Jump to content

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

disuctii.thumb.png.8f88dc27a2965b4f3c7638feaf54d635.png

  • Înainte de a posta în acest topic aveți obligația de a cunoaște Regulamentul Forumului.
  • Doar membrii facțiunii au dreptul de a posta în acest topic.
  • În acest topic puteți discuta despre orice subiect, dar în limita bunului simț.
  • Nu se permit posturi de genul: "Bună dimineața, ce faceți?; Salut, am plecat la școală; și asa mai departe".
 
 
uk32.png
Spoiler
  • Before posting this topic requires you to know the Forum Rules.
  • Only faction members are entitled to post in this topic.
  • In this topic you can discuss any topic, but within common sense.
  • Do not allow posts like: "Good morning, you do?; Hello, i went to schooo, and so on".
 
Edited by Kristi72
Actualizare Topic / Topic Update
Link to comment
Share on other sites

poi ms yucca e bine ji aja dar nu sta voiam :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

user-08532.png

 

Nick: Razvan

Level : 16

Faction : Tow Car Company

Job :Detective

My best friends :Vladdi,Dj_Speedy,Piticul,van,[F4L[balon,[CF]Oasis9,Goantza,PaPy,rzr_marius

Respect: Gabb04,Alin.MaesT,Kip

 

 

asta e un exemplu ........ la asta ma refeream sa apara in josu replayului

 

 

 

 

 

 

user-08532.png

Link to comment
Share on other sites

Voi vorbii cu lexutzu sa va lase in pace, dar daca mai vad vre-un membru TCC ca este implicat in orice fel de situatie de DM atunci membrul respectiv primeste warn + demitere din factiune + 60 de ore punish.

 

 

si are mare dreptate eu cand am scris in regulament doar Daca sunteti atacati pe loc atuncea puteti trage daca a tras el inainte nu sa va bagati in asa ceva ........ chiar daca stiu ca omorati mult mia mult

Link to comment
Share on other sites

intrii http://b-zone.ro/rpg/stats/ iti scrii numele din joc ... dai OK sau ce scrie acolo si copii partea aia unde scrie FORUM :user-08532.png asta ...

 

ehh codu asta il pui intrun WORD PAD pe desktop ... si dupa fiecare post facut pui codu ala jos ...

 

--------------------

user-01260.png

=))))))))))))) LOL, ma Yucca, cand am vazut asta am murit de ras, daca nu stii nici tu, de ce mai explici gresit ma =)) ?

 

Care ai intrebat cum faci..

Intri la

My Controls - Edit my signature(aici pui acel link) si pe urma - Update signature

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum spune si titlul acestui topic aici pot posta doar membrii factiunii Tow Car Company.

Iar pt cei care nu fac parte din aceasta factiune am cateva cuvinte:

Nu aici va exprimati parerile contra acestei factiuni... cu un salut, o urare sunteti mereu bineveniti sa postati insa cu critici nu sunteti deloc acceptati.

 

Deci papy..nu ai voie sa postezi aici..dai PM lu yucca sau pune asta la discutzii generale sau raporteaza-l pt ca nu stia :|:))

:b-emo::b-emo: :b-emo:

Link to comment
Share on other sites

deasupra de unde postezi, deasupra de acest spatziu unde scri(la post,topic, sau signature) sunt mai multe...nush cum sa le zic :))

 

"Insert Special Item" - asta.....kestii speciale :))..de gen sa pui scrisul in centru, sau sa ii faci un fel de cenzura..sau in CODEBOX..ma rog..nu ai cerut si asta :-J

 

"Fonts" - tipul scrisului (felul)

 

"Sizes" - marimea

 

"*aici e un fel de A albastru:P*" - culoarea scrisului

 

 

Link to comment
Share on other sites

daca sa elibereaza un loc vreau sa rezerv inainte!!! sper ca se vor elibera repede :((:((:( desi stiu ca clipa asta nu va veni niciodata :|:-&#036; [-o<[-o<[-o<

 

user-14183.png

Link to comment
Share on other sites

Imi pare raw..dar nu cred ca voi ajunge la sedinta(de pe data: 3.10.2009)...am nijte prb personale..

Nu am zis ca nu ajung...am zsi doar ca sar putea sa nu ajung....:D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.