Jump to content

Ciobica

Member
  • Posts

    56
  • Joined

  • Last visited

About Ciobica

  • Birthday 10/05/1996

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Location
    MOLOZ

Previous Fields

  • Real name
    Radu

Ciobica's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

0

Reputation

  1. Bai olteanule, la voi acolo in olt, daca iti fura cineva 1 bomboana te duci la kelton (tati) sa ii spui ? Turnator penal ce esti, n-am vazut asa ceva, mai ai si 2 zile in LVPD.. Nu ma asteptam sa avem turnatori prin LVPD, asta da dovada de copil fara viitor ce esti patriot.
  2. Raportul de activitate intocmit de Officer Cioby, echipa ROADS. Numarul raportului: 1 Numar de licente suspendate: 8 ( http://imgur.com/a/yoyS7 ) Numar de amenzi acordate: 46 - ( http://imgur.com/a/vE9Bq#12 ) ( http://imgur.com/a/hr5Xp ) ( http://imgur.com/a/P36zD ) Numar de obiecte confiscate (arme, droguri, materiale):0 Numar de wanted-uri "neconformare ordin" acordate: Jucatori ajutati:0 Punctaj TOTAL: 64 Alte mentionari: La poza cu Paul13 am prezentat motivul care i-a fost data amenda, dar nu a iesit in poza, iar eu nu am cum sa o sterg. Cam atat am avut de spus. O seara placuta! Data in care a fost intocmit raportul de activitate: 22.07.2013 - 27.07.2013
  3. Salut baieti, imi pare rau pt djspeed si pitiku.. Dar e fain video.
  4. Ai sprancenele lipite, ciobi nu te minte, iti da te fute in maseaua de minte!

    1. Show previous comments  4 more
    2. Ciobica

      Ciobica

      Radiule, dami un PM ca eu nu iti pot da sa iti dau o poza faina :))

    3. Ciobica

      Ciobica

      Ca dupa un an il fac de ras, [OC]Machiavelli pleaca acasa apuca-te te plans!

    4. Ciobica

      Ciobica

      Cu rime bune le dau o data pe saptamana, tu te duci cu #cenzurat# si iei apa din fantana!

  5. Ai sprancenele lipite, ciobi nu te minte, iti da te fute in maseaua de minte!

  6. Salut baieti, bine v-am gasit.. Eu sunt noul vostru coleg si sper sa ne simtim bine .
  7. • Nickname: Cioby. • Nickname-uri anterioare: • De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Registered: 30.05.2010 23:09 • Level: 40 • Vârsta reală: 17 • Sexul (real): Barbat • Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0 • Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Abuz de repair on rob, limbaj fata de un lider. • Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): H.A ( 1 ) Avispa Rifa ( 1 ) National Guard (1) x2 Tattaglia ( 1 ) Tow Truck Company ( 2 ) x2 Corleone ( 1 ) School Instructor ( 1 ) Paterno ( 1 ) • De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: H . A (16.07.2013 16:49 ) Avispa Rifa ( 02.07.2013 14:59 ) - Avispa Rifa am parasit ca sa intru in Hitmen, si de acolo am fost dat afara pentru Sniper la Rob. • Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): Nu • Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: National Guard, neactivitate. • Sunteți activi pe forum?: Da • Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da • Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da • Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora? Da • Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? Da • De ce doriți să intrați în Police Department?: Imi place foarte mult cu ce se ocupa si exista seriozitate in tot ceea ce fac ei . • Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://s17.postimg.org/gqxckmb4v/sa_mp_006.png • Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 6-7 ore • Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu • Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da • O scurtă autocaracterizare: Salut , ma numesc Radu am 17 ani si sunt din Bucuresti. Practic fotbal de la varsta de 6 ani si imi place foarte mult ceea ce fac . Imi place sa imi fac noi prieteni si sa ma distrez alaturi de ei .
  8. Nume in joc: cioby. Level: 40 Varsta(reala): 17 Sex (masculin / feminin) : masculin De cat timp jucati pe server? : 3 ani jumate. Factiuni precedente : Rank-ul ultimei factiuni : 1 Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Ca sa intru aici Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : News Reporter (3) De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Imi place foarte mult cu ce se ocupa, si nu te plictisesti. Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu Asassinarea playerilor contra unei sume de bani. Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu Ai mai fost membru Hitman : Da Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Erau prea multi abuzeri, si m-am plictisit. Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5-6 ore Nickname-uri anterioare : Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/hw2zhequx/ Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3 Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : limbaj Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da Alte precizari? : Multumesc!
  9. Nick: CIOBY. Poza cu scorul de la war: http://imgur.com/a/eVpoW Numarul de war-uri la care am participat: 8 wars Alte precizari: 8 waruri, cateva scoruri de 0-0
  10. Nick : CiOBY. Rank : 1 Motivul invoirii: Cred ca vin cei de la RCS- RDS pe seara ca m-au sunat vineri.. Nu stiu sigur dar macar sa fiu invot, daca e sa fie voi intra. Data warului : 1/07/2013 Alte precizari : Multumesc si succes.
  11. Salut baieti, ce faceti ? PS : TRATEC ce-ai facut la examen cum a fost ?
  12. Nick: CiOBY. Poza cu scorul de la war : http://imgur.com/a/Uhmza#0 Numarul de war-uri la care am participat : (9) Alte precizari: Avand in vedere ca am adaptor de Wi-FI pe calculator, pana imi vine netul de la RCS-RDS am tras cat am putut de bine, se poate si mai bine . O seara placuta
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.