Jump to content

Las Venturas Taxi - Discuții | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Afara ploua cu lopata, in sfarsit 2 zile libere iar apoi iar la munca :( Dar sa ne bucuram de weekendul asta ploios, no?

@@South Edward NissaN, Hai ba ma lasi? Am venit in factiune si gata crezi ca va duc la victorie :))

Link to comment
Share on other sites

@@Victory Anabella,

Pentru ce faci sala? Sa ai curu sexy? =))) Si eu fac, am dat burta jos, mai am din cur sa dau, mi se pare ca e mare =))))

 

 

Intrebare de interes national. Participam la B-Olympics?

 

Nici nu mă sinchisesc să dau burta jos, e de la bere şi oricum bag destul, sâmbătă după meci mai ales. :))

@@ICE Cristi, da' de unde ştii cum arată? :emo:

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca am luat ban 3 zile... fara sa fie vina mea, nu stiu cum se explica dar apare ca cineva s-a conectat pe contul meu, am facut cerere unban daca nu o accepta va trebuii sa paresesc factiunea.. 9 luni de taxi ca sa ma scoata un civil de level 1 afara.

Link to comment
Share on other sites

@@Deiu, Am fost si eu in situatia ta si stiu cum te simti, sper sa iti accepte cererea, daca nu te asteptam inapoi cand o sa mai ai posibilitatea sa revi in LV Taxi, ramai o legenda oricum, pwp nab :*:(

Taxi.ul fantoma, merge fara sofer, ce-ai facut @@South Edward NissaN le-ai bagat pilot automat? =))=))

https://www.youtube.com/watch?v=tAYCGiqpdIU

Edited by HG UltRaSs
Link to comment
Share on other sites

@@South Edward NissaN, O sa fie obligatorie asta cu B-zone Olympics?

Adica?

O sa participe orice membru, daca vrea.

O sa fac inscrierea si ne impartim apoi!

Link to comment
Share on other sites

Nu mai faceti invoiri la activitate, nu este activitate obligatorie, daca era obligatorie era precizat acest lucru. :)

 

Lasă-i că aşa se dau de gol singuri cu multe lucruri. :)

 

@ Salutare, am venit şi eu de la bar şi-mi bubuie capul..

Link to comment
Share on other sites

.::Fortza LV TAXI::.

 

 

 

 

 

 

jc2YhZgg.png

 

 

 

Cea mai smechera aventura de cand sunt în taxi, sper ca o sa mai fie și altele :)

Bafta la activitate băieți, eu sunt la antrenament și apoi merg la o băută asa ca de weekend, va doresc succes

Apropo, eu sunt noul vostru coleg, sper sa ne înțelegem bine ?!

Link to comment
Share on other sites

Apropo de băieţii care staţi doar pe forum şi postaţi aici, sper că mai intraţi şi voi la o activitate ceva, astăzi am fost doar şase la activitate. Unii se scuză că au raportul de terminat, nu-l mai lăsaţi pe weekend, sfatul meu.

Link to comment
Share on other sites

Apropo de băieţii care staţi doar pe forum şi postaţi aici, sper că mai intraţi şi voi la o activitate ceva, astăzi am fost doar şase la activitate. Unii se scuză că au raportul de terminat, nu-l mai lăsaţi pe weekend, sfatul meu.

Salut. Eu nu am putut veni deoarece am antrenamente pana la ora 7. Pana ajung acasa pana mananc s-a facut 8 si...

Imi cer scuze ultras dar sambata nu pot deloc. Vorbim noi.

Link to comment
Share on other sites

Check Anunturi Importante!!!!!!!!!

Cine vrea sa participe la B-Olympics sa-mi dea PM in care sa spuna si proba la care participa. Puteti participa si la mai multe probe!

Mai multe detalii in ultimul post de aici!

http://forum.b-zone.ro/topic/122658-las-venturas-taxi-anunturi-importante-important-announcements/page-13#entry4967775

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.