Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nu o lua ca pe o jignire. Doar ziceam fara rautate. S-a vazut in ultimul timp putina inactivitate din partea ta. Intrai doar seara f tarziu. Nu a zis nimeni ca nu-ti pasa de factiune. Fac pariu ca esti printre primii la capitolul "pune suflet in factiune". Sincer, te descurci super bine. Doar putin mai activ si ar fi perfect. Inca putem rade si glumii. Nu sunt dusmanul tau. Tine-o tot asa. V-am pupat.

Faptul ca am avut mult de invatat, a determinat si inactivitatea mea. Asta e singurul motiv, asa cum am spus si mai sus, dupa ce termin cu tezele, voi revenii la normal.

Link to comment
Share on other sites

Ca si Greenday, postez pentru ultima oara aici. Imi pare rau de ce s-a intamplat, dar asta am dorit, sa primesc /uninvite. Imi cer mii de scuze daca v-am suparat cu ceva in acest timp petrecut impreuna. Nu a fost cu intentie. Odata si odata tot trebuia sa vina aceasta zi.

 

Iti multumesc mult Krysty pentru sansa acordata, sper ca nu te-am dezamagit. Stiu, esti suparat pe mine ca te-am stresat cu /uninvite-ul asta, dar sincer acum, daca mai asteptam pana pe 1 iunie, care era diferenta? La fel de inactivi vor fi, la fel de neascultatori, la fel de "inteligenti" si cu acceasi atitudine de "le stiu ei pe toate". Asta este, daca unii au ajuns la concluzia ca din cauza mea se duce factiunea in jos, "ca caracterul meu de copil rasfatat, fara creier" (sau cum mi-a spus fostul meu coleg. (Nu Infinite mi-a spus.) Dupa toate auzitele, am decis ca e mai bine sa ajut factiunea, si am ajutat-o. Fara mine poate va merge mai bine, poate veti fi mai activi, poate vetia sculta de rank-urile mai mari.

 

Cand ti-am spus Rubba, "nu mai pune .news inainte de news ca poate gresesti odata", nu ti-am spus-o cu rautate, ti-am spus-o ca si eu am gresit la fel si era sa fiu demis daca imi facea cineva post. Eu am vrut numai sa va ajut, nu sa am o atitudine de "rank3+ sef" (infinite) voiam doar sa va ajut sa faceti totul cat mai bine, pentru a ramane cat mai mult aici.

 

Cam atat aveam de spus, mult succes in continuare baieti, ai mare grija Krysty ce faci cu factiunea, nu de alta, dar te descurci minunat cu ea. (PS1: tine cont de sfatul lui Greenday si scoate toti idiotii si inactivii din afctiunea asta.)

Krysty, inca odata multumesc de sansa acordata, sper ca nu te-am dezamagit. Esti un lider excelent. Poate vorbesti si cu subliderul tau sa fie mai activ, doar zic si eu.

 

Multumesc baieti pentru clipele frumoase oferite, nu va voi uita (Krysty, Greenday, [rTs]Andreiii1936, Chips2000, Snaks2000, Eurostar, Goldfish, sNrobert, RobertCM, parfumm « care ia cucu mereu », Oxigen « aka O2 » , Blazecarter si Katzuno.) Alaturi de voi au fost momentele de neuitat in News Reporter. Aveti grija de voi si de factiune. Sper sa auzim numai de bine.

 

(puteti da + daca vreti) :))

 

 

Scuze, chiar te-am uitat.

succes in viata, pastram legatura pe skype unde ne putem injura fara nici macar o problema B-)

 

Eu am iesit, pacat de B-Zone ce a ajuns... mare pacat daca stiam nu imi mai pierdeam timpul, noapte buna si bafta.

un + ai din partea mea, perfecta dreptate. Din ultima vreme numai copiii idioti fara viata care sunt si analfabeti, n-ai ce face. Noi traim in R O M A N I A, crede-ma, a inceput sa imi para rau unde m-am nascut.
Link to comment
Share on other sites

succes in viata, pastram legatura pe skype unde ne putem injura fara nici macar o problema B-)

 

un + ai din partea mea, perfecta dreptate. Din ultima vreme numai copiii idioti fara viata care sunt si analfabeti, n-ai ce face. Noi traim in R O M A N I A, crede-ma, a inceput sa imi para rau unde m-am nascut.

 

Link to comment
Share on other sites

 

 

In momentul acesta, eu sunt in Italia cu prietenii intr-o tabara, aproximativ, tu stii ce-am patit cu ei? Am fost fugariti pe strada de niste oameni ca le-am spus ca suntem din Romania :|.

 

Pfoa! Ce fulgera la mine!! :O La voi cum e?

ninge! :))
Link to comment
Share on other sites

Pfoa! Ce fulgera la mine!! :O La voi cum e?

A fost ieri furtuna, azi a fost frumos.

In momentul acesta, eu sunt in Italia cu prietenii intr-o tabara, aproximativ, tu stii ce-am patit cu ei? Am fost fugariti pe strada de niste oameni ca le-am spus ca suntem din Romania :|.

Imbecili.

 

Noapte buna, am iesit si eu.

Link to comment
Share on other sites

Neata! M-am trezit si eu! Ce faceti?

 

In perioada asta nu prea am mai postat la topicul "Ziare". Am ales sa postez mult la discutii si sa am multa activitate in-game. Nu stau acum sa zic tot ce am facut pentru a nu se crede altceva. Sper sa nu fie nici o problema :| Promit ca voi posta 2-4 ziare pana la sfarsitul saptamanii.

Edited by BlazeCarter
Link to comment
Share on other sites

Pachete de anunturi:

 

@@Vinnie, de pachetul tau (4) se va ocupa reporterul SNaKs2000.

 

Pachete in desfasurare:

 

Seathon - ALy - pachetul numarul 3 [12.05.2013].

Body2000 - PopandaulX - pachetul numarul 4 [13.05.2013].

Mike_Harrison - Machiavelli - pachetul numarul 4 [15.05.2013].

RobertCM - Just.xeS - pachetul numarul 4 [19.05.2013].

Hammer - Just.xeS - pachetul numarul 4 [19.05.2013].

Rubba - TepaN13 - pachetul numarul 2 [19.05.2013].

EuroStar - [GF]BlackDeV1L - pachetul numarul 4 [20.05.2013].

[iB]Laurentiu - TepaN13 - pachetul numarul 4 [20.05.2013].

SNaKs2000 - Vinnie - pachetul numarul 4 [22.05.2013].

 

 

Daca aveti nelamuriri, neintelegeri sau probleme cu privire la interviuri, luati legatura cu greenday sau Krysty.

Daca aveti nelamuriri, neintelegeri sau probleme cu privire la pachetele de anunturi, luati legatura cu Goldfish sau Krysty.

De interviuri se ocupa reporterul greenday iar de pachetele de anunturi reporterul Krysty. Fiecare serviciu trebuie postat in topicul "News Reporter - Evidenta servicii".

Din cauza lipsei de bun-simt si respect aratat in ultima vreme, conducerea News Reporter va reaminteste faptul ca ne rezervam dreptul de a respinge cererile pentru servicii.

 

NOTA:

  • Perioada in care se vor desfasura pachetele trebuie sa fie cat mai scurta, maxim 3 zile pentru pachetele 1 si 2, iar pentru pachetele 3 si 4 maxim 5 zile.
  • S-au introdus sanctiuni pentru incalcarea acestui termen (avertisment verbal + amenda 5.000$).
  • Cine nu isi incepe pachetul in termen de 1-2 zile risca sa il piarda iar pachetul va fi distribuit unui alt reporter.
  • Preturile serviciilor au fost marite, mai multe detalii gasiti pe prima pagina a acestui topic.

GoldFish, eu am terminat de mult pachetul lui TepaN, de ce ai trecut ca inca il mai am. Poate iau amenda. Check evidenta sa vezi.

P.S Neatza NR!

Link to comment
Share on other sites

Asta e ultimul meu post aici.

 

Ii multumesc lui empty_mdy pentru ca m-a accepat, si imi cer scuze ca nu i-am zis cand trebuia de activitatea mea pe RPG2.

Iti multumesc lui Negrean.Boby & BmwX5 pentru ca m-au trecut la test..

 

Respect: Empty, negrean.boby, bmwx5, audi_rs8, patrunjel, deidara, piticu, krysty si cine mai era acum cateva luni prin staff-ul news reporter.

 

Mi-a facut placere sa va dau cucul pe /f, sa fac spam cu voi si sa dau rob cand nu am voie..sa facem DM la HQ cand nu e Krysty / Empty on..

Eu voiam sa mai stau putin in News Reporter.. imi pare rau ca mi-a dat krysty uninvite fara sa discutam.

 

News Reporter nu va mai fi niciodata cum era acum 2-3 luni.

Sfaturile mele le gasiti la cererea de demisie..

 

 

Cam atat..multumesc tuturor prietenilor din factiune. Multa bafta!

Succese green.

 

Baieti, eu voi fi putin inactiv o sapt... TEze, teste, netu' face figuri ( se restarteaza intruna ) X_X . Ne auzim peste o sapt. (daca-mi accepta cererea de inactivitate :)) ).

Link to comment
Share on other sites

Succese green.

 

Baieti, eu voi fi putin inactiv o sapt... TEze, teste, netu' face figuri ( se restarteaza intruna ) X_X . Ne auzim peste o sapt. (daca-mi accepta cererea de inactivitate :)) ).

Bafta la teze / teste!

Link to comment
Share on other sites

Bafta la teze / teste!

Mersi fain, mai am o problema de rezolvat acum, am un pachet de dat, si daca poate sa-l preia altcineva... Da' nu dau de Krysty sau Goldfish...

Link to comment
Share on other sites

Mersi fain, mai am o problema de rezolvat acum, am un pachet de dat, si daca poate sa-l preia altcineva... Da' nu dau de Krysty sau Goldfish...

Trimitele un PM sau daca ai Id-ul lor de messenger / skype cauta-i acolo. Eu am id-ul de mess al lui krysty si de skype al lui peste. Daca vrei vorbesc eu cu ei.

Link to comment
Share on other sites

Trimitele un PM sau daca ai Id-ul lor de messenger / skype cauta-i acolo. Eu am id-ul de mess al lui krysty si de skype al lui peste. Daca vrei vorbesc eu cu ei.

Zii lu' Peste, ca lu' KRysty i-am lasat eu mesaj pe mess, mersi.

Link to comment
Share on other sites

Zii lu' Peste, ca lu' KRysty i-am lasat eu mesaj pe mess, mersi.

Ma ocup acum! Poate ai noroc sa fie on :))

 

Edit: Nu este momentan on. I-am lasat mesaj.

Edited by BlazeCarter
Link to comment
Share on other sites

Mda..se pare ca calculatorul meu si-a cam dat duhul. De acum voi intra de pe laptop dar nu stiu cat de activ voi fi.

Link to comment
Share on other sites

Ce mai faceti?

Bine! :D Tu?

 

P.S.1: Azi activitate scazuta din partea mea! Am maine teza la informatica.

 

P.S.2: Mi-am gasit un frate de mult pierdut care are aceleasi idei ca si mine! =))

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.