Înainte de a posta în acest topic aveți obligația de a cunoaște Regulamentul Forumului.
Doar membrii facțiunii au dreptul de a posta în acest topic.
În acest topic puteți reclama persoanele care vă jignesc, fac DM asupra voastră, vă deranjează când încercați să vă faceți datoria/activitatea față de facțiune și așa mai departe.
Model de postare:
- Nume:
- Numele celui reclamat:
- Levelul celui reclamat:
- Motiv:
- Dovezi:
- Alte precizări