Jump to content

Los Santos Taxi - Discuţii / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Ryakk geniul, impreuna cu gangul Avispa Rifa si clanul ZEW va uram sarbatori fericite alaturi de cei dragi.


Sper sa va distrati pe o vreme asa frumoasa! Va pwp!



Vreau doar sa aduc o mica urare, sper sa nu fie vreo problema, dar daca este asa, imi cer scuze, intelegi si voi ca nu a fost rea intentia mea!


Sarbatori fericite va doresc in continuare!


Link to comment
Share on other sites

@, Yony mie mi-ar fi rusine pentru asta http://www.rpg.b-zone.ro/players/report/19984, sa nu musti niciodata mana care te hraneste . Oricum uite citez din regulamentul factiunilor pasnice pe care tu nu il stii ,, - este interzis să faceți posturi inutile în cadrul forumului facțiunii voastre.

-- este interzis să faceți spam în topicul cu Discuții între Membri.
-- în topicul de Discuții între Membri se vor posta numai lucruri importante sau semnificative, nicidecum mesaje de genul: Bună Ziua, Salut, Noapte Bună, Ce mai faceți?, Mă duc să mănânc și orice altceva asemănător.


- încălcarea regulilor forumului duce și la sancționarea voastră în joc.- este interzis să faceți posturi inutile în cadrul forumului facțiunii voastre.

-- este interzis să faceți spam în topicul cu Discuții între Membri.
-- în topicul de Discuții între Membri se vor posta numai lucruri importante sau semnificative, nicidecum mesaje de genul: Bună Ziua, Salut, Noapte Bună, Ce mai faceți?, Mă duc să mănânc și orice altceva asemănător.


- încălcarea regulilor forumului duce și la sancționarea voastră în joc. ,,

 

Te-a avertizat de atatea ori . Daca inchide adminu topicul e alegerea lui , dar dupa ce ca Seth a fost baiat cu tine , ii faci post ?? Oricum nu ia nimic iti spun eu . Pace !

Link to comment
Share on other sites

@, Yony mie mi-ar fi rusine pentru asta http://www.rpg.b-zone.ro/players/report/19984, sa nu musti niciodata mana care te hraneste . Oricum uite citez din regulamentul factiunilor pasnice pe care tu nu il stii ,, - este interzis să faceți posturi inutile în cadrul forumului facțiunii voastre.

-- este interzis să faceți spam în topicul cu Discuții între Membri.

-- în topicul de Discuții între Membri se vor posta numai lucruri importante sau semnificative, nicidecum mesaje de genul: Bună Ziua, Salut, Noapte Bună, Ce mai faceți?, Mă duc să mănânc și orice altceva asemănător.

- încălcarea regulilor forumului duce și la sancționarea voastră în joc.- este interzis să faceți posturi inutile în cadrul forumului facțiunii voastre.

-- este interzis să faceți spam în topicul cu Discuții între Membri.

-- în topicul de Discuții între Membri se vor posta numai lucruri importante sau semnificative, nicidecum mesaje de genul: Bună Ziua, Salut, Noapte Bună, Ce mai faceți?, Mă duc să mănânc și orice altceva asemănător.

- încălcarea regulilor forumului duce și la sancționarea voastră în joc. ,,

 

Te-a avertizat de atatea ori . Daca inchide adminu topicul e alegerea lui , dar dupa ce ca Seth a fost baiat cu tine , ii faci post ?? Oricum nu ia nimic iti spun eu . Pace !

 

 

 

Are dreptate rappa serios acum...NU mai postati aiura ma...mai ales ca ti`a atras atentia.Seth are voie sa te dea afara acum stii asta nu? oricat de indulgent as fi eu,daca imi faceai mie asa,zburai de mult.... Fiti seriosi....nu dati deloc dovada de profesionalism...Daca un playeri incepatori vede acel post,ce parere isi face despre factiunea noastra?

Despre lider,despre rank4+? va spune ca nu suntem in stare de nimic nu?Ganditi inainte sa faceti post cuiva mai ales liderului.Io nu i`am facut post liderului(sfpd) cand mi`a dat FW ca l`am intrebat daca ne da cadourile....Incercati sa dati dovada de seriozitate.

Edited by George Toporash
Link to comment
Share on other sites

kent, numele de pe forum trebuie sa fie cel putin asemanator cu cel din joc, te rog sa il schimbi inainte de a fi sanctionat.


Seth, Typhoon, nu sunt sigur daca voi putea ajunge maine, la par/impar, voi face totusi invoire, daca voi fi la activitate, sa stii ca am putut sa vin. Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Ok o sa schimb

E bine daca am pus la profil si numele Kent8.?

 

E bine?

 

Salut baieti

 

Da nu ste nimeni?

 

 

 

Nu mai posta aiurea. Nu e chat de facebook aici . Ajunge un sigur post nu trebuie sa faci posturi duble + spam. Primesti fw pentru asta sa te inveti minte

Edited by GF Seth
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.