Jump to content

Las Venturas Taxi - Discuții | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@South DupliN, S-a dus dracu de mult respectul, de mult. In scoli si tot ce tine de cadrul profesoral, e mort frate, nu mai invata nimeni nimic, din ce in ce mai multi oameni nu stiu sa scrie, sa citeasca, majoritatea nu cunosc 50 la suta din limba Romana, ce pretentie sa mai avem de la Engleza? =))

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@@South PaNNiK, pai iti dai seama de chestia asta cand vezi harta rosie.. PSD in floare, toti bosorogii voteaza pentru o punga de faina si o umbrela, si noi tinerii care inca ne mai tinem de studii si incercam sa facem ceva, suntem nevoiti sa plecam din tara sa nu murim de foame.

Link to comment
Share on other sites

@@South PaNNiK, pai cu cat mergem noi mai jos, cu atat se ridica altii, fiindca tara e vanduta de mult. Nu mai avem nici o banca romaneasca, toate sunt straine, tot ce facem dam spre export si vindem doar produse din import. Cum sa nu le creasca economia cand noi suntem ca si niste sclavi?

 

#$efdep@gin@

Edited by South DupliN
Link to comment
Share on other sites

@@South PaNNiK, pai cu cat mergem noi mai jos, cu atat se ridica altii, fiindca tara e vanduta de mult. Nu mai avem nici o banca romaneasca, toate sunt straine, tot ce facem dam spre export si vindem doar produse din import. Cum sa nu le creasca economia cand noi suntem ca si niste sclavi?

 

#$efdep@gin@

Bine zisa aia cu bancile... am fost si eu azi in oras sa caut sa mi fac un card unde sa pun economiile si cautam o banca cu un nume cat mai romanesc, dar nu gaseam...pana la urma am facut la BT si aia a fost...

In rest, voi ce mai faceti? Cu scoala cum mai merge? Ati luat vacanta?

Link to comment
Share on other sites

@@South Tomiii, Am luat si vacanta si raceala si ce mai se poate lua =)) Vreau sa dau testul cu xxcristianxx si nu dau de el on frate, cand l-a acceptat m-a sunat imediat de test si nu stiu ce, intru sa dam, numai asa ma tine, nu mai dau de el on. ... Se ruga de mine sa fiu on si cand colo el nu mai joaca...

Link to comment
Share on other sites

@@South Tomiii, Am luat si vacanta si raceala si ce mai se poate lua =)) Vreau sa dau testul cu xxcristianxx si nu dau de el on frate, cand l-a acceptat m-a sunat imediat de test si nu stiu ce, intru sa dam, numai asa ma tine, nu mai dau de el on. ... Se ruga de mine sa fiu on si cand colo el nu mai joaca...

Si eu la fel, terminai cu teza si intru si eu in game! In rest, voi ce mai faceti?
Link to comment
Share on other sites

@@ribe, mergem la un vin fiert, desigur, dar dupa sarbatori, ca dau o tura pana-n Mioveni/Pitesti.

@@SenZaTioNN, ti-am mai spus si pe joc, il suni, ii spui ce s-a intamplat si te duci si onorezi cursa iara.

 

@La mine-n Brasov ninge de rupe inca de dimineata, e pe drum fiesta, pui o frana, zici ca esti sanie. :)) La voi cum e?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.