Jump to content

Am nevoie de un program.


uS HOUSTON
 Share

Recommended Posts

Ce anume vrei sa editezi ?

 

Este un executabil in care te pune sa completezi o data de nastere, un nume s.a.m.d., iar eu vreau sa modific unele intrebari.

 

 

ResHack. Cu ajutorul acestui program poti vizualiza/edita urmatoarele extensii : .dll , .res , .ocx , .exe.

 

Am incercat, dar imi arata sa editez doar unele lucruri si imaginile programului, nu-mi arata exact totul.

Link to comment
Share on other sites

Este un executabil in care te pune sa completezi o data de nastere, un nume s.a.m.d., iar eu vreau sa modific unele intrebari.

 

 

 

 

Am incercat, dar imi arata sa editez doar unele lucruri si imaginile programului, nu-mi arata exact totul.

 

Incearca sa-l deschizi prin "open with" si selecteaza notepad.

Link to comment
Share on other sites

E imposibil sa faci asta..

Poti edita doar cat timp e deschis.. folosind Cheat Engine.. adica atunci cand iesi din program nu poti salva ce ai modificat.

Adica de exemplu la GTA, vrei sa modifici banii.. cauti adresa de memorie si schimbi valoarea..

 

Daca programul e facut in .NET poti cauta un decompilator si sa modifici tu de la codul primit..

Link to comment
Share on other sites

Incearca cu HEX EDITOR sau PE.EXPLORER

 

O sa incerc si o sa revin cu un raspuns.

 

 

E imposibil sa faci asta..

Poti edita doar cat timp e deschis.. folosind Cheat Engine.. adica atunci cand iesi din program nu poti salva ce ai modificat.

Adica de exemplu la GTA, vrei sa modifici banii.. cauti adresa de memorie si schimbi valoarea..

 

Daca programul e facut in .NET poti cauta un decompilator si sa modifici tu de la codul primit..

 

O sa incerc si o sa revin cu un raspuns.

 

Voi vedea ce rezolv, daca nu e nici o rezolvare, asta e. Voi incerca sa fac totul de la 0.

Merci baieti oricum pentru ajutor!

Link to comment
Share on other sites

O sa incerc si o sa revin cu un raspuns.

 

 

 

 

O sa incerc si o sa revin cu un raspuns.

 

Voi vedea ce rezolv, daca nu e nici o rezolvare, asta e. Voi incerca sa fac totul de la 0.

Merci baieti oricum pentru ajutor!

 

Posteaza programul aici si spune ce vrei :-?

Link to comment
Share on other sites

Posteaza programul aici si spune ce vrei :-?

 

Programul nu permite modificarea lui s.a.m.d.

Sa intreb altceva, ca sigur stiti si posibil sa fie mai simplu.

Cum as putea sa fac un program cu cateva intrebari, iar raspunsurile sa le primesc pe un email setat?

Link to comment
Share on other sites

Programul nu permite modificarea lui s.a.m.d.

Sa intreb altceva, ca sigur stiti si posibil sa fie mai simplu.

Cum as putea sa fac un program cu cateva intrebari, iar raspunsurile sa le primesc pe un email setat?

 

Visual c#

http://stackoverflow.com/questions/32260/sending-email-in-net-through-gmail

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.