fanctiune si ar face ceva pentru ea. Pentru ca din ce am vazut aseara, parca imi vine sa ma retrag usor deoarece simt ca aici nu mai este locul care a fost odata . Si nu cred ca doar eu simt asta si multi alti membri. Atat am avut de spus o zi placuta va doresc.

VA MULTUMESC PENTRU URARILE DE LMA 18+ Sifonierelor.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dragi prieteni, a sosit (si) timpul meu. Deci, cu parere de rau, va spun ca mi-a sosit vremea sa ma retrag din #colectivul vostru minunat. Constientizez ca mi-am facut datoria in aceasta factiune si acum e randul vostru sa ajungeti testeri si sa simtiti trairea cand deschideti drumul altui player in aceasta factiune. Sunteti niste persoane nabe la maxim si cu mult umor. Sper ca v-ati simtit bine alaturi de mine in aceasta factiune, si daca am gresit cuiva ceva va rog sa fiu iertat. Eu m-am simtit super ok alaturi de fiecare dintre voi. Ati fost, si sunteti niste prieteni minunati, chiar daca eu plec acum din familia asta, voi ramaneti tovarasii mei pt. totdeauna. Sper sa fiti tot asa de nabi cat va cunosc si la fel de cuminti. Sa ascultati de noul lider si sa nu faceti minimul de rapoarte! Tot mai sus! PWP tuturor! :*

Edited by K r a T o s
Link to comment
Share on other sites

Ca vreti ca nu vreti orice lider isi aduce ajutorul de incredere. Romanele scrise nu prea ma impresioneaza :) Si eu la randul meu am fost membru si mereu ma ofticam cand liderul aducea rank 6 din afara insa nu avem ce face. Ori ma gandeam sa raman ori faceam demisie. Asa va sfatuiesc si pe voi sa faceti, sublider "activ" Duplin avea 20 ore jucate ca lider. Sunteti angajatii acestei companii, daca doriti promovari va rog sa va faceti treaba ce vi se cuvine.

 

Vreti rank mare ? Munciti. Ajungeti la un nivel destul de mare, respectati pentru a avea o sansa la o functie pe viitor. Daca muncesti si esti vazut bine pe viitor ai sanse destul de mari la ceva. Repet, daca doriti ceva sa discutati cu mine "barbateste" va astept direct nu indirect pe forum.

Edited by Bogdan phR
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.