Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

 

 

=)) Iesi acas. Nu toti ne petrecem copilaria pe samp :))

Astept niste versuri facute de tine! Chiar le astept sa vad ce poti face tu!

P.s: Daca ascultati manele e normal sa nu va placa! Daca bagam 3 de raga da si 4 de fara numar rupeam forumu in 2 sunt sigur;)

Edited by S4L Antycus aka Chips2000
Link to comment
Share on other sites

Salpa ba. Mie personal imi pare rau de Dutu ca ne-a parasit; nu ca as fi avut mare tovarasie cu el, dar era din breasla noastra.

Sper sa facem treaba bine impreuna si sa lasam certurile dintre noi. Cat despre post-hunteri: de ei nu putem scapa prea curand.. :))

 

Centimetru, suna-ma azi cand poti, am o nelamurire.

Link to comment
Share on other sites

P4G1jFE.png

@, de pachetul tau numarul 1 se va ocupa reporterul M4Ms.

ANUNT: Clanul Empire States Underground recruteaza noi jucatori cu nivel 5+, [/sms 298-3534].

*Au fost corectate greselile.

@, de pachetul tau numarul 4 se va ocupa reporterul Alonso.

ANUNT: BiZoN vinde fosta vila a lui Kelton de level 10, cea de langa sediul Vietnamese Boys, [/sms 888-1149].

*Au fost corectate greselile.

@, de pachetul tau numarul 4 se va ocupa reporterul Pypp.

ANUNT: Gun Shop San Fierro va sta la dispozitie non-stop cu cele mai ieftine arme si cu pretul intrarii de doar 35$!

*Anuntul este ok.

@boby12345, de pachetul tau numarul 4 se va ocupa reporteurl ParisieNo.

ANUNT: Vrei sa faci o petrecere ca in paradis sau un event de neuitat? Vino la Jizzy San Fierro si arata-le tuturor cine esti!

*Anuntul este ok.

DuJMlrc.png

-

_____________________________________________________________________________________________________________________

Pachete care nu au fost terminat si santiunile care trebuiesc atribuite membrilor in cauza:

  • Reporterul Mokka se ocupa de pachetul 4 al lui Smith / 22.11.2013, ora 00:00- 27.11.2013
  • Ti-am mai dat 1 zi dar degeaba, o sa primesti sanctiunea cuvenita.

Pachete ce relueaza normal si nu necesita interventii:

  • Rank 1 - Intern:
  • Reporterul Alonso se ocupa de pachetul 4 al lui BiZoN / 29.11.2013, ora 00:00- 04.12.2013
  • Reporterul ParisieNo se ocupa de pachetul 4 al lui Negrean.Boby / 29.11.2013, ora 00:00- 04.12.2013
  • Reporterul Pypp se ocupa de pachetul 4 al lui SNaKs2000 / 29.11.2013, ora 00:00- 04.12.2013
  • Reporterul CluSTeR se ocupa de pachetul 4 al lui Wisler / 26.11.2013, ora 00:00- 01.12.2013
  • Reporterul GhostT se ocupa de pachetul 4 al lui Onlimit / 26.11.2013, ora 00:00- 01.12.2013
  • Reporterul xRk se ocupa de pachetul 4 al lui Negrean.Boby/ 26.11.2013, ora 00:00- 01.12.2013
  • Reporterul Mokka se ocupa de pachetul 4 al lui [F4L]Carter / 26.11.2013, ora 00:00- 02.12.2013
  • Reporterul Patrunjel se ocupa de pachetul 4 al lui Ionii / 26.11.2013, ora 00:00- 01.12.2013
  • Reporterul DropZZ se ocupa de pachetul 4 al lui Goosty / 25.11.2013, ora 00:00- 30.11.2013
  • Reporterul Dutu14 se ocupa de pachetul 4 al lui [DC]Mr0ne / 25.11.2013, ora 00:00- 30.11.2013
  • Reporterul FalleN se ocupa de pachetul 4 al lui Nastasescu / 25.11.2013, ora 00:00- 01.12.2013
  • Reporterul xRk se ocupa de pachetul 4 al lui Sir.John.Broadi / 22.11.2013, ora 00:00- 27.11.2013
  • Rank 2 - Local Reporter:
  • Reporterul Tudorunique se ocupa de pachetul 4 al lui [bTD]Crack / 26.11.2013, ora 00:00- 01.12.2013
  • Reporterul Mahone se ocupa de cele 3 pachete 4 ale lui Arturo / 19.11.2013, ora 00:00- 08.12.2013
  • Rank 3 - Local Editor:
  • Reporterul M4Ms se ocupa de pachetul 1 al lui B@NNNu / 29.11.2013, ora 00:00- 02.12.2013
  • M4Ms -> xDang3rosxx -> Click.

*Data cu rosu reprezinta data limita in care puteti finaliza pachetul, daca nu este postat la timp o sa primiti sanctiunile necesare.

_____________________________________________________________________________________________________________________

Nota:

Reporterii care au primit pachete noi, verificati pagina anterioara, veti vedea toate detaliile despre pachetul vostru.

De asemenea, verificati postul facut de catre beneficiar si vedeti daca acesta doreste ca anunturile sa fie date cand el este online sau nu.

Pentru beneficiari:
In cel mult 48 de ore reporterul desemnat sa se ocupe de pachetul vostru va va contacta pentru a stabili toate detaliile.
Daca acest lucru nu se va intampla, in calitate de beneficiar aveti posibilitatea de a lua legatura cu M4Ms, RobertCM sau RazviTnx, pe forum sau in game, pentru a le aduce cunostinta de acest lucru. Reporterului i se va lua pachetul, iar dumneavoastra veti beneficia de un alt pachet gratuit. Pentru orice alte intrebari sau nelamuriri sunteti rugati sa-mi trimiteti un PM sau sa ma contactati in game. Daca incepeti sa ne stresati cu telefoane in care sa ne intrebari cand raspundem o sa primiti o interdictie de 1 saptamana la serviciile News Reporter.

Pentru reporteri:
In momentul care ati terminat pachetul aveti obligatia de a posta in topicul "News Reporter - Evidenta servicii". Imediat, pentru o buna desfasurare a pachetelor.Pentru intrebari sunteti rugati sa imi trimiteti un PM sau sa ma contactati in game. Daca sunteti incepatori si nu stiti cum trebuie sa procedati cu pachetele sunteti rugati sa intrati in topicul "News Reporter - Regulament Intern" si sa va documentati mai bine despre ce modul in care de da un pachet.

Edited by M4Ms
Link to comment
Share on other sites

Uitati cum procedeaza un om drept:

 

Mai intai, victima face o greseala vanzandu-mi cu un pret de 20 de ori mai mic: sellcar_80.png

*Apoi eu fug de la locul faptei cu o satisfactie uimitoare, dar in cele din urma imi dau seama ca sunt intr-o factiune de elita si ma intorc la locul faptei.

 

Ca un om bun ce sunt, ii dau motorul inapoi la acelasi pret:

simtire_80.png

 

Apoi, ca un om bun ce e, nu sare cu post si imi da motorul mai ieftin pentru ca nu l-am tras in teapa:

sellcar_143.png

 

Accept afacerea iar victima imi multumeste. Peste cateva minute, primesc o alta recompensa de multumire:

transfer.png

 

Luati exemplu!

Edited by S4F Alonso
Link to comment
Share on other sites

Iată că vine la un moment dat acel moment crucial din viața virtuală a tuturor. Băieți, mi-a făcut plăcere să fiu alături de voi și nu vă voi uita prea curând. Nu știu dacă a fost reciproc, dar cu siguranță măcar unii dintre voi m-au cunoscut cu adevărat (vă prindeți voi la cine mă refer). În aceste luni nu doar că am învățat cum să socializez și să îmi fac prieteni, ci am realizat un lucru și mai important: am învățat ce e respectul, egalitatea, exprimarea liberă, ce înseamnă a crește într-o familie, dar mai presus de toate (și nu mă refer la datul / luatul de cuci), ci la faptul că în spatele fiecărui player virtual se ascunde un om, o personalitate diferită și o ființă unică... Toți suntem la fel, căci suntem toți unici, dar diferiți prin felul nostru.

Vă descurcați bine și mereu a fost așa. Am fost poate uneori un pic cam cârcotaș cu unii, iar acum îmi cer scuze. În alte dăți am tratat cu superioritate sau m-am considerat mai presus... îmi cer și în cazul ăsta scuze. Nu vreau să vă amintiți de mine drept un nab care a trecut prin facțiune, a dat și el 2-3 live-uri, 2-3 teste și apoi a plecat mai departe. Nu vreau să vă amintiți de mine în cazul în care nu m-ați cunoscut așa cum am fost.

Iar în ultimul rând, nu uitați ce este News Reporter, cât și unicul strigăt cântat la unison de 700 de jucători: dorința de a te distra. Nu faceți o obsesie din jocuri, căci acestea dăunează...

 

 

Nu știu ce să mai spun, mă simt un pic cam ciudat, dar voi încheia cu: Vă iubesc pe toți și sper să ne revedem. Dacă nu tot aici, măcar altundeva. :*

 

 

P.S. Răzvi, Robert, vreau să continuați ceea ce s-a început cu B-Newsul. Mereu dacă veți avea nevoie de ajutor în acest proiect voi veni cu idei, soluții, dar și cu articolele pentru wordpress. Postați videoclipul la B-News (dacă îmi dați acordul, o fac eu), iar următorul episod sper să vină până la Crăciun, dacă nu mai repede. Totodată, țineți-o tot așa. Sunteți extraordinari și facțiunea în sine este extraordinară. Merită să vă luptați pentru asemenea oameni. Ne mai vedem noi.

 

 

Cu stimă, respect și cuc,

EuroStar.

Link to comment
Share on other sites

* v5.4.4* (01.12.2013)


- Adaugat event special de 1 Decembrie. In cele 3 orase au fost plasate cate 50 de dischete pierdute (in total 150 de dischete). Majoritatea dischetelor au fost formatate inainte ca proprietarul sa le piarda dar 30 dintre ele (cate 10 in fiecare oras) contin informatii vitale si puse cap la cap va pot aduce un beneficiu $30.000 si 30 respect points. Alegerea celor 30 de dischete pline este aleatorie in functie de fiecare jucator. Colectarea unei dischete este permanenta (discheta ramane colectata si daca iesiti de pe server). Intre doua dischete colectate trebuie sa treaca un timp minim selectat aleatoriu intre 2 si 3 minute. Eventul se poate castiga o singura data.


- A fost marita distanta de la care se pot vedea numele celorlalti jucatori.


- A fost adaugata posibilitatea cumpararii de interior custom (schimbarea de interior a casei pentru clienti). Schimbare se va pierde in momentul vinderii casei.


- Textul de Mayor a fost adaugat la /stats.


- CNN-ul din Los Santos a fost mutat intr-o zona mult mai libera si cu o parcare suficient de mare.


- A fost adaugat accesul primarului la chatul liderilor (/lc).


- Comanda whisper (/w) este acum limitata numai pentru cei de level 3+.


- Culoarea Hidden a masinilor (cumparata de pe clienti) se va pierde la vanzarea masinii catre un jucator sau schimbul acesteia cu masina altui jucator.



Bine Mastertrap21 =))) ce teapa le-a dat astora cu hiddenul lor.


Neata tuturor, ne vedem in game. M4Ms, sper sa imi dai si mie un pachet mai mic saptamana asta deoarece am teza la Biologie si de invatat mult pe la Chimie...e cam aglomerata.


Link to comment
Share on other sites

'Neata băieţi, vreau ca la şedinţă să încercaţi să ajungeţi TOŢI... Vreau să vă vorbesc despre ceva, cred că unii din voi ştiu despre ce..

 

R.I.P. Paul Walker.

Link to comment
Share on other sites

'Neata băieţi, vreau ca la şedinţă să încercaţi să ajungeţi TOŢI... Vreau să vă vorbesc despre ceva, cred că unii din voi ştiu despre ce..

 

 

R.I.P. Paul Walker.

O să vorbim despre cartofi? Mie îmi plac cartofii :)

Link to comment
Share on other sites

Cand pozele se sterg de la discutii red dragon triad ajung la discutii news reporter! Nu vi se pare corect? Macar nu fac degeaba umbra pamantului....

 

LS-http://postimg.org/image/l2w03xwmb/48b41d21/

Lv-http://postimg.org/image/wciafngih/75171ed9/

SF-http://postimg.org/image/5lteu6irl/eb846c46/

Link to comment
Share on other sites

Cand pozele se sterg de la discutii red dragon triad ajung la discutii news reporter! Nu vi se pare corect? Macar nu fac degeaba umbra pamantului.... LS-http://postimg.org/i...3xwmb/48b41d21/ Lv-http://postimg.org/i...fngih/75171ed9/ SF-http://postimg.org/i...u6irl/eb846c46/

 

Mersi mult boss. Pana cand mai tine eventul asta?

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.