Jump to content

Las Venturas Taxi - Discuții | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Noroc bastanilor. Nu uitati ca in seara asta avem sedinta la ora 20:45. Haideti sa-l facem fericit pe Edward si sa venim cat mai multi. Eu sunt la scoala, am ora de romana pe barosaneala. Astia scriu si eu stau pe telefon asa cum imi place mie.

Link to comment
Share on other sites

Bun, deci in mare astazi s-au decis urmatoarele:

In fiecare Duminica, la ora 19:00, activitate!
Aceasta va fi de acum organizata de mine, KeNNeDy!
Puteti sponsoriza prin /fdeposit!
Link to comment
Share on other sites

 

Bun, deci in mare astazi s-au decis urmatoarele:

In fiecare Duminica, la ora 19:00, activitate!
Aceasta va fi de acum organizata de mine, KeNNeDy!
Puteti sponsoriza prin /fdeposit!

Asta cred ca e cel mai bine pentru toti. Duminica e zi libera nu munceste nimeni asa ca putem ajunge. Va salut.

Link to comment
Share on other sites

@@South KeNN, Iar o sa se planga lumea din cauza orei :))

Asa si? Cui nu-i comvine, poate oricand sa plece. E ora stabilita de mine si momentan ramane fixa!

Link to comment
Share on other sites

Praduitorilor, tot pe quest tot pe quest ? Cum ne place noua. Mai aveti din el ? Eu mai am sf si l am dat peste cap. Am luat si 50g la gift.

Eu ma uit la el clasico asa cum ne place noua pe barosaneala. Un meci corect :));

Meci frumos. Hala Madrid!

Edited by South Edward NissaN
Link to comment
Share on other sites

Meci frumos. Hala Madrid!

Se putea mai bine, arbitrul ăla...

Ai văzut ce a zis Zidane? Parca spusese ceva de genul ca au pierdut puncte pana acum din cauza pregătirii fizice slabe și a mai adăugat că de acum încolo vor da totul la final, asa a și fost :)

Link to comment
Share on other sites

Se putea mai bine, arbitrul ăla...

Ai văzut ce a zis Zidane? Parca spusese ceva de genul ca au pierdut puncte pana acum din cauza pregătirii fizice slabe și a mai adăugat că de acum încolo vor da totul la final, asa a și fost :)

Zidan, se contureaza a fii un antrenor bun. Nu pot sa zic mare, un antrenor mare, este Diego Simeone cu ceea ce a realizat cu Atheltico sau Klopp cu BVB. Astia doi sunt antrenori mari, restu gen Zidan sau asta de la Barca ( nu-mi vine numele ) sunt foar simplii antrenori cand ai asemenea jucatori. Bine, zidane are experienta la Juniorii realului, stie unde trebuie sa lucreze si o sa faca asta cu timpul. Totusi prevad, daca treburile merg bine, o cariera lunga la real ( sper ).

 

#Hala #Madrid

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.