Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Modpack By MihAi.. RPG4 1.0.0

   (6 reviews)

1 Screenshot

About This File

 Salut, acesta este un modpack făcut de mine cu toate modurile posibile, el se in cadrează în vremea modurilor 2015-2017 când Samp-ul nu  avea tot felul de "Rainbow" sau alte moduri.
!Vreau s-ă atenționez de la început ca aceste moduri nu sunt făcute de mine, ele au fost colectate de pe diferite site-uri si au fost editate de mine sau lăsate asa!.
Tot modpack-ul este sigur a fost scanat de către antivirusul, Avast de 3 ori nu a fost găsit nimic.
Iar pentru că unora le este frică de
SAMP.DLL, și se pot face tot felu de smecheri cu acesta, am s-ă las un test de pe VirusTotal cu tot GTA-ul. Puteți da click pe oricare cuvât pentru a vă redirecționa către link-ul de la VirusTotal. 

Moduri pe masini nu au fost adăugate, sau moduri  de a schimba vehiculele.
Distracție plăcută, cu acest Modpack, dacă se întâmplă probleme puteți să-mi da-ți un PM.


Modpack-ul conține următoarele:
1. Moduri de tip ASI:
-Interface Editor (Interfața hud-ului editată).
-Outfit (Modul de arme pe spate).
-Flickr (Modul care ajută să nu-ți tremure textura).
-Map (Mapă pe "M" cu locații B-zone).
-Sampfuncs (Este acel mod care permite utilizarea altor moduri de tip cleo).
-Fixes-ul  (Denumit ca modul "MultiProcess") (Modul care permite conectarea cu mai multe conturi).
-ChangeSkin-ul (Îți permite schimbarea skinului vizual doar pentru tine, folosind comanda [/cskin<<Id-ul skinului>>] îți poți schimba skin-ul.
Skinurile sunt puse pe următoarele id-uri: 1, 2, 271, 270).


2.Moduri de tip DLL:
-Samp.dll editat (Acestuia i-a fost schimbata culoarea de la bara de HP si bara de Armura).

3. Moduri de tip CLEO:
-Changer (Îți poți schimba vremea in joc prin comanda [/setw] iar prin comanda [/sett] iti poți schimba timpul din joc mai exact ora.).
-DigiInfo (Acest mod iti arată Stamina, Bara de Viață cât si Armura în cifre. Dar și când sunteți intr-un vehicul v-ă arată HP-ul acestuia).
-Fc-037 (Acesta este Fast Connect-ul pentru o conectare mai rapida).
-Pin by Popika (Acest mod va adauga automat pin-ul cand v-a conectati (Cam dupa 30 de secunde), ori prin comanda [/.p]).


4.Schimbări făcute în Models, Dată cât și în Audio:
-GTA3.IMG (Schimbarea de anumite Skinuri cu id-ul 1, 2, 271, 270, de Arme, cât și de Harta).
-Hud.txd (Schimbat).
-Efecte (Schimbate).
-Timecyc (Schimbat).
-Iar în folderul Audio au fost schimbate sunetele armelor.


Am uitat s-ă precizez mai sus el este pe tema de culoare Mov (Purple).
Link, spre video cu acest modpack: 

 


What's New in Version 1.0.0   See changelog

Released

No changelog available for this version.

 Share


User Feedback

You may only provide a review once you have downloaded the file.


Kobe.

   1 of 1 member found this review helpful 1 / 1 member

Frumos!

Link to review
Kevin

   1 of 1 member found this review helpful 1 / 1 member

Cand vreau sa intru da eroarea asta

Screenshot_1.png

Response from the author:

Incearca sa instalezi Samp-Addon-ul cel 2.4 de la moduri, ori reinstaleaza samp-ul. Eu nu am nici macar o problema l-am testa pe Windows 10 64Bit build 1909 si Windows 7 64Bit Ultimate
Link de la Samp-Addon: 

Si din exista probabilitatea ca tu sa ai instalat Samp 0.3.7 R2 pe care nu functioneaza modurile de tip Sampfuncs, Cleo. 
Cauta pe Google Samp 0.3.7 R1 Installer. 

Link to review
FIavia

   1 of 1 member found this review helpful 1 / 1 member

Fain modpack

Link to review
Dulapp

   1 of 2 members found this review helpful 1 / 2 members

De ce in loc de download, imi zice ,,sorry, you aren't permitted to download this file,,?

 

Response from the author:

Salut, probabil nu esti conectat pe forum. Download-ul merge fara nicio problema. In urmatoarele zile poate am s-a pun un video cu el, deoarece vad ca nu sunt toate pozele pe care le-am incarcat eu, a ramas doar una nu stiu de ce.

Edit: Trebuie sa ai cel putin 1 post pe forum ca sa nu-ti apara eroarea.

Link to review
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.