Jump to content

Las Venturas Taxi - Discuții | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Altfel EU inchid topicul si primiti si cate un AV pentru posturi prea mici ;).

 

Toate acestea fiind spuse, la raport cu voi, taximetristi mei!!

Link to comment
Share on other sites

@, țin să te întreb, pentru că nimeni nu mi-a răspuns la asta până acum, ce treabă are forumul cu jocul? :))

@@R a p p a, păi și atunci, ce ai vrea să discutăm? :D

Pentru cateva comm-uri nu se da warn, warn se da greu. Insa daca insisti sa faci posturi scurte esti sanctionat in game cu AV ca un avertizment sa nu se mai repete. Daca continui esti sanctionat si in joc si pe forum.

De ce? Nici eu nu stiu sigur, e un fel de regula nescrisa ca sa se stabileasca ordinea ca alfel ar face toti postuei cu: Neata colegi, ce faceti?

 

Sper ca ai inteles ceva, daca tot ai intrebari i le poti pune lu Kelton =))

Link to comment
Share on other sites

Tin sa le urez un calduros Welcome noilor intrati in factiune. Daca aveti orice fel de intrebare, puteti sa o puneti pe /f sau prin /sms unui membru sau chiar mie. Sunt aici ( cei de rank mai mare ) sa va invatam.

 

De asemenea va urez noapte buna pe forum deoarece, la si 23:57 mi-a picat serverul... :/ am pierdut si payday.... in fine.

 

Vorbim maine, aveti grija de voi.

Link to comment
Share on other sites

@@AliGoD, azi au fost ceva comenzi. Merge. Crede-mă, în legătură cu liceul, săptămâna trecută mi-a pus o absență. 4 zile nu am fost.

Da pai acum sunt ultimele doua saptamani si dasta, si zici ca sunt comenzi o sa intru sa mai fac si eu niste banet .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.