Jump to content

Los Santos Taxi - Discuţii / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Salutare,incerc sa dau de un tester de ieri incontinuu si pur si simplu nu reusesc,ii gasesc online doar pe Sasa si pe sangor care de altfel nu-mi raspund chiar daca le-am vorbit in engleza. Poate sa-mi spuna cineva,"Bai gigele,intra la ora de ... sa dai testu ala" ? Va rog,e frustrant,stau online si mai las si afk intre orele 12-22 . Daca ma poate contacta cineva pentru ca eu pur si simplu niciodata nu gasesc pe niciun tester online -.- Multumesc,sper ca n-am deranjat pe nimeni doar ca nu vreau sa treaca cele 72 de ore si sa raman in aer cum ca as fi fost dezinteresat.

Asta vad de alaltaieri seara incontinuu iar astazi pana acum de exemplu doar Sedrik a fost intrat cand eu eram plecat. :(
Untitled.jpg

Edited by Ripulica
Link to comment
Share on other sites

Salutare,incerc sa dau de un tester de ieri incontinuu si pur si simplu nu reusesc,ii gasesc online doar pe Sasa si pe sangor care de altfel nu-mi raspund chiar daca le-am vorbit in engleza. Poate sa-mi spuna cineva,"Bai gigele,intra la ora de ... sa dai testu ala" ? Va rog,e frustrant,stau online si mai las si afk intre orele 12-22 . Daca ma poate contacta cineva pentru ca eu pur si simplu niciodata nu gasesc pe niciun tester online -.- Multumesc,sper ca n-am deranjat pe nimeni doar ca nu vreau sa treaca cele 72 de ore si sa raman in aer cum ca as fi fost dezinteresat.

Asta vad de alaltaieri seara incontinuu iar astazi pana acum de exemplu doar Sedrik a fost intrat cand eu eram plecat. :(

Untitled.jpg

Tu ai citit acel text pe care eu il scriu celor acceptati? Scrie clar ca aveti 72 de ore, aceste 72 de ore incep sa se scurga din momentul in care am raspuns la ultima aplicatie, nu la a ta, deoarece ei nu au voie sa dea teste inainte de a termina eu de raspuns la aplicatii. Spui ca de ieri astepti. Din cate stiu eu ieri am terminat de raspuns la aplicatii, asta inseamna ca tu ai asteptat cand majoritatea oamenilor merg la un liceu, la o facultate, la o scoala, cine crezi ca sta sa plece de la scoala ca sa iti vina tie sa dea teste.

 

De data asta te iert, de, nou, nu stiai. Nu mai postezi aici pana nu esti invitat cu rank 1 in factiune daca nu doresti sa fii picat.

Link to comment
Share on other sites

Salutare baieti, recent mi-am pus demisia pe contul din mafie, serverul se misca oribil, am cedat nervos si am dat [/q], prefer sa stau departe de mafii, oricum nu imi permite timpul.

Cu raportul cum stati? Eu sunt undeva la jumatatea lui, personal mi se pare destul de ok numarul de rapoarte, insa, mi-e frica de ce o sa fie mai incolo, cand numarul de taximetristi o sa atinga cote maxime..

 

Welcome celor noi, daca aveti nevoie de ajutor sau intampinati vreo problema puteti sa ma contactati cu incredere, va poftesc de indata pe nava mea!

Link to comment
Share on other sites

@GF RelaXx, ce parere au adminii de urmatoarea propunere: sa primim dublul castigului dintr-o tura? Gen daca avem castigul total de 300$ sa primim 600$ sau daca avem 1000$ sa primim 2000$ si tot asa. Am fi mai bine platiti fata de situatia actuala in care primesti de doua ori castigul ultimei comenzi. Nu stiu daca s-a mai propus dar eu zic ca e o idee buna :D Pace.

Link to comment
Share on other sites

@@gabi2121 Pentru a te face taximetrist , trebuie sa aplici pe : http://www.rpg.b-zone.ro/factions/view/lstaxi, daca ai o aplicatie buna e posibil sa fii acceptat, dar trebuie sa dai un test pentru a putea intra. Testul contine cateva intrebari din Regulamentul Taxi LS si Regulamentul Factiunilor Pasnice+ Cunoasterea locatiilor obligatorii . Toate acestea se gasesc aici :

Regulament : http://forum.b-zone.ro/topic/122977-los-santos-taxi-regulament-faction-rules/

Locatii: http://forum.b-zone.ro/topic/123524-los-santos-taxi-testul-de-intrare-test-log/

Succes. Nu mai posta aici. este doar pentru membri


 

Edited by ConnerRM
Link to comment
Share on other sites

@,

 

Dar ce bun samaritean esti tu, ajuti in stanga si dreapta, bravo, bravo, tot asa.

 

Ce fac taximetristii mei? Gata si pe azi cu scoala, doua ore pe acasa de relaxare si ne ducem spre antrenament, poate mai apuc cateva comenzi pana atunci. Bine ati venit, boboci!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.