Jump to content

[CLEO / SF] SA:MP Calculator (2+2=4)

   (16 reviews)

1 Screenshot

About This File

SA:MP Calculator

Acest mod vă permite să faceți operații pe SAMP în timp real, doar prin tastarea unei comenzi. Modul este foarte util pentru afaceriști sau chiar pentru temele la matematică.

 

Am decis să postez 2 moduri asemănătoare, unul cu o interfață (Imagine), dar mai prost optimizat, iar altul fără interfață (îl vedeti in video-ul de prezentare) dar, mai bine optimizat si cu mai multe opțiuni. Rămâne la alegerea voastră ce mod alegeți.

 

Cerințe:

 

1. SAMPFUNCS 5.1+

2. CLEO

 

Instrucțiuni de instalare:

 

Deschideți Readme.txt din arhiva modului specific și găsiți acolo o listă completă cu toate funcțiile modului, instrucțiuni de instalare și altele. (Copiati un fișier în CLEO, respectiv Sampfuncs)

 

Instrucțiuni de folosire:

 

Se folosește comanda (/calc) în ambele cazuri, restul informaților despre mod, folosire etc. le găsiți în arhiva modului specific. (ReadMe.txt)

 

Calculatorul cu interfață:

 

*Puteti face maxim 4 operații în același timp.
*Puteți folosi doar numere întregi (nu aveți cum să adunați de exemplu 1.2 + 1.3).

 

Calculatorul fără interfață:

*Nu există o limită de operații.
*Puteți folosi numere cu virgule pentru calcule exacte.

*Deține mai multe funcții decât Calculatorul cu interfață, acesta având în plus: sin, cos, log, sqrt, e, pi. (Pentru explicațile acestor termeni intrați în arhiva modului în ReadMe.txt)

 

 Share


User Feedback

You may only provide a review once you have downloaded the file.


Kobe.

  

E bun imi calculez si eu media la mate cand joc samp asa

Link to review
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.