Jump to content

LV School Instructors - Discuţii | Discussions


 Share

Recommended Posts

@@bnzzz, Nu era nevoie sa postezi acest lucru pe forum,altii asteapta si 2-3 zile pana prind un instructor liber..Avem si noi o viata,nu putem sta non stop pe un joc ca sa-i multumim pe toti,ne cerem scuze pentru ca nu te-a luat nimeni.

Link to comment
Share on other sites

Numai raspunsuri ironice, din 10 instructori nici unul nu a raspuns. In fine, nu am vrut sa creez probleme doar ca nu cred ca e OK din 10 instructori sa nu raspunda nici unul.

 

@Maya Jeleu La 15 ani nu stiu ce viata ai putea avea atat de aglomerata incat sa nu ai timp 10 minute pentru un test de licenta pentru navigat.

@AshimaPetrisor2014 Din moment ce am mentionat ca vreau un instructor, ce probabilitate ar fii sa nu le stiu?

 

PS: Ma scuzati daca am postat unde nu trebuie, sunt nou pe server.

 

O zi/seara placuta,

bnzzz

Edited by bnzzz
Link to comment
Share on other sites

Dacă contactai un rank 3+ în joc, sigur rezolvai problema. Nu cred că ești mai bun cu nimic decât cei 10 instructori online. Ai fost cumva instructor de ne critici activitatea? Ai realizări mai mari decât noi? Cartonaș galben din partea mea. Ăsta să fie ultimul post legat de dl Bnzz.

Link to comment
Share on other sites

Iti dai seamna, daca a postat divaio inseamna ca s-a suparat tare. Cat despre "La 15 ani nu stiu ce viata ai putea avea atat de aglomerata incat sa nu ai timp 10 minute pentru un test de licenta pentru navigat." te anunt ca unii la varsta asta mai ies afara cu prietenii, mai beau un suc, mai merg la un pub, la meci de fotbal, la coltul blocului la o samanta ... poate ai sa fii uimit dar la 15 ani+ deja incepi sa te joci pentru relaxare, la caterinca mai pentru o conversatie ca la tv nu e nimic, mai ca ploua afara.... cand ai sa cresti ai sa intelegi, si nu ma refer la varsta din buletin.

Edited by AshimaPetrisor2014
Link to comment
Share on other sites

@@bnzzz, Dragul meu,chiar nu intentionez sa fiu rea cu tine,am avut o zi foarte ok si nu am chef sa mi-o strice cineva.In primul rand nu am 15 ani puiut,in al doilea rand exista o chestie numita viata,sau baie,sau bucatarie unde mergi sa manaci..Te rog scuza-ne ca nu putem sta la dispozitia persoanelor ca tine 24 din 24,si-ti mai multumim ca nu ne-ai facut post ca poate am fost la baie,sau mancam si nu puteam sa dam teste..apreciez.

Dupa cum am spus mai sus,avem si noi o viata,asta e un joc,nu trebuie sa incepi tu,rambo,sa te iei de noi aiurea...Posturile tale facute aici sunt aiurea.

Link to comment
Share on other sites

Ok... nu va mai atacati atata, eu doar am vrut sa spun ca am nevoie de un instructor pentru ca pe joc nu a raspuns nici unul. Voi ati luat-o in nume de rau, eu in primul post nu v-am luat in ironie si nici in bataie de joc. Daca sunt nou pe server nu e nevoie sa ma tratati de sus, nu critic pe nimeni si imi cer scuze daca cineva s-a simtit jignit de cuvintele mele, inca o data... puteati foarte bine de la inceput sa-mi spuneti ce si cum, nu toata lumea s-a nascut invatata.

 

Inca o data, luati-o mai usor ca nu v-a omorat nimeni.

 

O seara placuta in continuare,

bnzzz

Edited by bnzzz
Link to comment
Share on other sites

Maria , "Puito" , el doar a intrebat pe forum de ce nimeni nu a raspuns ca sa ii poate dea niste amarate licente de navigatie , suntem incepatori ..puteati pur si simplu sa raspundeti cum a raspuns xXCatalin01xX sau dupa ce ati vazut postul sa`l fi contactat in joc sa ii dati licentele..nu sa faceti atata tam tam pe Forum, si-a cerut scuze nu cred ca v-a jignit atata de rau :| Gizas..

 

Seara buna in continuare.. Ne cerem scuze pentru cele intamplate , nu credeam ca sunteti atat` de recalcitranti..

Link to comment
Share on other sites

Member Since Today, 01:48

 

bnzzz ti-ai facut un cont nou doar sa o ataci pe maya? Iti faci un cont nou sa ma ataci si pe mine?

 

 

Ok... nu va mai atacati atata, eu doar am vrut sa spun ca am nevoie de un instructor pentru ca pe joc nu a raspuns nici unul. Voi ati luat-o in nume de rau, eu in primul post nu v-am luat in ironie si nici in bataie de joc. Daca sunt nou pe server nu e nevoie sa ma tratati de sus, nu critic pe nimeni si imi cer scuze daca cineva s-a simtit jignit de cuvintele mele, inca o data... puteati foarte bine de la inceput sa-mi spuneti ce si cum, nu toata lumea s-a nascut invatata.

 

Inca o data, luati-o mai usor ca nu v-a omorat nimeni.

 

O seara placuta in continuare,

bnzzz

 

 

 

Daca esti nou pe server citeste indicatiile de pe prima pagina!

 

 

 

ciRwH.png



►După cum spune şi titlul acestui topic, aici pot posta doar membrii facţiunii School Instructors.
►Pentru cei care nu fac parte din această facţiune am câteva cuvinte:

Nu aici vă exprimaţi părerile contra acestei facţiuni. Cu un salut, o urare sunteţi mereu bineveniţi să postaţi însă cu critici nu sunteţi deloc acceptaţi.

English version:

►As the topic title says, have the right to post only members of School Instructors..
►And for those who are not part of this faction I have a few words:

Not here your opinion against this faction ... with a greeting, a wish you are always welcome to post but you are not at all agree with the critics.

 

 


Edited by AshimaPetrisor2014
Link to comment
Share on other sites

@@EmaX,@@bnzzz, nu inteleg dece Doamne iartama v-ati facut conturi de forum noi si tot incercati sa atacati membrii factiunii. Ca sa stiti School Instructors are foarte multi clienti si nu poate sa ii accepte pe toti de odata. Dupa ora 21 au dat rob mai bine de 40% din membrii factiunii iar unii au fost prinsi la /escape si nu au putut da licente, iar restul pana cand am iesit eu la ora 00:30 aveau toti clienti, deci va-asi ruga sa terminati cu injuriile, daca nu va plac serviciile noastre nu mai apelati la ele.

Link to comment
Share on other sites

@, Subiect incheiat danny, nu mai posteaza nimeni in acest topic.

 

asi ruga sa terminati cu injuriile,
Nu stiu unde ai vazut tu injurii, oamenii si-au spus parerea, chiar daca nu au facut-o in cel mai bun mod posibil. Trebuie sa ii intelegem si pe ei daca vrem sa facem ceva aici.
Link to comment
Share on other sites

Ei totusi nu cred ca a venit la HQ si a vorbit cu cineva si le-a zis nu. Baieti acum s-au invatat sa te sune, sa ii iei de la munca daca se poate, sa nu le ceri avans, sa nu bagi de seama daca mai gresesc, mai fac fac si mistouri in teste..... nu mai sunt ca inainte roshule. D-astia care ma suna si imi zic "Ba vreau si eu licente"... normal ca nu ii iau ...

 

PS: Dovada ca emax e tot el o gasiti aici - http://forum.b-zone.ro/topic/236668-bnzzz-gallery/#entry3504545

Edited by AshimaPetrisor2014
Link to comment
Share on other sites

@, M-ai pus a douaaaaaaa ododo,mult succes nab in viitor! Tinem legatura,cum sa nu tinem,sper ca daca intrii intr-un departament sa ma ierti ca merg pe contrasens:))))) multa bafta:*

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.