Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Ma duc sa ma culc si eu, am baut aseara si am dormit numai 4 ore, nu stiu cum de am rezistat atat:)) Multa bafta, ne auzim dimineata! V-am pupat.

Din cate imi amintesc krysty a zis sa nu mai postam posturi de genul.

Noapte buna, succes cu banii, maine am teza la romana.

P.S Cine vrea sa ia live cu ForLove in seara asta sa-l contacteze

Link to comment
Share on other sites

Krysty, mersi de clear :*.

Eu ma bag in pat. Noapte buna. Maine teza la mate :| Bafta!!

Noapte buna.

 

Succes la teza!

Bafta si noapte buna!

are_you_fucking_kidding_me_by_rober_raik-d4clstk.png

 

@MoNNsTeR, felicitari pentru stirea saptamanii! :)

Edited by Krysty xD
Link to comment
Share on other sites

Clanul 2000 intra in actiune

Acestia tocmai au intrat in factiune

Multumim Krysty pentru sansa acordata

Si iti promite chips ca nu vom gresi niciodata

Snaks cat de mult ti-ai dorit

Si cand ai intrat aici uite ca s-andeplinit

Body? ai invatat regulamentu si uite ca ai trecut testu

Testu l-ai trecut cu ajutorul meu

Ca daca nu iti ziceam ce sa inveti dormeai pe veceu

Un mesaj pentru conducerea factiunii

Defapt e un mesaj pe care il fac public natiunii

Clanu 2000 ramane aici

Pana va saturati de noi si ne izgoniti

Noi nu am creat probleme mari

Ca doar toata noaptea stam si mancam gogosari

Si un ultim mesaj de la clanu 2000

Luati cucu si scrieti poezii!

 

Va rog sa dati quote sa vad parerea membrilor in legatura cu aceste versuri!

De fapt*

 

 

Probabil o sedinta pe sfarsitul saptamanii. Vom incepe serios de pe 1 iunie.

Iara unicornul superduperextramegaultraaa gay /:) ?

Edited by RazviTnx xD
Link to comment
Share on other sites

De fapt*

 

 

 

Iara unicornul superduperextramegaultraaa gay /:) ?

 

 

De fapt*

 

 

 

Iara unicornul superduperextramegaultraaa gay /:) ?

Scuze ca ma bag, dar ai scris de 2 ori acelasi lucru. :D

Link to comment
Share on other sites

Toata lumea imi spune ca e jmeq...

 

*Sedinta va fi duminica viitoare la 21:00.

Iti zic asa sa te simti bine, stau chill =)))

Link to comment
Share on other sites

Nu te iert :))....glumesc, forum naspa, am dat edit :D

Si pe mine ma enerveaza forumul cateodata. N-ai ce sa ii faci! :|

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Clark
  • Rank: 3
  • Vechime(perioada exacta petrecuta in factiune): 31.03 - 19.05
  • De ce doresti sa pleci din News Reporter?: Sunt multe persoane care nu cred ca ma plac foarte mult, foarte des sunt singurul online sau singurul care nu sta afk. M-am cam plictisit. Nu e lua in parere de rau, dar parca nu mai e cum a fost cand am intrat. Iti multumesc pentru sansa acordata Krysty, sper ca nu te-am dezamagit. Am pus mult suflet in aceasta factiune, pot spune ca scriu aceasta demisie cu destul regret.
  • Cum te-ai simtit in perioada petrecuta in News Reporter?: Bine. Am cunoscut multe persoane, dar si mai multe feţe. (sper ca se intelege)
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru o saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru News Reporter pentru minim doua saptamani: Nu e cazul.
  • O ultima dorinta: Sa fiu primit inapoi daca voi avea aceasta dorinta.
  • Ce ar trebui schimbat?: Raman la aceeasi parere, daca mai poti, sa dai un wipe sa vezi cata lume sta aici pentru rank si cata pentru factiune.
  • Alte precizari?: Mi-a facut placere.

1. Sunt de acord cu tine. In ultimul timp, cel putin cand nu este necesar raportul activitatea este aproape 0, dar asta e; avem si noi nevoie de o vacanta nu? Oricum ce activitate vrei cand suntem in perioada tezelor? Crede-ma ca m-am uitat prin ss-urile cu sesiunile de anunturi gratuite, iar din 22, 10 le-am dat singur, 7 cu doar un ajutor, si 5 cu 3-4 ajutoare.

2. Imi pare rau ca pleci. :(

3. Despre partea cu wipe-ul.. Ar fi o idee.. Daca ar aplica inapoi inseamna ca le pasa de factiune, dar iti garantez ca rank 3+ poate s-au saturat sa faca acelasi lucru de n ori si ar vrea sa incerce ceva nou te-ai gandit? Iti spun cu mana pe inima ca daca Krysty ar da wipe m-as intoarce in secunda 2! Cel putin in momentul de fata.

 

$@L CMF?

Sper sa luati toti 2 si 3 la scoala, P@.

Ce amuzant esti tu in aceasta dimineata! :) Neatza! Si sa nu uit: Ia cucu!

 

@Chips2000 si sNRobert

Cum cucu meu (ca sa nu vorbesc urat) sa va platesc amenda daca voi sunteti on odata cu mine din an in paste? :))

Edited by IB BlaZe
Link to comment
Share on other sites

1. Sunt de acord cu tine. In ultimul timp, cel putin cand nu este necesar raportul activitatea este aproape 0, dar asta e; avem si noi nevoie de o vacanta nu? Oricum ce activitate vrei cand suntem in perioada tezelor? Crede-ma ca m-am uitat prin ss-urile cu sesiunile de anunturi gratuite, iar din 22, 10 le-am dat singur, 7 cu doar un ajutor, si 5 cu 3-4 ajutoare.

2. Imi pare rau ca pleci. :(

3. Despre partea cu wipe-ul.. Ar fi o idee.. Daca ar aplica inapoi inseamna ca le pasa de factiune, dar iti garantez ca rank 3+ poate s-au saturat sa faca acelasi lucru de n ori si ar vrea sa incerce ceva nou te-ai gandit? Iti spun cu mana pe inima ca daca Krysty ar da wipe m-as intoarce in secunda 2! Cel putin in momentul de fata.

 

 

Ce amuzant esti tu in aceasta dimineata! :) Neatza! Si sa nu uit: Ia cucu!

 

@Chips2000 si sNRobert

Cum cucu meu (ca sa nu vorbesc urat) sa va platesc amenda daca voi sunteti on odata cu mine din an in paste? :))

Neatza, acum m-am trezit si eu. Imi pare rau ca pleci Clark dar in perioada de teze eu cel putin intru in sa:mp si ma las AFK pentru ca trebuie sa invat. Chiar era necesara o astfel de pauza. Eu de pe 1 incep sa invat dimineata, deci o sa fiu mult mai activ si nu o sa mai dai singur AG. Dar daca vrei special ptr tine o sa particip la toate sesiunile din aceasta seara

Link to comment
Share on other sites

1. Sunt de acord cu tine. In ultimul timp, cel putin cand nu este necesar raportul activitatea este aproape 0, dar asta e; avem si noi nevoie de o vacanta nu? Oricum ce activitate vrei cand suntem in perioada tezelor? Crede-ma ca m-am uitat prin ss-urile cu sesiunile de anunturi gratuite, iar din 22, 10 le-am dat singur, 7 cu doar un ajutor, si 5 cu 3-4 ajutoare.

2. Imi pare rau ca pleci. :(

3. Despre partea cu wipe-ul.. Ar fi o idee.. Daca ar aplica inapoi inseamna ca le pasa de factiune, dar iti garantez ca rank 3+ poate s-au saturat sa faca acelasi lucru de n ori si ar vrea sa incerce ceva nou te-ai gandit? Iti spun cu mana pe inima ca daca Krysty ar da wipe m-as intoarce in secunda 2! Cel putin in momentul de fata.

 

 

Ce amuzant esti tu in aceasta dimineata! :) Neatza! Si sa nu uit: Ia cucu!

 

@Chips2000 si sNRobert

Cum cucu meu (ca sa nu vorbesc urat) sa va platesc amenda daca voi sunteti on odata cu mine din an in paste? :))

Eu sunt on dimineata iar robert acum este in tabare. L'as ca ne intalnim noi in game, daca nu in timpul sapt ne int in weekend si tot.
Link to comment
Share on other sites

1. Sunt de acord cu tine. In ultimul timp, cel putin cand nu este necesar raportul activitatea este aproape 0, dar asta e; avem si noi nevoie de o vacanta nu? Oricum ce activitate vrei cand suntem in perioada tezelor? Crede-ma ca m-am uitat prin ss-urile cu sesiunile de anunturi gratuite, iar din 22, 10 le-am dat singur, 7 cu doar un ajutor, si 5 cu 3-4 ajutoare.

2. Imi pare rau ca pleci. :(

3. Despre partea cu wipe-ul.. Ar fi o idee.. Daca ar aplica inapoi inseamna ca le pasa de factiune, dar iti garantez ca rank 3+ poate s-au saturat sa faca acelasi lucru de n ori si ar vrea sa incerce ceva nou te-ai gandit? Iti spun cu mana pe inima ca daca Krysty ar da wipe m-as intoarce in secunda 2! Cel putin in momentul de fata.

 

 

Ce amuzant esti tu in aceasta dimineata! :) Neatza! Si sa nu uit: Ia cucu!

 

@Chips2000 si sNRobert

Cum cucu meu (ca sa nu vorbesc urat) sa va platesc amenda daca voi sunteti on odata cu mine din an in paste? :))

Nu e vorba de AG-uri sau ca e perioada de teze sau ca nu trebuie facut raport.

Cand era obligatoriu, isi faceau raportul si atat, dupaia iar nu intrau in sa:mp.

Cand e Krysty on, toti sunt activi, si vorbesc pe /f si e ok. cand nu e, toata lumea AFk, sau deloc...si acum e 13:50 si uite.

Untitled1.png

 

si nu e prima oara cand se intampla asta, nu numai la oras asta...

si chiar nu cred ca toata lumea are scoala de dupa-masa.

 

salut, dabea astept sa ajung acasa, aici e plictiseala si deja nu mai pot, mai bine mergeam la scoala :|

Asculta asta pana iti bubuie capul!!

 

Edited by Clarkk
Link to comment
Share on other sites

 

Nu e vorba de AG-uri sau ca e perioada de teze sau ca nu trebuie facut raport.

Cand era obligatoriu, isi faceau raportul si atat, dupaia iar nu intrau in sa:mp.

Cand e Krysty on, toti sunt activi, si vorbesc pe /f si e ok. cand nu e, toata lumea AFk, sau deloc...si acum e 13:50 si uite.

Untitled1.png

 

si nu e prima oara cand se intampla asta, nu numai la oras asta...

si chiar nu cred ca toata lumea are scoala de dupa-masa.

 

 

Asculta asta pana iti bubuie capul!!

 

poate au si meditatii, un sport, fac si ei ceva, zici ca e apocalipsa daca nu intra cineva pe la 1, oricum nu sunt asa multi activi pe la 1, totusi e scoala...
Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.