Jump to content

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Dragilor, aici ne despartim. Ma bucur ca am ales sa intru aici, m-am simtit foarte bine cu voi, sunteti niste oameni foarte frumosi si aveti simtul umorului. Lui Paul_ ii multumesc pentru sansa dupa cum vine obiceiul, lui Rexxar ii multumesc mult de tot, stie el pentru ce, ca-i un dulce :* Celorlalti, fratilor, stiti care-s sentimentele, nu uitati ca Richie e nub si ca Wolf e ca Ochii din Umbra, va vede din Maverick cu wallhack in retina :)) Va urez tuturor sarbatori fericite, sa goliti parcarile din SF si mult succes! :)

Link to comment
Share on other sites

Vă salut pe toți! Îmi doresc să ne înțelegem cât mai bine cu putință și fără să ne certăm sau să ne purtăm pică. Doresc să îi mulțumesc lui Paul că mi-a acordat această șansă, iar drept răsplată promit să nu te dezamăgesc, și aș mai dori să îi mulțumesc lui White_Wolf că a avut răbdare cu mine :)). Sper să nu vă dezamăgesc și să ne înțelegem cât mai bine cu toții. Vă urez toate cele bune și noapte bună :);)

Link to comment
Share on other sites

Neata, bun venit celor noi.

 

p.s. Ne-am uitat la UCL, R.Madrid - Napoli, PSG- Barça

 

FniW91Q.jpg

Niște mizerii. Real nu poate să pice cu cineva serios? Pică nu Napoli? Barca mereu să aibă numai adversari grei. E o prostie. Porto - Juve, ca să ce? Să șteragă Juve cu ei pe jos. :-J

Link to comment
Share on other sites

 

FniW91Q.jpg

Niște mizerii. Real nu poate să pice cu cineva serios? Pică nu Napoli? Barca mereu să aibă numai adversari grei. E o prostie. Porto - Juve, ca să ce? Să șteragă Juve cu ei pe jos. :-J

Hhmm fan Barça :)) Pai Napoli e slaba? Ba las'o dreacu' de treaba :))) Napoli e pe 4 in Italia, PSG pe 3 si nici Nap, nici PSG n'au castigat UCL. Napoli te prinde pe contraatac ca si Bortmund si te rupe, tine cont ca MADRID joaca returul la aia acasa iar BARÇA pe CAMP NOU.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.