Jump to content

Red Dragon Triad - Anunțuri importante/Important announcements


MefX
 Share

Recommended Posts

Maine, 15.02.2014, la ora 16:00 se va organiza antrenamentul saptamanal. Prezenta este obligatorie, sanctiunea pentru neprezentare fiind Faction Warn. Cererile de invoire se accepta doar cu motive foarte bine intemeiate.




Vreau ca toti membrii sa fie online m-am saturat de inactivi.


Link to comment
Share on other sites

Azi, 22.02.2014, la ora 15:00 se va organiza antrenamentul saptamanal. Prezenta este obligatorie, sanctiunea pentru neprezentare fiind Faction Warn. Cererile de invoire se accepta doar cu motive foarte bine intemeiate.




Vreau ca toti membrii sa fie online m-am saturat de inactivi.


Link to comment
Share on other sites

Maine, 23.02.2014, la ora 18:00 se va tine sedinta. Fiind prima sedinta de cand s-a terminat inactivitatea mea vreau sa stabilim cateva lucruri si cateva probleme. Prezenta este obligatorie, cei absenti fara invoire vor fi sanctionati cu FactionWarn.

Cererile de invoire se accepta decat cu un motiv bun, intarzierile se vor sanctiona cu amenda.

 

ENG: Tomorrow, 23.02.2013, at 18 o'clock a meeting will have place. It is the first meeting since my inactivity ended, I want to solve some problems. Presence is mandatory, the missing ones without a consent will recive a FactionWarn.

 

Activities consents will be accepted just with a good motivation, delays will be punished with a fine.

Edited by AndreiLolzaa SEF
Link to comment
Share on other sites

Antrenamentul saptamanal de maine (08.03.2014) nu se va tine.Va las sa va imbatati cu iubirea mamelor voastre.Nu uitati sa le urati la multi ani din partea mea.

Link to comment
Share on other sites

Maine, 15.03.2014, la ora 15:00 se va organiza antrenamentul saptamanal. Prezenta este obligatorie, sanctiunea pentru neprezentare fiind Faction Warn. Cererile de invoire se accepta doar cu motive foarte bine intemeiate.




Vreau ca toti membrii sa fie online m-am saturat de inactivi.


Link to comment
Share on other sites

Maine, 22.03.2014, la ora 15:00 se va organiza antrenamentul saptamanal. Prezenta este obligatorie, sanctiunea pentru neprezentare fiind Faction Warn. Cererile de invoire se accepta doar cu motive foarte bine intemeiate.




Vreau ca toti membrii sa fie online m-am saturat de inactivi.


Edited by AndreiLolzaa SEF
Link to comment
Share on other sites

Astazi, 23.03.2014, la ora 20:30 se va organiza sedinta. Prezenta este obligatorie. Sedinta aceasta este foarte importanta, avem de pus la punct niste defecte ale gangului, pentru asta, va rog sa va straduiti sa ajungeti intr-un numar cat mai mare.

Cererile de invoire se accepta decat cu un motiv bun. Intarzierile mai mari de 15 minute se vor considera ABSENTE.

 

ENG: Today, 23.03.2014, at 20:30 o'clock a meeting will have place. The presence is mandatory. This meeting is very important, we have to fix some of the gang's defects, for this, i ask you to try to come in the highest possible number.

Activities consents will be accepted just with a good motivation. Delays higher than 15 minutes will be considerated absences.

Edited by AndreiLolzaa SEF
Link to comment
Share on other sites

Maine, 29.03.2014, la ora 15:00 se va organiza antrenamentul saptamanal. Prezenta este obligatorie, sanctiunea pentru neprezentare fiind Faction Warn. Cererile de invoire se accepta doar cu motive foarte bine intemeiate.




Vreau ca toti membrii sa fie online m-am saturat de inactivi.Daca nu suntem peste 10 in linie nu facem nimic special.


Edited by SQ Destema
Link to comment
Share on other sites

Maine, 05.04.2014, la ora 15:30 se va organiza antrenamentul saptamanal. Prezenta este obligatorie, sanctiunea pentru neprezentare fiind Faction Warn. Cererile de invoire se accepta doar cu motive foarte bine intemeiate.




Vreau ca toti membrii sa fie online m-am saturat de inactivi.Antrenamentul se va tine la ora 16:00 dar vreau sa discutam lucrurile in detaliu.La 15:30 vreau ca toti sa fiti in HQ.

Link to comment
Share on other sites

Astazi 09.04.2014 la ora 19:45 sunteti asteptati in fata la HQ pentru wars.Daca avem attack si nu suntem peste 20 in linie o sa facem doar antrenament.Desigur daca nu avem attack tot antrenament facem. Detalii.

Link to comment
Share on other sites

Maine, 11.04.2014, la ora 16:00 se va organiza antrenamentul saptamanal. Prezenta este obligatorie, sanctiunea pentru neprezentare fiind Faction Warn. Cererile de invoire se accepta doar cu motive foarte bine intemeiate.




Vreau ca toti membrii sa fie online m-am saturat de inactivi.


Link to comment
Share on other sites

Astazi la ora 21:15 sunteti asteptati in fata HQ-ului. Avem war cu Green Street Bloods in Los Santos. Chiar daca este un singur war, pedepsele se vor aplica la fel de drastic. Cititi topicul Evidenta war ( http://forum.b-zone.ro/topic/204848-red-dragon-triad-evidenta-warwar-evidence/ ) pentru a nu fi surprinsi in caz ca va treziti cu un FW.

Invoirile se accepta pana la 21:00. Cine face cerere mai tarziu nu-i va mai fi luata in considerare.

Edited by AIM EDU
Link to comment
Share on other sites

Astazi, 15 aprilie 2014, la ora 19:45 va asteptam in fata HQ-ului pentru a disputa war-ul cu Southern Pimps, dupa care urmeaza o pauza de 15 minute. Asa ca, de la ora 20:45 va asteptam iar in fata HQ-ului pentru a disputa cel de-al doilea war cu Pimps. Cititi bine topicul Evidenta war ( http://forum.b-zone....arwar-evidence/ ) pentru a nu fi surprinsi in caz ca va treziti cu un FW. Va reamintesc ca evidenta se calculeaza pentru fiecare war.

Invoirile se accepta doar pe baza unor motive bine intemeiate si sunt acceptate pana la 19:30.

Edited by AIM EDU
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.