Jump to content

LV School Instructors - Discuţii | Discussions


 Share

Recommended Posts

Buna dimineata!! Se pare ca nu am murit! Ora fixa a Sfarsitului era 11:11 a.m!

Era pacat sa pierdem sedinta, din cauza Sfarsitului care ne minte, de cativa ani buni ca vine si nu a mai venit.

Plus de asta NASA va publica diseara la ora 00:00 pe Internet, un reportaj care poarta numele de: "De ce nu s-a sfarsit lumea ieri?", iar in acest reportaj vor fi reprezentate toate chestiile legate de Maya, Nostradamus si Sfarsitul Lumii! Avand in vedere faptul ca: Calendarul Maias se termina pe 21.12.2012, acest calendar are 8 cicluri, iar cel de-al 5-lea ciclu s-a incheiat chiar azi. Un bataran Mayas din Guatemala, a zis ca toate aceste chestii despre Sfarsitul Lumii sunt complet false.

 

Nostradamus: A prezis in urma cu 500 de ani, ca Turnurile Gemene din U.S.A, vor fi darmate iar in acea perioada Turnurile nici macar, nu erau puse in proiect.

A prezis ca un fost presedinte al U.S.A va murii si aceasta prezicere s-a indeplinit.

 

Dar a mai prezis ceva:

 

La inceputul anului 2012 d.Hr, Italia si Franta vor disparea.

America si Rusia se vor unii.

V-a incepe un al 3-lea Razboi Mondial.

In Europa este ascunsa o Bomba Nucleara, care va fi declansata la inceputul secolului 20.

 

Si unde sunt toate aceste 4 preziceri? Nicaieri! Italia si Franta nu au cum sa dispara, avand in vedere ca sunt doua puteri mari, economice cat si politice.

America si Rusia sunt doua dintre cele mai puternice forte din lume. Unirea lor nu se poate face.

Al 3-lea Razboi Mondial nu cred ca va incepe niciodata.

Bomba Nucleara intradevar exista, dar aceasta este tinuta de catre JAPONIA, si daca America , Rusia sau China ataca Japonia, aceasta va detona bomba, iar la ora actuala Japonia este cea mai puternica tara, deoarece detine aceasta bomba nucleara, care poate distruge 40% din Populatia Terrei in mai putin de 24 de ore.

 

Mai informativa baaaa!! :))

Edited by Q uEEn
Link to comment
Share on other sites

Mai trebuie să supraviețuim încă 9 ore și 48 de minute!

 

Hai noroc School Instructor , mai dau si eu pe aici pe la voi , ce mai faceti ??.....

 

M.Andrei ... daca mor , iti las tie averea mea .. o guma + 2 capace..

Link to comment
Share on other sites

Ce mai faci $@|_@/\/\? :>

 

Daca ajungem pe 22.12.2012! O sa dam un Party de zile mari! :>

 

You want to be $@|_@/\/\ 2 ? :)) Fac bine's ..

 

Tot asa inactiv mai e M.Andrei asta ? am auzit ca in ultimu timp a luat-o rau de tot cu caputzu :)))

Link to comment
Share on other sites

Ce faci bă inactivule? Ce cauți aici?

 

dau si io tarcoale .. cand nu sunt asa inactiv dau tarcoale pe aici pe la fratii mei .. ( asta nu te include si pe tine :)) )

 

Tu esti un inactiv nab

Link to comment
Share on other sites

Ce mai faci Salame nu a venit sfarsitu pe la tine ? :))

 

A venit , mi-a cantat Florin Salam - 7 trandafiri , i-am dat niste spaga cu promisiunea ca mai vine si peste 2-3 ani

Link to comment
Share on other sites

Deci, crezi că vine sfârșitul? Eu nu. Nu cred că vine astăzi. :))

Da ba cred ca vine , ba chiar bate si la usa .. tre sa las muzica mai incet sa aud

Clanul Speed Maniacs va ureaza Sarbatori fericite si un an nou plin de impliniri!

 

sarbatori_fericite.jpg

Vrajeala :))

Mulțumim la fel.

Cine-s ăștia?

 

ba ce rautacios inactiv nab but esti

Link to comment
Share on other sites

Da ba cred ca vine , ba chiar bate si la usa .. tre sa las muzica mai incet sa aud

 

Vrajeala :))

 

 

ba ce rautacios inactiv nab but esti

Mai ușor cu spam-ul că nu faci parte din această facțiune. Aici nu discută toți civilii nabi.

Link to comment
Share on other sites

Mai ușor cu spam-ul că nu faci parte din această facțiune. Aici nu discută toți civilii nabi.

 

Post ! Inactiv nab ce esti tu but gay .. :)) gata nu mai postez , ca esti tu nab

 

Sarbatori fericite va urez School Instructor si nu uitati - KeviN. De aur e b0$$ Mn@b.N@bdrei e inactiv urat !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.