Jump to content

Verdant Family - Anunturi Importante | Important Announcement


TheEmperor
 Share

Recommended Posts

Buna seara!

Se pare ca asta va fii ultimul meu post in acest topic, am decis sa las liderul deoarece nu mai am timp de samp atat de mult .

Sper sa las factiunea pe maini bune si sa se ocupe mai mult decat am facut-o eu, am propus pe Tody,Tantu.

Aveti grija de voi si cand ne vedem pe server sper sa tinem legatura imi pare rau ca fac acest lucru dar nu mai am timp imi cer scuze daca v-am deranjat/enervant, salut si aveti grija de voi.

Edited by zYnc
Link to comment
Share on other sites

ANUNT



  • Am decis impreuna cu liderul School Instructors Los Santos, [uS]Zeek si Tow Truck Company, [uS]Aure.. ca saptamana aceasta sa organizam o activitate intre factiuni. Este vorba despre un targ la care fiecare factiune o sa puna la bataie ceea cu ce se ocupa.
  • Aici fiecare membru din Verdant Family este obligat sa ofere PROTECTIE la School Instrucors Los Santos si Tow Truck Company, de asemenea membrii School Instructors Los Santos o sa ofere licente la un pret redus si fara teste pentru fiecare jucator sosit la activitatea noastra, iar Tow Truck Company /refill si /repair la 1$
  • Pe langa toate acestea, o sa fie si unele surprize care contin sume de bani pentru incepatori, doritorii de sponsorizari pentru aceasta actiune sunt rugati sa ma contacteze personal in game sau prin PM.
  • Activitatea o sa aiba loc sambata 7 februarie 2015 la ora 19:30 si o sa tina timp de 45 de minute, respectiv pana la ora 20:15. Totul va avea loc in curtea resedintei Ultras South (/findhouse 535). Mai multe detalii primiti in game.
Edited by TanTu
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.