Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Buna seara, colegi ! Ce mai faceti? Ati primit ceva la getgift bun in gold? Cred ca maine imi iau un Bandito, va atentionez ca harta LV quest a lui dre jr nu este buna !! Dar SF ~ LS sunt bune ! Concediu placut alaturi de cei dragi si sarbatori fericite @srn

Link to comment
Share on other sites

Ce ai folosit? Doar mie mi se pare ciudat ca o data la 1-2 saptamani cineva iese banat din factiune? Salutare tururor! Welcome celor noi, probabil nu ne am intalnit inca, am fost cam inactiv, perioada sarbatorilor si nah, intelegeti voi.

Link to comment
Share on other sites

@@valeriu12, Si ce ai rezolvat? Nimic. Nu va inteleg pe astia care folosesc coduri, cu ce va satisface doar ca omorati pe cineva mai repede? Inainte de a baga asa ceva in PC si de al folosi, ganditi-va ca odata si odata o sa fiti prinsi si dupa va plangeti, dar prea tarziu. Pacat, erai un membru cat de cat ok, cat timp am apucat sa te cunosc, m-am mai suparat pe tine, dar ai fost ok. Succes mai departe si poate iti vine mintea la cap sa nu te mai folosesti de ''coduri'', pentru a arata ''ce poti'', e un joc, acuma degeaba vorbim, pacat. Sarbatori fericite si un an nou cat mai bun si frumos! :)

Salut, dragi colegi, ce mai faceti?

Urmatoarele saptamani, rapoartele sunt obtionale, dar eu va sfatuiesc sa le intocmiti pentru a evita mirarile gen ''de ce nu am luat rank up la timp'', ''de ce imi tot intarzie rank up-ul''...si asa mai departe, asta ca un sfat! :) Cred ca ati inteles.

Va doresc o seara cat mai frumoasa si aveti grija ce faceti, cu cine va certati si ce vorbiti. :D

Link to comment
Share on other sites

Neata, cum o mai duceti? Eu tocmai am terminat un meci de LOL, ma duc afara imediat. Probabil ca ati observat ca-s inactiv, probabil stiti si povestea, deci sa aveti parte de sarbatori fericite alaturi de familie si prieteni. Va pwp si va iubesc, ne mai vedem in joc.

Link to comment
Share on other sites

Salutare, reporterilor! Ce mai faceti?

Eu ma ocup de quest pe contul mare si maine cred ca ma apuc si pe contul mic sa fac quest.

 

Vreau sa va anunt ca voi fi cam nactiv pe Zhao in perioada asta a sarbatorilor, deoarece nu voi putea sa activez la fel de bine pe ambele conturi ca pana acum in aceasta perioada, insa o sa revin in forta dupa sarbatori.

 

Va urez de acum sarbatori fericite!

Link to comment
Share on other sites

- Nume: Austin...[ZEW]

 

- Rank: 3

 

- Data săvârşirii interviului: 21/12/2015

 

- Tipul interviului: simplu

 

- Numele celui/celor intervievat/ţi: acer_biscuit, adrianbabilon, thesuspecteu, superstar, Mortex, byzz

 

- Alte precizări: Mortex 3/3, byzz crash

@@AliNNN, cred ca numele reporterului este AliNNNN, nu Austin.... Te rog sa corectezi, evidenta trebuie sa fie corecta, inteleg ca luati cu copy de la cel de sus modelul dar verificati bine ce ati scris inainte sa postati.

Link to comment
Share on other sites

Salut! Va urez de pe acum sărbători fericite, dupa cum probabil ati observat deja, sunt foarte inactiv. Perioada asta, stiti voi, prefer sa mi petrec timpul cu familia si prietenii, s o las mai moale cu jocu'. O sa revin in forța, promit! :))

Link to comment
Share on other sites

- Nume: Georgian

 

- Rank: Network Anchor (4)

 

- Candidatul testat: S.Alex

 

- Rezultat proba teoretică: 1,5/3

 

- Rezultat proba practică: 1/3

 

- Rezultat final: Admis

 

- Alte precizări: Mai atent.

- Nume: Georgian

 

- Rank: Network Anchor (4)

 

- Candidatul testat: Djk1001

 

- Rezultat proba teoretică: 2,5/3

 

- Rezultat proba practică: 1,5/3

 

- Rezultat final: Admis

 

- Alte precizări: Mai atent.

- Nume: AliNNNN

 

- Rank: 4

 

- Candidatul testat: Hwlk

 

- Rezultat proba teoretică: 1/3

 

- Rezultat proba practică: 1/3

 

- Rezultat final: Admis

 

- Alte precizări: Felicitari!

@, @@AliNNN, daca au trecut testele de ce nu-i bagati in factiune cu rank 1 (passed)? Atata timp cat nu anuntam sa lasati candidatii cu rank 0 chiar daca trec, ii bagati cu rank 1.

 

Edit: Le-am dat eu rank 1.

Edited by Unknown X
Link to comment
Share on other sites

Buna seara, eu sunt noul vostru coleg (S.Alex).

 

Ce faceti? Va urez tuturor sa aveti parte de un Craciun Feiricit, si sa aveti parte de cel mai frumos cadou de Craciun.

Eu am primit invite aici si r4 in LV Taxi <3

Link to comment
Share on other sites

Buna seara, eu sunt noul vostru coleg (S.Alex).

 

Ce faceti? Va urez tuturor sa aveti parte de un Craciun Feiricit, si sa aveti parte de cel mai frumos cadou de Craciun.

Eu am primit invite aici si r4 in LV Taxi <3

Ţi-aş fi urat bun venit dacă nu îl puneai pe Eminem lângă Dani Mocanu la semnătură.

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.