Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Vietnamese Boys - Anunțuri importante | Important announcements


F4L kiNNNder
 Share

Recommended Posts

SAMBATA 06.04.2017 ORA 13:00 - 13:30 VA AVEA LOC ANTRENAMENT SUSTINUT DE WISE! NU ACCEPT CERERI DE INVOIRE PREZENTA OBLIGATORIE! . CINE NU VINE LA ANTRENAMENT VA FI SACTIONAT CU FACTION WARN! SAU DACA VA MOARE CNV DRAG IN FAMILIE SI NU PUTETI VENI FACETI INVOIRE (MAX 3 INVOIRI)

Edited by TL Joshua
Link to comment
Share on other sites

Maine 09.05.2017 ora 19:45 Toti ONLINE in HQ avem war cu Verdant Family -69 pier mobs . nu se accepta invoirii !! Cei absenti vor fi SANCTIONATI cu FactionWarn !

 

 

 

Vietnamese Boys 0 - 0 69 Pier Mobs

Turf: SFPD SF
Time interval: 20:00-20:30

 

 

 

 

Vietnamese Boys 0 - 0 Verdant Family

Turf: Richman LS
Time interval: 21:00-21:30

 

 

 

 

 

 

 

! Toata lumea trebuie sa detina job-ul ARMS DEALER si materiale pentru a le ajunge pe durata war-urilor. Cine este prins fara, va fi sanctionat

 

 

 

 

VREAU ACTIVITATE MAXIMA MAINE DE LA VOI

 

 

Link to comment
Share on other sites

Bun, am prins 2 attack-uri pe Red Dragon Traid! VREAU ACTIVITATE MAXIMA! SUNT 2 WARURI IN ALT ORAS! Tin sa mentionez urmatoarele : Se va face evidenta / Cine nu vine are FW, se accepta maxim o invoire.

Daca luam ambele turfuri nu se va mai face evidenta! Dar daca le pierdem, le pierdem pe pielea voastra, dam fw-uri! Asa ca va faceti timp maine, o ora pentru ambele war-uri! 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, ARMYs ZEW said:

Bun, am prins 2 attack-uri pe Red Dragon Traid! VREAU ACTIVITATE MAXIMA! SUNT 2 WARURI IN ALT ORAS! Tin sa mentionez urmatoarele : Se va face evidenta / Cine nu vine are FW, se accepta maxim o invoire.

Daca luam ambele turfuri nu se va mai face evidenta! Dar daca le pierdem, le pierdem pe pielea voastra, dam fw-uri! Asa ca va faceti timp maine, o ora pentru ambele war-uri! 

 

CUM A ZIS EL, WARURILE SUNT OBLIGATORII, MININUM DE SECUNDE ESTE DE 500 PE TURF!

Link to comment
Share on other sites

Bun, deci in primul rand vreau sa va felicit pe toti pentru astazi! Ati fost de nota +10000, aboslut toti! Vedeti ca se poate?! Sa o tinem tot asa si ne putem ridica! 

Anuntul este: Astazi pentu reusita de a lua 2 turfuri, nu voi face evidenta! Deci, inca o data, felicitarile mele! #VTB

 

Very well!

Maine! 23.05.2017! 3 waruri foarte importante si grele de asemenea! 

Intersection LV  The Tsar Bratva  20:00-20:30

Airport II LV  Southern Pimps   20:30-21:00

School Instructor LV   Southern Pimps  21:00-21:30

 

STIU CA PUTEM! Daca o sa fim si maine cum am fost azi! Luam warul cu Bratva si putem pastra cele 2 turfuri !

ACTIVITATE MAXIMA BAIETI!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edited by ARMYs ZEW
Link to comment
Share on other sites

24.05.2017 

3/4 waruri importante.

 

School Instructor LV        Vietnamese Boys             Southern Pimps         20:00-20:30

 

Intersection LV              Green Street Bloods         Vietnamese Boys         20:30-21:00

 

Airport II LV                   Red Dragon Triad          Vietnamese Boys           21:30-22:00

 

 

ACTIVITATE MAXIMA BA!

Link to comment
Share on other sites

26.05.2017

 

18721505_1534729406612085_1643045412_o.j

 

Stiu ca nu mai avem lider... dar hai sa nu dam cu picioru in factiune.. sper sa fim intr-un numar cat mai mare.

Sper sa fim toti la aceste 3 warruri. Sunt importante mai ales ca sunt intr-un alt oras!

#Remember Joseph.

Link to comment
Share on other sites

De luni intram in forta in tot ceea ce inseamna waruri. Evidentele se vor face pe fiecare zi si nu prea voi accepta invoiri sau chestii de genu'. Nu vreau sa fim de rasul celorlalti si vreau ca aceasta factiune, dupa mult timp, sa ajunga undeva sus. Am pretentia de a fi ajutat de catre voi cat si sustinut in ceea ce-mi doresc sa fac. Sper sa avem o relatie placuta, cu totii si sa nu existe conflicte intre noi. Va pup, cu respect.

Link to comment
Share on other sites

Tin sa scriu si acest mesaj pentru a sublinia faptul ca de luni, nu accept arogante de genul "nu vin la war", "vin dar nu am job sau nu dau arme"...cine va fi absent, va sta AFK in timpul warului sau nu va detine job arms dealer, respectiv nu va oferi arme colegilor, va fi sanctionat instant cu FW.

Va reamintesc ca se vor face evidente zilnice unde de asemenea vor exista sanctiuni. Sper sa nu va creez o imagine proasta asupra mea, eu doar vreau sa ajut acest gang si in acelas timp pe voi, pentru a va face cunoscuti ca si gangsteri.

Nu cred ca cer lucruri marete, Vreau prezenta MAXIMA la waruri si sa fiti ascultatori. Nu cunosc momentan toata echipa si nu stiu cum se descurca, dar presupun ca avem oameni care trag bine si oameni care trag....mai putin bine. Asa ca: daca stii ca nu esti un "as al armelor", sa nu vad arogante de a merg RAMBO, pentru a castiga, avem nevoie si de influenta, nu doar de fite si kill-list.

Avem doi sublideri foarte capabili si incepem sa ne formam o echipa competenta pentru cucerirea turfurilor. Nu ma dezamagiti si nici eu nu o voi face. Ascultati de sublideri si inclusiv de mine. Stim ce facem si va fi bine. Alte detalii sau indicatii veti primi in timpul warurilor.

PREZENTA OBLIGATORIE LA WARURI, EVIDENTE ACTIVE, SANCTIUNI CAT CUPRINDE PENTRU NEASCULTARE ORDIN SAU ABSENTE LA WAR. VOM AVEA WARURI, ASA CA VENITI LA ELE.

ASTA E ACTIVITATEA NOASTRA CA SI "MAFIOTI", 2 ORE PE ZI NU ESTE O DURATA EXAGERATA ASA CA VA ROG, SA FACEM CEVA FRUMOS

Link to comment
Share on other sites

Maine avem 3 waruri, ne vom baza pe cele din Los Santos. Vreau neaparat sa castigam cele doua waruri din LS.

Va rog, nu incalcati regulile in sensul in care nu vreau sa jigniti, sa abuzati si sa nu iesiti de pe turf. Mai ales sa nu iesiti de pe turf.

Se va face evidenta si vor fi sanctionati absentii si inclusiv scorurile de -5 sau secundele insuficiente.

PREZENTA MAXIMA LA WARURI, SE FACE EVIDENTA SI SE VOR ACORDA SANCTIUNI.

Link to comment
Share on other sites

Maine, 07.06.2017, avem 3/4 wars. Vreau prezenta maxima si nu accept decat o invoire, Vreau sa nu ne facem de ras.

Nu iesiti de pe turf, nu faceti abuzuri sau chestii de genul, riscati posturi si nu vreau sa va sanctionez. Maine va vreau in HQ la ora 19:50 pentru a ne pregati de war. Haideti sa facem ceva frumos cu acest gang.

O seara faina va doresc, ne auzim maine.

Link to comment
Share on other sites

Maine, 08.06.2017 avem 4/4 wars. VREAU PREZENTA MAXIMA LA ACESTE WARURI, ACCEPT MAXIM 2 INVOIRI PE ZIUA DE MAINE, DACA UN SINGUR WAR E PIERDUT, SE VA FACE EVIDENTA, TINETI CONT DE CEEA CE ZIC SI HAIDETI SA NU NE BATEM JOC UNUL DE CELALALT.

HAIDETI SA FACEM CEVA CU ACEST GANG SI SA SE VORBEASCA N URMA NOASTRA CA AM FACUT SI NOI CEVA PE ACEST SERVER, NU CRED CA E CEVA EXAGERAT SA FITI 2 ORE ON PE ACEST JOC.

Link to comment
Share on other sites

 

 Acestea sunt warurile pe mâine! La ora 19:50 toată lumea în hq cu job arms, materiale și arme.

Minimul de secunde va fi de 900 de secunde.

Accept doar 3 învoiri, mă ocup personal de evindență.

@xHaku scuze că am postat peste tine, voiam să pun poză.

Link to comment
Share on other sites

Tin sa va aduc aminte ca pe data de 08.06.2017 s-a facut evidenta la 4/4 wars. Va rog, platiti-va amenzile in interval de 24 de ore, in caz contrar, veti fi sanctionati cu FW pentru neplata amenda.

Asta se intampla cand ne batem joc unul de altul, voi nu ma ascultati si ma luati peste picior, eu va fac evidenta si va sanctionez, sper sa fie singura data cand se intampla asta, in caz contrar, evidenta va fi prezenta pe fiecare zi de waruri.

O seara placuta va doresc

Link to comment
Share on other sites

Maine, 12.06.2017, avem 3/4 waruri foarte importante si in aceeasi masura, foarte grele.
Vom juca cu cap si sper din tot sufletul sa scoatem un rezultat favorabil.

Promit solemn ca in decursul warurilor de maine, cine este absent sau nu asculta ordinele, primeste FW pe loc deoarece este nevoie foarte mare de organizare, aceasta va fi facuta de catre mine, personal.

Va vreau pe toti prezenti la waruri si sa fiti cat se poate de ascultatori deoarece este probabil sa ne bazan mai mult pe creier decat pe arme.

Multumesc pentru intelegere, o seara frumoasa in continuare va doresc. Tot respectu'.

Link to comment
Share on other sites

Maine, 19.06.2017 WARURILE VOR INCEPE DE LA ORA 14:00 SI VOR TINE PANA LA ORA 16:00. VREAU PREZENTA MAXIMA DEOARECE VOM AVEA PARTE DE O NOUA INCERCARE, CEA IMPOTRIVA BAIETILOR DIN GSB, UNDE NU VREAU SA NE FACEM DE RAS. VREAU CA TOTI OAMENII SA FIE ON LA ACEA ORA, SA FITI ASCULTATORI SI CU CAP PENTRU A CASTIGA WARURILE SI IN CEL MAI SCURT TIMP SA CASTIGAM SUPREMATIA ORASULUI LOS SANTOS. MULTUMESC PENTRU INTELEGERE.

PENTRU A VERIFICA NIVELUL VOSTRU DE INTELEGERE, MAINE, FIIND PRIMA ZI DE WARURI CU PROGRAM SCHIMBAT, SE VA FACE SI EVIDENTA. SE VOR ACCEPTA MAXIM 2 INVOIRI DEOARECE AVEM SI MULTE INACTIVITATI, SA NU AUD SCUZE SAU ASA MAI DEPARTE

Link to comment
Share on other sites

Salut tigrii mei! Din pacate, ne-am luat teapa astazi cu ora warurilor, cu toate ca acestea erau programate pentru ora 14:00, adminii au hotarat sa nu se intample asa, deci warurile vor fi ASTAZI, ca de obicei de la ora 20:00. Ramane valabil tot ce am spus despre invoiri, respectiv activitate. Warurile de astazi sunt OBLIGATORII, in sensul ca trebuie NEAPARAT castigate pentru a nu ne opri in fata GSB. Mersi pentru intelegere, ne auzim la ora 19:45 pentru a ne pregati asa cum trebuie. O zi faina.

Link to comment
Share on other sites

Vineri, 23.06.2017 avem 4/4 warrs. WARURILE INCEP LA ORA 14:00. MAINE SE VA FACE EVIDENTA DEOARECE AVEM WAR PE HQ, VOI SANCTIONA ABSENTA LA WAR, SE ACCEPTA 2 INVOIRI SI VOR FI FOARTE MULTE SANCTIUNI. NESIMTIREA, NEOFERIREA ARMELOR CAT SI NEASCULTARE ORDINELOR SE SANCTIONEAZA CU FACTION WARN. VREAU PREZENTA MAXIMA LA ACESTE WARURI, MACAR ATAT DUPA ATATEA ZILE DE WARURI PIERDUTE. SA NU AUD SCUZE SAU ABURELI, VREAU PREZENTA MAXIMA LA ORA 14:00 PENTRU A CASTIGA 4/4, REPET, FIE CA PIERDEM SAU CASTIGAM, EVIDENTA SE VA FACE.

Link to comment
Share on other sites

EVIDENTA PENTRU WARURILE DIN DATA DE 23.06.2017 A FOST POSTATA LA ORA 18:50. AVETI LA DISPOZITIE 24/H PENTRU A VA PLATI AMENZILE, IN CAZ CONTRAR, VETI FI SANCTIONATI CU FW,  NU VETI AVEA PARTE DE AMANARI SAU FAVORIZARI INDIFERENT DE NUME, RANK SAU EXPERIENTA.  O SEARA FAINA VA DORESC.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.