Jump to content

[Portofoliu] Zoom.


F4L zooM.
 Share

Recommended Posts

lDYx7.png

 

Ai intors imaginea si daca te uiti la bara unde scrie "Police" vei vedea ca e scris invers. Astfel de greseli nu sunt admise intr-o semnatura. Fii mai atent data viitoare. In rest, semnatura e draguta, imi plac efectele dar textul strica. Scoate-l.

Link to comment
Share on other sites

lDYx7.png

 

Ai intors imaginea si daca te uiti la bara unde scrie "Police" vei vedea ca e scris invers. Astfel de greseli nu sunt admise intr-o semnatura. Fii mai atent data viitoare. In rest, semnatura e draguta, imi plac efectele dar textul strica. Scoate-l.

NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOB L-) L-)

megafacepalm.jpg

 

Pe TOATE masinile de politie, in partea din fata, pe bara sau capota e scris police/politia/polizei etc., invers, in oglinda. Pentru ca tu, atunci cand esti la volan si te uiti in oglinda sa vezi POLITIA, nu AITILOP.

 


Incerca ca textul sa aiba aceeasi culoare cu semnatura, adica sa nu fie atat de mare diferenta, in rest arata bine. Faci progrese.

Link to comment
Share on other sites

lDYx7.png

 

Ai intors imaginea si daca te uiti la bara unde scrie "Police" vei vedea ca e scris invers. Astfel de greseli nu sunt admise intr-o semnatura. Fii mai atent data viitoare. In rest, semnatura e draguta, imi plac efectele dar textul strica. Scoate-l.

Nu am intors imaginea, imaginea asa a fost ea, chiar nu mi-am dat seama s-o intorc invers, nu prea am studiat cel mai mic detaliu al masinii, doar am pus efectele, textul si atat. Multumesc pentru sfat si pentru ca iti plac creatiile mele!

Link to comment
Share on other sites

Esti foarte talentat. Lucrezi din ce in ce mai bine , si ai foarte multa imaginatie. Dupa parerea mea punctul tau forte sunt avatarele. Iar acel logo cu codul de bare mi se pare genial , te-ai supara daca as imprumuta ideea ? :X

Edited by eFFFFACER
Link to comment
Share on other sites

In proportie de 80%, pot spune ca ideile sunt copiate de la Alpha. La avatare, backgroundu din spate cu acel nume multiplicat de la el ai luat, faza cu logourile cu stroke peste 3, tot de la el. Incet, incet, incet, progresezi... dar fi original, sal.

Link to comment
Share on other sites

Esti foarte talentat. Lucrezi din ce in ce mai bine , si ai foarte multa imaginatie. Dupa parerea mea punctul tau forte sunt avatarele. Iar acel logo cu codul de bare mi se pare genial , te-ai supara daca as imprumuta ideea ? :X

Nu ma supar.

 

 

cCx0p.pngi815X.png1Ftav.png

Dacă nu ştii engleză... n-o mai folosi. Ţi s-ar potrivi mai degrabă "eşec grafic" sau "plagiator grafic".

Esec esti tu.

 

In proportie de 80%, pot spune ca ideile sunt copiate de la Alpha. La avatare, backgroundu din spate cu acel nume multiplicat de la el ai luat, faza cu logourile cu stroke peste 3, tot de la el. Incet, incet, incet, progresezi... dar fi original, sal.

Asa mi-au cerut cei ce au vrut avatarele/semnaturile... sa fac cu scris pe fundal sau cu stroke x4.

Edited by Zoom xD
Link to comment
Share on other sites

Are dreptate Bushido, se scrie "GRAPHIC DESIGNER", încearcă să accepţi şi criticile.

 

Eu mă refeream că ştie Photoshop exact la fel cum ştiu eu să gătesc (deloc).

Link to comment
Share on other sites

poti posta un print din psd-ul de la Slogan-ul/Logo-ul sau ce o fi de la Southern PIMPS (prima) ? Un sfat de la mine a-r fi sa inveti sa faci altceva in photoshop inafara de a te juca cu culori .

Edited by Nobilul
Link to comment
Share on other sites

poti posta un print din psd-ul de la Slogan-ul/Logo-ul sau ce o fi de la Southern PIMPS (prima) ? Un sfat de la mine a-r fi sa inveti sa faci altceva in photoshop inafara de a te juca cu culori .

Ce vrei sa spui prin slogan? Eu zic sa nu mai postezi asa ceva aici, asta trebuia vorbit prin PM.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.