Jump to content

LV School Instructors - Discuţii | Discussions


 Share

Recommended Posts

Welcome tuturor Traine ! Sper sa va simtiti bine alaturi de noi si sa fiti atenti cum vindeti licentele. Uitati cateva Topicuri care o sa va fie de folos:

  • Prețurile licențelor și testul fiecărei licențe -> Click
  • Greșeli frecvente ale instructorilor -> Click
  • Listă neagra / Black list (uitati-va mereu la cine este pe aceasta lista) -> Click
  • Daca cineva face DM pe voi sau va jigneste, faceți SS sau Video și nu ezitați sa postați in topicul acesta -> Click

​Aici aveți toate armele din GTA San Andreas :

Brass Knuckles, Knife, Shovel, Nightstick, Baseball Bat, Golf Club, Cane, Pool Cue, Katana, Chainsaw, 9mm(pistol), Silenced 9mm(SdPistol), Desert Eagle(Deagle), Tec-9, Micro Uzi, MP5, Shotgun, Sawn-off shotgun, Combat Shotgun, AK-47, M4, Rifle, Sniper Rifle, Flamethrower, Heat Seeking RPG, Minigun, Rocket Launcher, Molotov Cocktails, Grenades, Satchels, Flowers, Dildo, Vibrator, Camera, Spray Can, Fire Extuingisher.

 

Aici aveți toate Safe Zone-urile de pe server :

Pay'n'Spray, Tunning , CNN LS/LV/SF , Bank LS/LV/SF, Rent Car LS/LV/SF, Rent Bike LS/LV/SF, Farmer, Trucker, Quarry Worker, Bus Driver LS/SF, Benzinarii, Gunshop LS/LV/SF, Garbage Man, LSPD/LVPD/SFPD, Racing Arena, City Hall, Civilian Spawn, Car Dealership, Fishing Place, Jail-ul, Materials deposit, DMV, Paintball Arena, Lost Aeroport, LV Intersection.

 

 

Edited by D A N N Y VIP
Link to comment
Share on other sites

@@RDCristian98, toate propunerile tale inafara de 5 tin de script, adica doar Mastertrap si Killerfish le pot face. Propunerile de acest fel le poti face cand se va redeschide sectiunea Server Suggestions.

Te cred...insa daca pyrocel va fi de acord cu ele si cu mine sunt sanse mari sa fie implementate... Adica degeaba propun eu sa bage NRG-uri la HQ daca pyrocel nu e de acord ...

Link to comment
Share on other sites

Auziti am o nelamurire. Noi av voie sa jucam barbut ca sunt factiuni in are ai voie si factiuni in care nu ai voie.

Atat timp cat in Regulamentul factiunilor pasnice si Regulamentul intern nu este specificat nimic despre jocurile de noroc, barbut, curse ilegale etc., avem voie.

Link to comment
Share on other sites

Maine, (27.08.2014) voi organiza un eveniment in factiune. Prezenta nu este obligatorie.

__________________________________________

Tomorrow,(27.08.2014) I will organize an event. You don't have to come if you don't want to.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Maine, 29/08/2014, va fii un eveniment de tip LCS organizat de TTB impreuna cu Taxi LV si School Instructors!


Activitatea nu este obligatiorie, ora evenimentului v-a fii 21:00.


Premiul: $40.000


Edited by S4F Roshu
Link to comment
Share on other sites

Vedem pana ne adunam, pana incepem. Poate ajungi.

 

 

Neata in fine s-ar putea sa nu intarzii ca nu vreau. Azi nu cred ca pot fi online, sunt cu gagicamea... Poate deschide Pyro mai repede...

Link to comment
Share on other sites

Salut! Până acum nu am postat în acest topic, dar acum mi se pare necesar... În cele ce urmează am să evidenţiez lucrurile ce trebuiau deja ştiute.

În primul rând fac trimitere către Regulamentul intern, topic fundamental pe care ar trebui să-l stiți ca pe apă. Astăzi am descoperit că unii din "reînnoirea unei licente" întelegeți că acel jucător cu level cuprins între 1-49 dacă are 31 ore la o licență nu dă test, ci doar o plătește. Lucru total greșit, care în cele din urmă va duce la demiterea voastră. În al doilea rând vă sugerez să aruncați un ochi și în topicul "Greșeli frecvente ale instructorilor" pentru aprofundare.

Pentru cei noi intrați in factiune, pentru început notați-vă armele și prețurile licențelor pe o foaie, până le învațați. Safezone-urile le aveți în game, /safezones.

Aici aveți toate armele din GTA San Andreas:

Brass Knuckles, Knife, Shovel, Nightstick, Baseball Bat, Golf Club, Cane, Pool Cue, Katana, Chainsaw, 9mm(pistol), Silenced 9mm(SdPistol), Desert Eagle(Deagle), Tec-9, Micro Uzi, MP5, Shotgun, Sawn-off shotgun, Combat Shotgun, AK-47, M4, Rifle, Sniper Rifle, Flamethrower, Heat Seeking RPG, Minigun, Rocket Launcher, Molotov Cocktails, Grenades, Satchels, Flowers, Dildo, Vibrator, Camera, Spray Can, Fire Extuingisher.

 

În caz că aveți client și nu este rank 2+ online pentru [/givelicense] folosiți un program de filmat/pozat (Bandicam, Fraps etc) pentru dovezi și postați în topicul "Licențe care trebuie atribuite" respectând modelul. Sa nu ramaneți cu ideea ca daca nu este rank 2+ online nu puteți da teste.

Dacă aveți nelamuriri întrebati colegii pe /f fara rusine, cu toții am facut-o.

Nu vă lasați influentați de un anumit tip de clienți, fiți stăpâni pe situație.

V-aș ruga să încercam cu toții să evitam certurile intre noi. Daca am sta uniți am putea atinge performanțe mai înalte. Nu uitați ca acesta este un joc. Have fuuuun!

 

P.S: NU incercati sa faceti manevre cu banii. Se poate vedea clar cand postati raportul!

 

https://www.youtube.com/watch?v=U7IK1vU5olo

Edited by Kenan
Link to comment
Share on other sites

Salut! Până acum nu am postat în acest topic, dar acum mi se pare necesar... În cele ce urmează am să evidenţiez lucrurile ce trebuiau deja ştiute.

În primul rând fac trimitere către Regulamentul intern, topic fundamental pe care ar trebui să-l stiți ca pe apă. Astăzi am descoperit că unii din "reînnoirea unei licente" întelegeți că acel jucător cu level cuprins între 1-49 dacă are 31 ore la o licență nu dă test, ci doar o plătește. Lucru total greșit, care în cele din urmă va duce la demiterea voastră. În al doilea rând vă sugerez să aruncați un ochi și în topicul "Greșeli frecvente ale instructorilor" pentru aprofundare.

Pentru cei noi intrați in factiune, pentru început notați-vă armele și prețurile licențelor pe o foaie, până le învațați. Safezone-urile le aveți în game, /safezones.

Aici aveți toate armele din GTA San Andreas:

Brass Knuckles, Knife, Shovel, Nightstick, Baseball Bat, Golf Club, Cane, Pool Cue, Katana, Chainsaw, 9mm(pistol), Silenced 9mm(SdPistol), Desert Eagle(Deagle), Tec-9, Micro Uzi, MP5, Shotgun, Sawn-off shotgun, Combat Shotgun, AK-47, M4, Rifle, Sniper Rifle, Flamethrower, Heat Seeking RPG, Minigun, Rocket Launcher, Molotov Cocktails, Grenades, Satchels, Flowers, Dildo, Vibrator, Camera, Spray Can, Fire Extuingisher.

 

În caz că aveți client și nu este rank 2+ online pentru [/givelicense] folosiți un program de filmat/pozat (Bandicam, Fraps etc) pentru dovezi și postați în topicul "Licențe care trebuie atribuite" respectând modelul. Sa nu ramaneți cu ideea ca daca nu este rank 2+ online nu puteți da teste.

Dacă aveți nelamuriri întrebati colegii pe /f fara rusine, cu toții am facut-o.

Nu vă lasați influentați de un anumit tip de clienți, fiți stăpâni pe situație.

V-aș ruga să încercam cu toții să evitam certurile intre noi. Daca am sta uniți am putea atinge performanțe mai înalte. Nu uitați ca acesta este un joc. Have fuuuun!

 

https://www.youtube.com/watch?v=U7IK1vU5olo

Neata multumim mult ca ne-ai dat aceste sfaturi, mie unu imi sunt de folos, mersi bro :*

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.