Foarte frumos! Puteti lua totusi in considerare ca exista un numar de jucatori, destul de insemnat cred, care joaca de pe telefon? Prin urmare, daca nu cerem prea mult, atunci cand faceti update-uri, ati putea lua in considerare sa faceti in asa fel incat sa poata si acei jucatori sa-si desfasoare jocul normal? De exemplu: ati modificat la jobul mecanic tastele Y N cu cele de la mouse, de pe telefon nu poti folosi mouse. Am conectat un mouse bluetooth si degeaba. Jobul de pescar, la fel nu l pot face. De la magazinul pentru mester, nu pot lua masca. De ce? Ăl de sus stie! Daca are cineva din staff neinspiratia sa spuna"nu oferim suport pentru mobil", mai bine s-ar abtine. Am MacOS, nu merge samp-ul pe el si nu o sa mi iau laptop cu windows pentru asta. Exista jucatori care folosesc telefonul sa se joace samp, ne ati putea face viata putin mai usoara?