Jump to content

[Intrebare] FONT


SiLe007
 Share

Recommended Posts

Buna dimineata,

 

vreau sa ma adresez expertilor in arta PS-ului. Eu sunt nou, doar ieri mi-am luat PS-ul si am gasit o imagine interesanta pe internet. M-am uitat la font si e superb dar nu il gasesc.

 

Imi spuneti scrisul cu alb ce font e si cel unde scrie counter-strike, cel portocaliu.

 

1Uy7tiM.png

Link to comment
Share on other sites

Exact fontul de acolo nu ţi-l pot da pentru că nu stiu 100% care este. Însa, îţi pot spune că cel scris cu alb este extrem de asemănător cu "Gunship Condensed" pus pe modul Italic din Windows>Character. Arată exact la fel, doar acel "4" nu este ca în poză. În legătura cu fontul al doilea nu am idee.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.