Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

LOOOL

Nici eu nu am indee :))

 

atunci... m-am chinuit jumate de ora cu 0kata, care nici nu era in factiune, sa il dam jos de acolo :)), oricum mi-a placut cum a iesit poza aia ... stateam si ne uitam la van ;))

Link to comment
Share on other sites

uitati ce am patit ieri :D news aiurea :)) in loc sa scriu pe /f ca nu e voie news de genul "caut sotie" pt ca nu suntem la matrimoniale am facut greseala sa scriu pe /news, m-am facut cu un kick :D, na... se ma iintampla, eram stresat rau... nervos... ma gandeam la multe :D, e greu sa faci multe deodata :|

 

 

 

http://img97.imageshack.us/img97/5663/samp074i.png

Link to comment
Share on other sites

care mai zice ceva? flav, eu zic ca e mai bine sa faci din nou topicul cu "cereri live" sau cva de genu :D .... o parere, cine e de acord?

 

P.S.: cristi repeta mesajul tau :)):D

Link to comment
Share on other sites

Prietene te rog nu pleca... Cine o sa imi mai dea mie callcar gratis? Cine o sa ma mai bine dispuna cand sunt supara? Cine o sa ma mai faca sa zambesc? Cine, cine si cine? :((

Te rog retrageti cererea de demisie ! Nu imi vine sa cred ca pleci . Te rog mult de tot :(

Daca chiar nu o sa iti anulezicererea de demisie . Multa bafta oriunde ai ajunge si succes la level

Ai fost cel mai activ membru NR dupa lider pe care il cunosc.

Oricum multa bafta si fericire in continuare

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.