Jump to content

Las Venturas Taxi - Discuții | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@Nicuu,

 

Mai de mult. Pe atunci nu stiam sa fac sa filmez " full screen " ca acuma.

 

Acuma abea m-am reapucat de CS GO. Cand m-am lasat aveam LE acuma sunt GOLD 3 =))) GG GABEN GG !

 

 

P.S: Sunt fan Get_RiGHT de aia aveama sa numele :))

Edited by South Edward NissaN
Link to comment
Share on other sites

@@South Edward NissaN,Pff, 120 e super frate, poti sa faci spray calumea. Eu cand prind spre sfarsitul rundei drop FPS scade si la 15-20.. Inainte de nu stiu ce update aveam 60-70 dar au bagat prostii si acum a scazut..

Inainte jucam si eu calumea, dupa mi s-a luat.

 

Aveam LE si 11 victorii la rand si nu mi-a dat LEM.....dupa mi s-a stricat mouse-ul si acuma am altu....si nu e lafel de bun ca celalalt si joc mult mai slab cu asta...ce sa faci acuma :) .

Link to comment
Share on other sites

@@South Edward NissaN,Eu mi-am luat mouse bun cu 4-5 DPI-uri + culoare la fiecare DPI se misca super bine daca ai FPS bun si tastatura iluminata sa ma prefac in gamer, dar cand vad ca imi merge in 20-30 FPS mi se ia. Astept sa ii dau lu taicamiu laptop-ul asta care il am acum si sa-mi iau altu mai bun si daca imi merge in 100 FPS e perfect. :)))

Link to comment
Share on other sites

@@South Edward NissaN,Eu mi-am luat mouse bun cu 4-5 DPI-uri + culoare la fiecare DPI se misca super bine daca ai FPS bun si tastatura iluminata sa ma prefac in gamer, dar cand vad ca imi merge in 20-30 FPS mi se ia. Astept sa ii dau lu taicamiu laptop-ul asta care il am acum si sa-mi iau altu mai bun si daca imi merge in 100 FPS e perfect. :)))

Am avut un mouse de la Genius....mergea perfect :X ....asta e... mda... :))

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ce faceti ma praduitorilor :))

@@South Edward NissaN, Daca iti dau mintea mea iti ia corpul razna :)))

O seara corespunzatoare si numai bine :*

Numai daca ma gandesc, imi ia MANA razna :)):)) :)):))

Link to comment
Share on other sites

Salutare , ce faceți ? Cam inactiv pe aici csf . Va doresc o zi frumoas:*

Link to comment
Share on other sites

Neata baietii ! Ce faceti ?

@@HG UltRaSs, Chiar a fost 4 fun. Tura viitoare mai organizat. Felicitari pentru NRG ! Ceapa ta..

@@Nicuu, Te-ai stricat si tu... Te-au adus maicutele acasa ? :))

@@South Edison, Ia un snickers si baga-te pe [/sleep] ;))

 

Edited by ICE Cristi
Link to comment
Share on other sites

Ţin să vă urez tuturor mult succes şi aveţi grijă de voi! Aici se opreşte şi SA:MP-ul pentru mine, 3 ani în care am avut multe suişuri şi câteva coborâşuri, dar viaţa personală este pe primul loc, nu mai am timp deloc să acord SA:MP-ului, BAC-ul vine cu paşi repezi, pot spune că a început să apară şi monotonia şi nu mai văd rostul să mai pot juca, sper să ne auzim din nou, cândva, aveţi grijă de voi şi mult succes vă doresc.

@Skipper,

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineața tuturor. Va urez un început de săptămână cat mai frumos posibil, ca tot a venit primăvara insfarsit.

Skippee tin sa îti urez mult succes la bac si succes in viata. Esti un om bun dupa părerea mea, iar cu asta o sa castigi multe in viata. Tine-o tot asa. Te pupa naba :*

Link to comment
Share on other sites

 

 

@Skipper, succes în tot ceea ce-ţi propui. Iartă-mă pentru tot. Să aveţi o săptămână frumoasă
Ce poza frumoasa de profil ti-ai pus, imi place.

E foarte frumos ca ti-ai cerut iertare, asa te-ai si iertat singur.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.