Jump to content

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

 

 

A fost frumos la filmari in seara asta, eu ma duc la TV, noapte buna, apropo acu am realizat ca asta e primu post al meu la discutii aici

Felicitari, pentru primu tau post aicea, cum a fost la filmari ca nu am fost?

Link to comment
Share on other sites

Filmarile au fost ok . Voiam mai multa organizare ,dar a fost ok .

Au fost cam multi... Prima faza am filmat cu toti ,iar dupa am pastrat 5-6 actori.

Cred ca mai felmez 2 faze.

Trebuia sa pui pe cineva sa-i aranjeze si sa-i spuna fiecaruia ce sa faca.

Link to comment
Share on other sites

@, să credem că Hitler a avut un trecut admirabil și că faptele sale nu sunt lamentabile este o nesăbuire. Totuși, chiar dacă poate evreii l-au crucificat pe Iisus Hristos, nu înseamnă că urmașii lor (după două milenii) trebuia să sufere. Hitler poate nu a fost antihristul, dar sigur nu a fost Mesia.

Link to comment
Share on other sites

 

 

să credem că Hitler a avut un trecut admirabil și că faptele sale nu sunt lamentabile este o nesăbuire. Totuși, chiar dacă poate evreii l-au crucificat pe Iisus Hristos, nu înseamnă că urmașii lor (după două milenii) trebuia să sufere. Hitler poate nu a fost antihristul, dar sigur nu a fost Mesia.

Fiecare cu parerea lui.

Link to comment
Share on other sites

@, am reușit, cumva, să termin de citit tot articolul. O mare parte din el este destul de credibilă, dar când am ajuns la paragraful cu catrenele lui Nostradamus mi s-a luat, dacă înțelegi ce vreau să zic. Doar menționarea unui satanist îmi lasă un gust amar și o notă de incredibilitate pentru acea „teză”.

Da, într-adevăr, toate acele lucruri le poți lua ca bune, dar pun pariu că nu le-ai verificat, ci doar le-ai citit. Realizezi că persoana respectivă putea să insereze orice detalii doar pentru a-și impune punctul de vedere? De asemenea, să crezi că la vremea aceea puteai să faci „operații estetice” care să îți schimbe înfățișarea radical e cam aiurea, no offence.

 

Chiar dacă cel mai probabil nu îți vei schimba părerea (poate chiar „doctrina”) în urma citirii acestui răspuns, cred că suntem pe aceeași lungime de undă la capitolul „nu toate chestiile scrise în acel articol sunt adevărate”.

 

Ești de acord cu mine?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Baieti,de astazi sunt [AIM]Jizzy.

De astazi ti-ai activat codu?


 

 

am reușit, cumva, să termin de citit tot articolul. O mare parte din el este destul de credibilă, dar când am ajuns la paragraful cu catrenele lui Nostradamus mi s-a luat, dacă înțelegi ce vreau să zic. Doar menționarea unui satanist îmi lasă un gust amar și o notă de incredibilitate pentru acea „teză”. Da, într-adevăr, toate acele lucruri le poți lua ca bune, dar pun pariu că nu le-ai verificat, ci doar le-ai citit. Realizezi că persoana respectivă putea să insereze orice detalii doar pentru a-și impune punctul de vedere? De asemenea, să crezi că la vremea aceea puteai să faci „operații estetice” care să îți schimbe înfățișarea radical e cam aiurea, no offence. Chiar dacă cel mai probabil nu îți vei schimba părerea (poate chiar „doctrina”) în urma citirii acestui răspuns, cred că suntem pe aceeași lungime de undă la capitolul „nu toate chestiile scrise în acel articol sunt adevărate”. Ești de acord cu mine?

Da logic ca nu tot ce e scris acolo este si adevarat, dar 80-85 % este.

Si nu imi voi schimba doctrina.

Link to comment
Share on other sites

Vinnie

A spus silviu sa asculte de ce spun eu si ei tot dm faceau...

 

 

 

Lasati aici melodii pentru trailer .

Eu m-am gandit la astea :

https://www.youtube.com/watch?v=WloBl0Yq8UM

Edited by Sebi Jr
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.