Jump to content

Las Venturas Taxi - Discuții | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@South Edward NissaN, băi Nissane, tot eu încep? :-S

@, e timp și de asta, l-am terminat în trei zile, hai să vedem dacă mă apuc de acum când îl termin.

 

@ Bună dimineața, vacanțăăăă! \:D/

Da nu am zis nimic de cearta ca daca ziceam va sanctionam. Eu v-am atentionat pe toti, nu am zis lewa nu mai posta mesaje scurte ca inchid topicu.
Link to comment
Share on other sites

Incep prin a va spune ca sunt dezamagit de voi, de majoritatea mai exact. Inafara de cativa membri care sunt activi si fac peste minimu la raport, pe restu va doare in cot. Ei bine tin sa va anunt ca domnia sa terminat. Aceste aproape 3 luni cat am fost lider, a-ti domnit, a-ti fost in rai. Ei bine dragi mei membri tin sa va spun de acuma, ca totul se va schimba, pe scurt bun venit in IAD. Tin sa va anunt ca acest "iad" il puteti transforma singuri in rai doar daca deveniti activi.



Voi incepe prin a modifica, momentan raportul celor de Rank 4 si 5. Adica nu vor mai fii nevoiti sa faca doar 20 de comenzi ci 30 ( minim ). Insa eu vreau sa vad peste minim deoarece acele 30 de comenzi in 2 ore sunt gata. [AT]Deiu va poate confirma ca am vrut sa pun 80 respectiv 90 de comenzi la rank 4 si respectiv 5 insa am zis ca exagerez insa nu e tarziu niciodata. Tin sa va anunt pe toti ca daca incepand cu saptamana viitoare nu vad schimbare in rapoarte o sa le maresc cu cate 5 sau 10 pe fiecare saptamana. Incep cu rank 4 si 5 deoarece ei cred ca la aceste rank-uri se sta degeaba, ei bine nu dragi mei, nu va pun sa faceti sedinte, activitati si mai stiu eu ce insa tot se poate schimba.



De asemenea daca nu va schimbati activitatea, adica sa fiti On Duty cat mai multi si mai mult timp va pun si job obligatoriu Mechanic si rezolvam tot. Puteti sa faceti skill atunci cand nu prea sunt comenzi.



Si inca ceva, NU mai invoiesc pe nimeni prin PM. Gata e de ajuns, intreceti limita cu PM-uri date duminica ca vai domne va lasati pe Week-end si nu aveti timp. Ba aveti timp 7 zile.




Momentan atat am avut de zis.



Bravo baiatule,bravo(sunt ironic) Tu vorbesti de rank 4-5 ca stau degeaba ,dar cand cei de rank 3 aveau raport de 75 de comenzi ?Normal ca nu stii ...tu care dupa 3 in zile in factiune ai fost promovat la lider doar pentru ca esti in uS ,mie mi-ar fi rusine,dar na ce sa faci? A da,iti pui prietenii sublider ,ca tot omul..

Bai Nisane,daca vrei asa mare activitate tu de ce nu faci comenzi,prietenii tai sublideri de ce nu fac comenzi?

Inca o prostie oameni din staff in factiune printre care subliderul PhaReLL,daca vrei asa mare activitate gandeste-te ca in locul celor din staff care nu trebuie sa faca raport ,ar putea intra altii care vor sa faca raport...

Link to comment
Share on other sites

Incep prin a va spune ca sunt dezamagit de voi, de majoritatea mai exact. Inafara de cativa membri care sunt activi si fac peste minimu la raport, pe restu va doare in cot. Ei bine tin sa va anunt ca domnia sa terminat. Aceste aproape 3 luni cat am fost lider, a-ti domnit, a-ti fost in rai. Ei bine dragi mei membri tin sa va spun de acuma, ca totul se va schimba, pe scurt bun venit in IAD. Tin sa va anunt ca acest "iad" il puteti transforma singuri in rai doar daca deveniti activi.

Voi incepe prin a modifica, momentan raportul celor de Rank 4 si 5. Adica nu vor mai fii nevoiti sa faca doar 20 de comenzi ci 30 ( minim ). Insa eu vreau sa vad peste minim deoarece acele 30 de comenzi in 2 ore sunt gata. [AT]Deiu va poate confirma ca am vrut sa pun 80 respectiv 90 de comenzi la rank 4 si respectiv 5 insa am zis ca exagerez insa nu e tarziu niciodata. Tin sa va anunt pe toti ca daca incepand cu saptamana viitoare nu vad schimbare in rapoarte o sa le maresc cu cate 5 sau 10 pe fiecare saptamana. Incep cu rank 4 si 5 deoarece ei cred ca la aceste rank-uri se sta degeaba, ei bine nu dragi mei, nu va pun sa faceti sedinte, activitati si mai stiu eu ce insa tot se poate schimba.

De asemenea daca nu va schimbati activitatea, adica sa fiti On Duty cat mai multi si mai mult timp va pun si job obligatoriu Mechanic si rezolvam tot. Puteti sa faceti skill atunci cand nu prea sunt comenzi.

Si inca ceva, NU mai invoiesc pe nimeni prin PM. Gata e de ajuns, intreceti limita cu PM-uri date duminica ca vai domne va lasati pe Week-end si nu aveti timp. Ba aveti timp 7 zile.

Momentan atat am avut de zis.

 

Bravo baiatule,bravo(sunt ironic) Tu vorbesti de rank 4-5 ca stau degeaba ,dar cand cei de rank 3 aveau raport de 75 de comenzi ?Normal ca nu stii ...tu care dupa 3 in zile in factiune ai fost promovat la lider doar pentru ca esti in uS ,mie mi-ar fi rusine,dar na ce sa faci? A da,iti pui prietenii sublider ,ca tot omul..

Bai Nisane,daca vrei asa mare activitate tu de ce nu faci comenzi,prietenii tai sublideri de ce nu fac comenzi?

Inca o prostie oameni din staff in factiune printre care subliderul PhaReLL,daca vrei asa mare activitate gandeste-te ca in locul celor din staff care nu trebuie sa faca raport ,ar putea intra altii care vor sa faca raport...

Cu tupeu asta nu o sa rezolvi nimic niciodata. Las o mai moale. Daca si tu lui promovare in 3 zile faceai tot la fel.

Link to comment
Share on other sites

Incep prin a va spune ca sunt dezamagit de voi, de majoritatea mai exact. Inafara de cativa membri care sunt activi si fac peste minimu la raport, pe restu va doare in cot. Ei bine tin sa va anunt ca domnia sa terminat. Aceste aproape 3 luni cat am fost lider, a-ti domnit, a-ti fost in rai. Ei bine dragi mei membri tin sa va spun de acuma, ca totul se va schimba, pe scurt bun venit in IAD. Tin sa va anunt ca acest "iad" il puteti transforma singuri in rai doar daca deveniti activi.

Voi incepe prin a modifica, momentan raportul celor de Rank 4 si 5. Adica nu vor mai fii nevoiti sa faca doar 20 de comenzi ci 30 ( minim ). Insa eu vreau sa vad peste minim deoarece acele 30 de comenzi in 2 ore sunt gata. [AT]Deiu va poate confirma ca am vrut sa pun 80 respectiv 90 de comenzi la rank 4 si respectiv 5 insa am zis ca exagerez insa nu e tarziu niciodata. Tin sa va anunt pe toti ca daca incepand cu saptamana viitoare nu vad schimbare in rapoarte o sa le maresc cu cate 5 sau 10 pe fiecare saptamana. Incep cu rank 4 si 5 deoarece ei cred ca la aceste rank-uri se sta degeaba, ei bine nu dragi mei, nu va pun sa faceti sedinte, activitati si mai stiu eu ce insa tot se poate schimba.

De asemenea daca nu va schimbati activitatea, adica sa fiti On Duty cat mai multi si mai mult timp va pun si job obligatoriu Mechanic si rezolvam tot. Puteti sa faceti skill atunci cand nu prea sunt comenzi.

Si inca ceva, NU mai invoiesc pe nimeni prin PM. Gata e de ajuns, intreceti limita cu PM-uri date duminica ca vai domne va lasati pe Week-end si nu aveti timp. Ba aveti timp 7 zile.

Momentan atat am avut de zis.

 

Bravo baiatule,bravo(sunt ironic) Tu vorbesti de rank 4-5 ca stau degeaba ,dar cand cei de rank 3 aveau raport de 75 de comenzi ?Normal ca nu stii ...tu care dupa 3 in zile in factiune ai fost promovat la lider doar pentru ca esti in uS ,mie mi-ar fi rusine,dar na ce sa faci? A da,iti pui prietenii sublider ,ca tot omul..

Bai Nisane,daca vrei asa mare activitate tu de ce nu faci comenzi,prietenii tai sublideri de ce nu fac comenzi?

Inca o prostie oameni din staff in factiune printre care subliderul PhaReLL,daca vrei asa mare activitate gandeste-te ca in locul celor din staff care nu trebuie sa faca raport ,ar putea intra altii care vor sa faca raport...

Si care e problema ca am luat in 3 zile??

Ba baiatule eu am mai fost rank 5 si 3 pe vremea lu Zokee si Giuliano si de la rank 1 corectam rapoartele cu Zokee si Pson cand erau puse pe imgur. Da tu ce stii sa faci decat sa dai cu gura?? Nu ma suparati ca va bag 100 comenzi la rank 5 si le cresc cu fiecare saptamana. Nu faceti nimic si tot voi faceti gura??

 

Si cu uS si fara uS tot luam lider ca am muncit pentru factiunea asta.

 

Hardway a luat sublider ca m-a rugat duplin sa-l las pe el ca altfel luam eu asa ca ciocu mai mic amandoi ca sunteti mici si nu stiti. Vorbiti aiurea.

 

 

Edit: poti cauta rapoartele mele vechi cand faceam 150 comenzi + la rank 3 sau chiar 4 cand erau 30 la rank 3 si 10 la rank 4 de facut.

Edited by South Edward NissaN
Link to comment
Share on other sites

@@South Edward NissaN, Daca bagi 100 de comenzi la rank 4-5 ramai doar cu prietenii tai in fanctiune . Nisane n-am nimic cu tine dar vezi ca mai exista si viata sociala , si nu-mi spune ca fac raportul in 2 3 zile ca iti fac iar o lista intreaga sa vezi cam cat ar veni cu toti rank 4-5 cu 100 de comenzi tine minte bine ca suntem 3 fanctiune de taxi nu numai una .

 

 

Si ba nu mai fiti asa copii , trebuie sa intelegeti ca ce s-a intamplat acum se putea intampla si in realitate un "sef" niciodata nu vine sa ii critice pe ce-i de nivel mic mereu vine sa se ia de ce-i mari si la timpul lor ce-i mari sa se ia de ce-i mici intelegeti ?

Nu mai faceti scandal acceptati 30 de comenzi faceti si voi 40 si de acum rank 1 2 3 daca va mai comenteaza si cu "ba" sau "bulangiule " imediat da-ti pm pentru ca observ ca majoritatea rank 1 2 3 s-au mutat in pozitia de lider. Asa ca terminati cu criticile ca nu faceti altceva decat sa va aratati ura fata de lider in momentul asta. Si eu il critic dar nu ma apuc sa ii zic , pentru ca el stie bine de ce il critic ca asta nu a fost 100% idea lui . Bafta la raport pe saptamana asta. va pwp .

Edited by AliGoD
Link to comment
Share on other sites

Domnu lider, tu de mine nu mai zice nimic niciodata. Si eu am pus rapoarte pe imgur si eu am muncit pt factiunea asta. Si n-am luat sublider ca mi-ai dat tu voie, am luat ca am fost activ si am pierdut ca nu am mai fost. Eu nu stiu cum crezi tu asa ceva cand tu te milogeai la lideri sa te puna sub, dar poate asta e adevaratul merit. Eu nu trebuia sa iau rank down , aveam ceva de indeplinit, un lucru pe care-l faceam usor, dar Duplin s-a razgandit (nu-l condamn , doar ii cerseai pe facebook functie). Nu is deloc de acord cu tine, dar imi reprosez mie ca ai ajuns aici ,pe prostia mea s-a ajuns asa.

Si de rapoarte, zimi tu mie de cand esti lider cate inactivitati am avut? Dar asta nu conteaza ca eu tot is inactiv , dar aia care din oricare 2 , la unul sunt invoiti aia da. Sa sti ca poti sa maresti cat vrei tu raportul, sunt perfect de acord, astept sa vad atunci cati il vor face si cate inactivitati si pm-uri vor fi.

Link to comment
Share on other sites

 

Sa sti ca poti sa maresti cat vrei tu raportul, sunt perfect de acord, astept sa vad atunci cati il vor face si cate inactivitati si pm-uri vor fi.

 

 

O să rămână facțiunea goală. Bine, eu nu plec, o să fac raportul că nu mă doare și stau mai activ. Dar ceilalți care nu au așa timp mult cum am eu, ce-o să facă? :-S

Link to comment
Share on other sites

Domnu lider, tu de mine nu mai zice nimic niciodata. Si eu am pus rapoarte pe imgur si eu am muncit pt factiunea asta. Si n-am luat sublider ca mi-ai dat tu voie, am luat ca am fost activ si am pierdut ca nu am mai fost. Eu nu stiu cum crezi tu asa ceva cand tu te milogeai la lideri sa te puna sub, dar poate asta e adevaratul merit. Eu nu trebuia sa iau rank down , aveam ceva de indeplinit, un lucru pe care-l faceam usor, dar Duplin s-a razgandit (nu-l condamn , doar ii cerseai pe facebook functie). Nu is deloc de acord cu tine, dar imi reprosez mie ca ai ajuns aici ,pe prostia mea s-a ajuns asa.

Si de rapoarte, zimi tu mie de cand esti lider cate inactivitati am avut? Dar asta nu conteaza ca eu tot is inactiv , dar aia care din oricare 2 , la unul sunt invoiti aia da. Sa sti ca poti sa maresti cat vrei tu raportul, sunt perfect de acord, astept sa vad atunci cati il vor face si cate inactivitati si pm-uri vor fi.

O sa zic mereu de tine deoarece fie ca-ti place fie ca nu, tu ai luat sublider deoarece m-a rugat duplin frumos sa-ti dea tie si sa nu-mi mai dea mie. Allecsandru era pe skype atunci cand m-a rugat ca altfel tu nu pupai nimic.

Si ce ai facut tu pentru factiune ma? Iti zic eu, nimic, DupliN a mai modificat una alta insa pentru factiune au muncit pson zokee si giuliano la inceputu factiunii prin 2013 cand am intrat si eu cand pe rpg 1 se strangeau maxim 700 de playeri si se faceau rapoarte de 500 de puncte.

 

Eu nu am zis ca nu ai apucat cu postat-ul pe imgur, am zis ca nu stii ce inseamna sa stati 4 persoane pe skype de la 23 pana la 3 dimineata sa corectati la rapoarte pentru ca tu nu ai facut asta, eu DA. Nu-mi spune tu mie ca ai muncit cand nu e asa cand tu stateai pe server-ul lu' Dado.

 

 

Bine sa zicem ca ai muncit si tu ca ai stat o perioada aici insa te intreci deja cu tot ce zici si te crezi superior insa prin asta iti arati inferioritatea.

 

 

 

@@AliGoD,

Ali ai dreptate si tu cu viata sociala si nu am sa bag 100 ca abea le faceati alea 75 la rank 3. Insa te-as ruga sa te uiti prin topicul de rapoarte sa vezi rapoarte prin 2013. O sa-ti dau eu link defapt sa te uiti, revin cu Edit.

 

Edit: Uite asta e primu meu raport cand am revenit in taxi facut in 5 zile nu 7 ca sambata si duminica nu se facea la raport + ca facei ss + ca se strangeau 700 de playeri pe server si se bateau pe comenzi. Si sa nu mai zic de regula de 3 secunde.

 

 

  • Raport de activitate numarul : 1
  • Nickname: Edward_Nisan
  • Perioada: 03.11.2013 - 08.11.2013
  • Rank: 1
  • Numar comenzi reusite: 85
  • Numar teste date (un test = 5 comenzi): 0
  • Numar de comenzi efectuate in total: 85
  • Cate zile ai fost inactiv (cu cerere):
  • Download / Link: http://imgur.com/a/5EBDM
Edited by South Edward NissaN
Link to comment
Share on other sites

@@South Edward NissaN, Ba nisane , astea sunt din 2013 au trecut aproape 3 ani de atunci , pe sv erau 700-800 chiar 900 ca eram si eu pe vremea aia, si mane atunci nu aveai tu 50 de membri intr-o fanctiune abea daca aveaI 2 fanctiuni de taxi daca stau sa ma gandesc bine parca era doar una o sa ma uit sa vad cand a aparut toata chestia asta cu LV-SF-LS e o diferenta cand 30 de membri se lupta cu 800 si e o diferenta cand 150 se lupta cu 1000 + rapoarte marite . Intelegi? inainte nu erau asa de mari rapoartele . SI prin asta ce vrei sa spui ca mi-am facut o singura data raportul duminica si gata sunt si eu pe lista? Uita-te bine ca in ultima luna am stat numai printre primi desi aveam rank 4-5 . Asa ca stai calm nu-mi arata mi-e raportul tau. Nu ma intereseaza .

Am avut o problema dasta am lipsit si asta e tot.

 

Edit: Da erau toate fanctiunile stabile m-am uitat acum dar numarul era de 30 de membri nu 50 si raportul mult mai mic avand in vedere ca nu erau 1000 de oameni pe sv. Si cu asta am terminat mi-e nu trebuie sa-mi arati nimic. Stiu ce am de facut.

Edited by AliGoD
Link to comment
Share on other sites

@@AliGoD,

Ba dar eu nu zic nimic de tine. Zic de cei care fac gura pe /f si peste tot ca de ce am eu lider si ca nu am muncit pentru aceasta factiune. In viziunea lor, ziuca cand am luat sublider a fost prima zi de LV Taxi sau chiar prima zi de Taxi si nu e chiar asa. Da aici ai dreptate nu erau asa de multi membri insa am dat un exemplu asa cum ai dat si tu insa, inca odata, eu pe tine nu te acuz de nimic deoarece s-a vazut la tine o schimbare de atitudine si la Allecsandru lafel.

 

Link to comment
Share on other sites

@@South Edward NissaN, Nu stiu ma rog, deja incepe sa devina o chestie copilaroasa , deja ne-am facut de ras, ca am adus toate fanctiunile sa ne vada cum ne certam pe forum . Obiectivul celor care au inceput s-a atins. Si cu asta am terminat.

Am plecat la Gym vorbim cand vin.

Link to comment
Share on other sites

Salutare, in aceasta seara eu voi lasa functia de sublider. Nu am timp de ambele functii, voi lasa in urma mea un membru activ si simplu. Fara multe functii insa cu un comportament frumos si un player cu capul pe umeri.

Link to comment
Share on other sites

Bona seara, frumosilor. Am vazut ca in ultimul timp va cam certati, si nu prea imi place, chit ca nu mai sunt implicat direct in factiune. Majoritatea ma cunoasteti, am petrecut diferite momente impreuna si am "crescut" in Taxi. Referitor la tine Nisan, ti se pare normal sa cresti rapoartele la cei de rank 4-5? Mie nu. Este un simplu motiv, cei care intra in factiune ar trebui sa aiba raportul cat mai mare pentru a dovedii ca merita sa faca parte din Taxi si ca sunt activi. Nu mi se pare normal ca un membru de rank 4-5, care a muncit destul de mult sa ajunga aici sa fie mai activ si sa faca mai multe comenzi ca unul de rank 1-2-3, fiindca el a trecut prin aceasta factiune, s-a chinuit cu rapoartele destul de mari sa ajunga unde este si in plus de asta sunt membrii de baza in factiune prin functiile de testeri. Crezi ca e comod sa fii tester si sa dai N teste, asta doar ca sa te ajute pe tine. Trebuie sa deschideti ochii, inteleg ca poate s-a ajuns la o inactivitate mai mare. Ali, tu zici ca sefii ar trebui sa ii puna mai mult la munca pe cei care sunt mai sus? Este exact invers, cei care au ajuns sus au scapat de munca bruta, de muncitor de rand si sunt "mana" dreapta a sefului (lider in cazul nostru). Cei cu rank mai mare au mai multe responsabilitati, trebuie sa fie mai atenti decat cei de rank 1-2-3, sa descopere ceea ce nu merge bine in factiune, sa incerce sa-i ajute pe cei mai incepatori si sa se ocupe de factiune. Mie sincer, nu cred ca rezolvati ceva daca cei de rank 4-5 sunt nevoiti sa faca mai multe comenzi, imagineaza-ti, stai 4 luni in Taxi ca sa obtii un rank mai mare, sa fii si tu putin mai linistit si deodata ajungi sa muncesti identic ca un rank 1-2-3. In realitate, daca de la muncitor ajungi la director, tu doar ii supraveghezi pe cei care trebuie sa faca munca pe care o faceai si tu. Astea fiind spuse, eu sper sa se ajunga la o concluzie buna, sa fiti toti multumiti si totul sa se desfasoare iarasi normal. Daca ne gandim ca mai avem si viata sociala si nu ne permitem sa stam 3-4 ore pe zi ca sa facem un raport destul de mare, ajungem la alte concluzii. Nu stiu cati mai sunt de acord cu mine acum, s-au schimbat foarte multe in cadrul factiunii si nu vreau sa comentez nimic, este decizia voastra ce faceti in continuare. Va salut, aveti grija de voi :).

Link to comment
Share on other sites

Bona seara, frumosilor. Am vazut ca in ultimul timp va cam certati, si nu prea imi place, chit ca nu mai sunt implicat direct in factiune. Majoritatea ma cunoasteti, am petrecut diferite momente impreuna si am "crescut" in Taxi. Referitor la tine Nisan, ti se pare normal sa cresti rapoartele la cei de rank 4-5? Mie nu. Este un simplu motiv, cei care intra in factiune ar trebui sa aiba raportul cat mai mare pentru a dovedii ca merita sa faca parte din Taxi si ca sunt activi. Nu mi se pare normal ca un membru de rank 4-5, care a muncit destul de mult sa ajunga aici sa fie mai activ si sa faca mai multe comenzi ca unul de rank 1-2-3, fiindca el a trecut prin aceasta factiune, s-a chinuit cu rapoartele destul de mari sa ajunga unde este si in plus de asta sunt membrii de baza in factiune prin functiile de testeri. Crezi ca e comod sa fii tester si sa dai N teste, asta doar ca sa te ajute pe tine. Trebuie sa deschideti ochii, inteleg ca poate s-a ajuns la o inactivitate mai mare. Ali, tu zici ca sefii ar trebui sa ii puna mai mult la munca pe cei care sunt mai sus? Este exact invers, cei care au ajuns sus au scapat de munca bruta, de muncitor de rand si sunt "mana" dreapta a sefului (lider in cazul nostru). Cei cu rank mai mare au mai multe responsabilitati, trebuie sa fie mai atenti decat cei de rank 1-2-3, sa descopere ceea ce nu merge bine in factiune, sa incerce sa-i ajute pe cei mai incepatori si sa se ocupe de factiune. Mie sincer, nu cred ca rezolvati ceva daca cei de rank 4-5 sunt nevoiti sa faca mai multe comenzi, imagineaza-ti, stai 4 luni in Taxi ca sa obtii un rank mai mare, sa fii si tu putin mai linistit si deodata ajungi sa muncesti identic ca un rank 1-2-3. In realitate, daca de la muncitor ajungi la director, tu doar ii supraveghezi pe cei care trebuie sa faca munca pe care o faceai si tu. Astea fiind spuse, eu sper sa se ajunga la o concluzie buna, sa fiti toti multumiti si totul sa se desfasoare iarasi normal. Daca ne gandim ca mai avem si viata sociala si nu ne permitem sa stam 3-4 ore pe zi ca sa facem un raport destul de mare, ajungem la alte concluzii. Nu stiu cati mai sunt de acord cu mine acum, s-au schimbat foarte multe in cadrul factiunii si nu vreau sa comentez nimic, este decizia voastra ce faceti in continuare. Va salut, aveti grija de voi :).

Vedeti cine stie ? Respect dom' Dupline. Chiar asa e. Vii aici si muncesti cand esti mic iar cand esti mare munca mai putin. Sincer nu mi se par multe comenzi adica ce mie 20 ce mie 30. Chiar daca sunt inactiv o sa revin eu si ma ridic. Sper sa vina placa pana sambata atfel...o sa fie cam grav.

Link to comment
Share on other sites

@@South DupliN, Ba tu saracio ce cauti aici :)) si asta i-am explicat si eu lui Nisan dar nu intelege. poate pe tine te asculta.

 

Nu ar asculta de o factiune intreaga, asculta de cineva care nu e in factiune? Cu toate ca, el e mai presus ca noi, fost leader... Oriucm... #FirstPost.

Edited by AT Phenomen
Link to comment
Share on other sites

@@South Zack,

Ce sa zic, welcome back noob! :)

 

 

 

Va anut de acum ca de saptaman viitoare vom avea parteneriat cu o mafie care este in TOP pe acest server. Pana duminica nu o sa va spun deoarece o sa va incurcati la comenzi daca o fac.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.