Jump to content

Las Venturas Taxi - Discuții | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Da frate. Stiu e datoria lui Ed de a sanctiona. Dar nu a foat cu intentia de +1 cum fac altii. Am zis mai sus cauza. Acum ce sa fac demisie ptr un av ? Daca nu am plecat la fw dar la av. Nu afecteaza din cate am auzit asa ca merg mai departe. Omu din greseli invata :') pwp o seara faina :*

Link to comment
Share on other sites

Salut baietii abea ce am apucat sa intru in casa , sunt lesinat de somn cred ca o sa intru maxim o ora sau o jumatate fac cateva comenzi si ies . . . Am dormit doar 3 ore in 2 doua zile sunt terminat.

Baga somn ca te enervezi repede cand esti obosit.

 

Ca sa-ti treaca ia un snickers ;):))

Link to comment
Share on other sites

Salutare.

Azi nu intru in joc, nu mai am niciun chef, am pierdut ieri 1.3kk si ma cam oftic...sper sa imi vina cheful de joc, ca bani am pe alt cont, deocamdata banat.

Am de citit Maitryi si ma uit la Vikings, pe care il recomand pentru ca e genial.

Sper sa intru maine sa imi fac raportul :D

Link to comment
Share on other sites

@, Serkan nu a fost un sublider a fost doar o facatura , un om care nu avea nici-o legatura cu functia aia nimeni nu-l suporta asa ca nu si-a gasit rosul in functia respectiva si s-a intors la rank-ul care a fost inainte adica 4 el a decis ca era o persoana "importanta" pentru fanctiune si si-a dat demisia in speranta ca Nisan probabil ii va respinge demisia si il va pune iar sub. Dar nu a fost asa. Astea sunt oameni de nimic care ajung in functi mari fara ca macar sa aiba o idee cu ce se mananca.

Link to comment
Share on other sites

@, Serkan nu a fost un sublider a fost doar o facatura , un om care nu avea nici-o legatura cu functia aia nimeni nu-l suporta asa ca nu si-a gasit rosul in functia respectiva si s-a intors la rank-ul care a fost inainte adica 4 el a decis ca era o persoana "importanta" pentru fanctiune si si-a dat demisia in speranta ca Nisan probabil ii va respinge demisia si il va pune iar sub. Dar nu a fost asa. Astea sunt oameni de nimic care ajung in functi mari fara ca macar sa aiba o idee cu ce se mananca.

Link to comment
Share on other sites

@@AliGoD,Adevar graiesti tu. Acum s-a vazut ce fel de persoana e, cu toate ca nu am avut ocazia sa il cunosc dar prima impresie pe care mi-a facut-o era buna. Dar uite ca aparentele inseala, sa iti dai demisia ca ti-a scos rank 6.. trist. :)) in fine, e problema lui ce face.

 

 

 

Voi ce faceti?

Link to comment
Share on other sites

@, Sa o citesti cartea ca e super, il ador mult de tot pe Mircea Eliade.

@@South KeNN, Salutare, si la mine a inceput super saptamana, sper sa continuie asa :D

@, O sa ma uit ;)

Va salut pe toti, restul ce faceti?

 


@@Nicuu, M-as gandi sa ma pun la raport dar nu stiu :))

Link to comment
Share on other sites

@@AliGoD, Ai dreptatea ta..

 

Ce mai ziceti? Eu abia m-am trezit dupa o noapte furtunoasa :)))

Ba in 3 zic si eu, v-a cam terminat grasu preaupun =)))) de a fost asa furtunoasa.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.