Jump to content

[CLEO] EasyTest - Mod pentru testeri 3.1

   (16 reviews)

1 Screenshot

About This File

EasyTest

 

EasyTest este un mod creat special pentru testeri, acest mod se foloseste de un fișier .ini, mai exact „EasyTestLog.ini” unde o sa gasiti setarile generale ale modului si de alte 4 .ini-uri numite „TL1.ini” ... „TL4.ini”. Acolo puteți să vă modificați toate întrebarile și răspunsurile din mod + comanda care redă regulile testului. Mai multe informații puteți găsi în fișierul .ini sau în joc folosind comanda [/easytest].

 

Mentiune: Modul nu poate functiona cu diactritice, asadar evitati folosirea acestora.

 

Comenzile disponibile:

[/easytest] -> vedeți mai multe informații despre mod direct în joc.

[/tint <1-15>] -> dai intrebarea 1-15 pe chat și răspunsurile din test, acestea se pot modifica din .ini-urile fiecarui testlog in parte.

[/trules] -> regulile testului teoretic specifice test-logului setat; Puteți pune până la 15 rânduri de reguli.

[/prules] -> regulile testului practic specifice test-logului setat; Puteți pune până la 15 rânduri de reguli.

Instrucțiuni de instalare:
1. Se instalează CLEO în cazul în care nu-l aveți deja instalat.

2. Se instalează SAMPFUNCS în cazul în care nu-l aveți deja instalat.
3. Se adaugă fișierele „
EasyTest.cs”, „EasyTest.ini" și folderul „EasyTestLogs" în folderul CLEO din GTA San Andreas.


What's New in Version 3.1   See changelog

Released

In mod puteti pune maxim 4 test-loguri cu maxim 15 intrebari si 15 randuri pentru regulamentul testului (separat pentru teoretic/practic).

Testlog-urile pot fii schimbate in permanenta din joc folosind comanda [/easytest]. 

Reparata o problema care aparea la TestLog-ul cu numarul 4.

 Share


User Feedback

You may only provide a review once you have downloaded the file.


KOPPEN

  

Am descarcat v1.1 si e ceea ce imi trebuie mie si membrilor mei. Nu am vrut sa ma complic cu 4 fisiere de test loguri de aceea am ales o varianta mai simpla. Un mod foarte usor de utilizat si mereu la indemana, multumim pentru efortul depus! ❤️

Link to review
AndyFtw

  

Foarte util, te scuteste de foarte multe si iti face munca mai usoara.

Link to review
eB R0xAnA

   3 of 3 members found this review helpful 3 / 3 members

Foarte util, imi simplifica munca si cel mai important, usor de folosit. 😉

Link to review
RW ALiCa

   3 of 4 members found this review helpful 3 / 4 members

super tare

Link to review
South KeinN

  

Mersi de upload, am testat versiunea 2.0.7 si este extrem de buna. 

Singura problema este ca iti enumera intrebarile automat si iti adauga simboluri ciudate, in rest este ok!

Response from the author:

Imi pare rau pentru raspunsul intarziat, problema e de la diactritice. Incearca sa scoti diactriticele din text si problema va fi rezolvata. 

Link to review
Tupi

   4 of 4 members found this review helpful 4 / 4 members

" Update-ul 2.0 nu putea fii realizat fara ajutorul lui Tupi "

 

brb.

Link to review
Kobe.

   2 of 3 members found this review helpful 2 / 3 members

Super util, il folosesc la teste!

Link to review
Chevy ToV

· Edited by Chevy

   2 of 3 members found this review helpful 2 / 3 members

Un mod frumos si util.

Link to review
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.